Bezdrátový systém domácího kina

  Bezdrátový systém domácího kina

  Zkuste to bezdrátově

  Tento elegantní a kompaktní plně digitální systém domácí zábavy přehrává prakticky jakýkoli disk ve vysoké kvalitě prostorového zvuku Dolby, DTS nebo SACD. Takže se uvolněte a nechte se v pohodlí svého domova plně vtáhnout do děje filmů a hudby.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátový systém domácího kina

Zkuste to bezdrátově

 • 12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

  12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

  12bitové video DAC je skvělý digitálně/analogový převodník, který zachovává každý detail původního obrazu. Ukazuje jemné stíny a hladké přechody barev a pulzující a přirozenější obraz. Omezení obvyklého 10bitového video DA převodníku je patrnější při použití velkých obrazovek a projektorů.

 • Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory umožňují pružně měnit umístění reproduktorů. Použitá technologie s vysokou odolností proti rušení zajišťuje plně prostorový zvuk bez nevzhledných kabelových propojení.

 • Technologie Progressive Scan PAL a NTSC pro ostrý obraz

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. Výsledkem je obraz bez blikání ve vysokém rozlišení s maximálním zážitkem ze sledování.

 • Kuželové výškové reproduktory zdokonalují vysoké tóny zvuku SACD

  Kuželové výškové reproduktory zdokonalují zvuk SACD v nejvyšších frekvencích zachycením všech jejich odstínů a inflexí zvuku díky výjimečně lehké a tuhé membráně potažené materiálem LEXAR, která umožňuje reproduktorům podávat vyšší rozsah právě u vysokých frekvencí zvuku. Speciální kuželovitý tvar reflexního disku zajišťuje širší ozvučení ve vyšších frekvencích. Výsledkem jsou neskutečně čisté a ostré výšky a celkově vyváženější zvukový vjem.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu a potěšení ze sledování.

 • Hudba: SACD, CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW a Windows Media™ Audio

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

 • Fotografie (JPEG) s hudební prezentací

  Sdílení fotografií s přáteli nebo členy rodiny může být větší zábava! Pusťte si prezentaci fotografií s hudbou na pozadí.Tento výrobek společnosti Philips podporuje současné zobrazování obrázků ve formátu JPEG a přehrávání hudby ve formátu MP3.Soubory pro hudební prezentaci musí být uloženy na stejném médiu. Vyberte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3 a spusťte prezentaci s obrázky ve formátu JPEG.

 • Připojení USB Direct pro zobrazení fotografií a přehrávání hudby přímo z disků USB flash

  Jednoduše připojte zařízení k portu USB na DVD systému Philips. Digitální hudba a fotografie se přehrají přímo ze zařízení. Nyní se můžete podělit o své oblíbené zážitky s rodinou a přáteli.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat