Širokoúhlý LCD monitor

  Širokoúhlý LCD monitor

  Profesionálně navržený pro profesionální uživatele

  Velký monitor 200WP7 se širokoúhlou obrazovkou, navržený tak, aby zvýšil produktivitu profesionálních uživatelů, je vybaven skvělým LCD panelem s nejširšími úhly sledování, s krátkou reakční dobou a skvělým obrazovým výkonem. Navíc obsahuje systém SmartManage pro vzdálenou správu majetku pomocí sítě. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance Širokoúhlý LCD monitor

51 cm (20"), WSXGA 200WP7ES/00 Najít podobné výrobky

Profesionálně navržený pro profesionální uživatele

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • Displej WSXGA+, široký formát s rozlišením 1680 x 1050 pro ostřejší obraz

  Široký formát systému SUXGA (Super Ultra Extended Graphics Array), specifikace, která umí zobrazit rozlišení 1680 x 1050 neboli přibližně 1,7 milionu pixelů.

 • Nejširší úhel sledování až 178 stupňů

  Nejširší úhel sledování až 178 stupňů zaručuje ten nejčistší obraz z jakéhokoli úhlu.

 • Systém SmartManage přináší funkce pro správu zařízení lokální sítě

  Systém SmartManage je systémem pro monitorování, správu a kontrolu stavu zobrazovacích zařízení a poskytování vzdálené podpory uživatelům, kteří mají potíže - to vše přes lokální síť.

 • Zobrazení více obrázků a obsahu bez rolování

  Oblast sledování je viditelná část obrazovky monitoru k dispozici pro zobrazování dat.

 • Možnost otáčení obrazovky o 90 ° a inteligentní systém kabeláže

  Základna Super Ergo je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a poskytující inteligentní zapojování kabelů. Nastavitelná výška, nastavitelný úhel otočení, sklopení a rotace, nastavení polohy displeje, které zmírní fyzickou námahu pracovního dne; inteligentní zapojování kabelů snižuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Možnost otočného a sklopného nastavení pro ideální úhel sledování

  Díky mechanismu pro otáčení a sklápění obrazovky, který je vestavěný do podstavce, se monitor otáčí a sklápí dozadu nebo dopředu.

 • Snadná úprava nastavení obrazovky pomocí funkce Philips SmartControl

  Software pro počítače PC, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete upravovat ve víceúrovňovém menu na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo použijete software Philips SmartControl.

 • Vysokorychlostní USB hub 2.0 pro snadné připojení

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Vzhledem k tomu, že umožňuje dosahovat vysoké rychlosti přenosu dat při nízké ceně, stal se port USB nejoblíbenější metodou pro připojování periferních zařízení k počítači. Vysokorychlostní USB 2.0 umístěný na monitoru zajišťuje praktické a snadno použitelné vysokorychlostní připojení pro čtení, zápis, stahování a přenášení programů, dat, digitálních médií nebo hudebních souborů do počítače, z počítače anebo mezi počítači a do jednoho nebo více zařízení vybavených portem USB.

 • Jednoduchý kabel DVI s instalací Plug-and-play pro skutečné digitální zážitky

  S produktem se dodává kabel DVI pro zajištění vysoce kvalitního digitálního zobrazení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat