Bluetooth

  Dokovací zábavní systém

  Vychutnejte si bezdrátovou hudbu prostř. tech. Bluetooth®

  Mikro Hi-Fi systém BTM630 disponuje technologií Bluetooth® a umožňuje vám vychutnat si hudbu z mobilního telefonu a počítače bezdrátově. Kompletní funkce audio systému obsahují vestavěný mikrofon pro volání typu hands-free a přepínání mezi hovorem a hudbou. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokovací zábavní systém

Bluetooth, USB a sloty pro kartu SD BTM630/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si bezdrátovou hudbu prostř. tech. Bluetooth®

 • Přehrávejte a nabíjejte současně s iPodem

  Přehrávejte a nabíjejte současně s iPodem

  Užijte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3, zatímco se bude nabíjet váš iPod. Dok vám umožní připojit vaše zařízení přímo k dokovacímu zábavnímu systému, takže svoji oblíbenou hudbu můžete poslouchat se skvělým zvukem. Současně zatím nabíjí váš iPod, zatímco přehrává. Můžete si vychutnávat hudbu a nemusíte mít obavy, že se baterie iPod vybije. K procházení, volbě a přehrávání hudby uložené ve vašem zařízení iPod využijte dálkový ovladač. Dokovací zábavní systém automaticky nabíjí vaše zařízení iPod, jakmile je v docku.

 • Připojení USB Direct a sloty pro karty SD / MMC pro přehrávání hudby ve formátech MP3 / WMA

  Připojení USB Direct a sloty pro karty SD / MMC pro přehrávání hudby ve formátech MP3 / WMA

  Díky úplné přenositelnosti můžete snadno využívat výhodné možnosti připojování několika zdrojů digitální hudby přes vestavěné sloty pro USB Direct a karty SD/MMC. Stačí jen zapojit zařízení do portu USB nebo vložit paměťovou kartu do slotu SD/MMC na vašem hudebním systému Philips, vaše digitální hudba a snímky se přehrají přímo ze zařízení. Teď můžete sdílet své oblíbené okamžiky s rodinou a s přáteli.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Optimalizované nastavení pro různé styly hudby Digital Sound Control

  Optimalizované nastavení pro různé styly hudby Digital Sound Control

  Digitální nastavení zvuku DSC nabízí výběr nastavení zvuku Jazz, Rock, Pop a Classic, které můžete použít pro optimalizaci frekvenčního rozsahu různých hudebních stylů. Jednotlivé režimy používají technologii grafického ekvalizéru k automatickému nastavení zvuku tak, aby byly posíleny nejdůležitější frekvence zvuku ve zvoleném hudebním stylu. Digitální nastavení zvuku DSC vám umožňuje dosáhnout co nejlepší reprodukce hudby pomocí přesného nastavení zvukových pásem, aby odpovídaly typu přehrávané hudby.

 • Univerzální dálkový ovladač pro systém a zařízení iPod

  Univerzální dálkový ovladač pro systém a zařízení iPod

  Díky univerzálnímu dálkovému ovladači Philips můžete nyní procházet jak hudebním systémem Philips, tak i zařízením iPod, snadno se orientovat mezi stovkami skladeb a volit pouze jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Zobrazením informací seřazených podle seznamu skladeb, alba, umělce, žánru nebo skladby umožňuje navigace rychlé, ale jednoduché procházení stovek souborů. Stačí pouze ovládání jednou rukou a jedinečný zážitek je zaručen.

 • Přehrávejte hudbu z mobilního telefonu a počítače prostřednictvím technologie Bluetooth

  Přehrávejte hudbu z mobilního telefonu a počítače prostřednictvím technologie Bluetooth
 • Vestavěný mikrofon a reproduktory pro volání typu hands-free z mobilního telefonu

  Vestavěný mikrofon a reproduktory pro volání typu hands-free z mobilního telefonu
 • Automatické přepínání mezi telefonními hovory a přehráváním hudby

  Automatické přepínání mezi telefonními hovory a přehráváním hudby
 • Celkový výstupní výkon 30 W RMS

  Celkový výstupní výkon 30 W RMS
 • Elegantní provedení se supertenkým slotem na disk CD

  Elegantní provedení se supertenkým slotem na disk CD
 • Digitální nahrávání formátu MP3 stisknutím jediného tlačítka rychlostí 2x speed - bez použití počítače

  Jednoduše připojte velkokapacitní paměťové zařízení USB do portu USB na audiosystému Philips a spusťte nahrávání oblíbené hudby z disků CD do zařízení USB nebo přehrávače MP3 rychlostí 2x - stisknutím jediného tlačítka a bez použití počítače.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat