Ultratenký LED televizor Smart

  Ultratenký LED televizor Smart

  Oceněný výkon

  Zažijte dokonalý výkon a jas s ultra HD televizorem řady Philips 9000. Systém Ultra HD Pixel používá šestijádrové zpracování a poskytuje tak neuvěřitelně ostrý obraz při zobrazení obsahu Ultra HD a Full HD. Zobrazit všechny výhody

 • Oceněný výkon

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Ultratenký LED televizor Smart

165 cm (65"), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 65PFL9708S/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Oceněný výkon

Ultra HD LED televizor s technologií Ambilight

 • 900Hz Perfect Motion Rate Ultra pro ostrý pohyblivý obraz v rozlišení Ultra HD

  Společnost Philips vytvořila technologii PMR pro zobrazení pohybu, které je přesné, plynulé a přirozené. PMR je náš standard pro měření ostrosti pohyblivého obrazu. Technologie Perfect Motion Rate je výsledkem spojení našeho jedinečného zpracování obrazu, počtu snímků za sekundu a obnovovací frekvence jednotlivých snímků, dokonalých funkcí stmívání a technologie podsvícení. Vyšší číslo PMR přispívá k většímu kontrastu a zřetelnějšímu obrazu – což pro vás znamená obraz vynikající kvality.

 • Třístranná funkce Ambilight XL dodá intenzitu vašim zážitkům ze sledování

  Tato patentovaná technologie společnosti Philips vyvolává dojem mnohem širší obrazovky, takže se můžete ještě více ponořit do svých zážitků ze sledování: promítá zvláště širokou záři ze tří stran televizní obrazovky na okolní stěnu. Barva se upravuje automaticky podle obrazu na televizoru. Díky funkci pro přizpůsobení stěně barva světla dokonale ladí s obrazem na televizoru, bez ohledu na to, jaká je barva stěny. Zážitky si můžete přizpůsobit prostřednictvím různých nastavení podle svého oblíbeného způsobu sledování.

 • Smart TV – celý svět online zábavy

  Prozkoumejte hranice a vydejte se za tradiční sledování televize. Půjčujte si a streamujte filmy, videa, hry a další obsah přímo do televizoru, z online videopůjčoven. Sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací s technologií Smart TV. Spojte se s rodinou a přáteli pomocí služby Skype™ nebo sociálních sítí. Nebo... jednoduše procházejte internet!

 • Povrchová úprava – televizory, které vypadají stejně dobře jako hrají

  Váš domov je výrazem vašeho stylu. Proto jsme v našich designech zvolili jemné, sofistikované barvy a povrchové úpravy z autentických kvalitních materiálů, jako je například hliník a ocel: díky nim budou naše televizory dokonale ladit s vaším interiérem.

 • Integrované Wi-Fi pro snadné připojení ke světu online

  Integrované Wi-Fi pro snadné připojení ke světu online

  Integrované Wi-Fi v televizoru Philips Smart se postará o rychlé a snadné připojení k domácí síti, což vám umožní přístup k nepřebernému obsahu nebo k bezdrátovému sdílení u vás doma.

 • Dálkový ovladač s klávesnicí a ukazatelem – lepší ovládání

  Dálkový ovladač s klávesnicí a ukazatelem – lepší ovládání

  Náš zcela intuitivní dálkový ovladač má všechny běžné vlastnosti, jako jsou kurzorová tlačítka, ovládání hlasitosti nebo tlačítka zkratek. Navíc můžete podržet tlačítko OK a využít snadnou navigaci. Ukazatel funguje jako myš, takže můžete jednoduše ukazovat, klikat a procházet přímo na obrazovce. Když ovladač otočíte, objeví se kompletní klávesnice pro snadné zadávání textu. A co je nejlepší, náš chytrý ovladač obsahuje gyroskopický snímač, takže rozezná polohy nahoře a dole, což znamená, že můžete klidně psát a nebát se, že přepnete kanál.

 • Wi-Fi Miracast™ – zrcadlení z vašich zařízení na televizoru

  Wi-Fi Miracast™ – zrcadlení z vašich zařízení na televizoru

  Sledujte to, co chcete, kde chcete a když chcete. Obsah svých zařízení můžete zrcadlit a zobrazit na velké obrazovce. Sdílejte fotografie z chytrého telefonu, z obrazovky notebooku a dalších zařízení. Připojení se nastaví snadno a technologie funguje napříč velkým počtem zařízení.

 • Rozlišení Ultra HD přináší ultra ostrý obraz

  Dívejte se na televizi jako nikdy předtím díky 4krát vyššímu rozlišení než při klasickém Full HD. 3840 x 2160 pixelů poskytuje dokonalý, živý obraz, který se vám stane oknem do nového světa.

 • Ultra Pixel HD – náš oceňovaný systém kvality obrazu

  Naše oceněná technologie kvality obrazu založená na naší tradici v této oblasti pozvedá kvalitu HD obrazu na novou úroveň. Algoritmy zpracování technologie PQ Ultra Pixel HD převádí obraz vstupu do nejlepšího rozlišení Ultra HD. A výsledek? Ať sledujete online video nebo obsah v rozlišení Ultra HD, dokonalou ostrost obrazu Ultra HD od společnosti Philips si opravdu vychutnáte.

 • Služba Skype™ pro snadné hovory a videohovory na televizoru

  Rozšiřte své hovory o další rozměr a podělte se o zážitky s lidmi, na kterých vám záleží, ať jsou kdekoli. Se službou Skype™ v televizoru můžete uskutečňovat hlasové hovory a videohovory z obývacího pokoje. Stačí k televizoru připojit televizní kameru Philips (součástí balení) a můžete si užívat kvalitní video a vynikající kvalitu zvuku z pohodlí pohovky.

 • Aplikace MyRemote – ovládejte televizor pomocí telefonu nebo tabletu

  Ovládejte svůj televizor a nahrávejte bez dálkového ovladače, pouze pomocí snadné aplikace. Proměňte svůj tablet nebo chytrý telefon v univerzální dálkový ovladač, jenž nabídne všechny možnosti původního ovladače a navíce ještě funkce, jako je například zadávání textu. Funkce SimplyShare vysílá obsah do televizoru. Přeneste digitální televizní vysílání pomocí funkce Push do svých zařízení přes obrazovku Wi-Fi Smart Screen. Mějte stále přehled díky nahrávání oblíbených programů na cestách pomocí nahrávání aplikace MyRemote. Stačí prolistovat obsah elektronického programového průvodce (EPG) a zvolit, které pořady chcete nahrát a shlédnout později. Chytrý televizor Smart si zaslouží opravdu chytrou aplikaci.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Funkce HbbTV, Multiroom client a server a aplikace Netflix a myRemote vyžadují aktualizaci softwaru.
 • Aplikace MyRemote a související funkce jsou různé u jednotlivých modelů a v jednotlivých zemích, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TV.
 • Aplikace pro televizory Smart naleznete na adrese www.philips.com/TV, kde jsou uvedeny nabídky služeb pro vaši zemi.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Kompatibilita závisí na certifikaci pro funkci Wi-Fi Miracast Android 4.2 nebo novější. Podrobnosti naleznete v dokumentaci zařízení.
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat