Zdravější vzduch s Philips

Hygienické a přírodní zvlhčení

Zvhlčovače vzduchu s chytrou technologií odpařovaní

Zvlhčovač vzduchu s technológiou NanoCloud

HU4803/01


Zvlhčovač vzduchu Philips si se suchým vzduchem poradí precizně. Rovnoměrně rozděluje zvlhčený vzduch do celé místnosti a šíří o 99 % méně bakterií než nejrozšířenější ultrazvukové zvlhčovače.

Zvlhčovač vzduchu s technológiou NanoCloud

HU4813/10


S pomocou zvlhčovača Philips série 2000 sa vám bude ľahšie dýchať. Technológia odparovania NanoCloud v porovnaní so špičkovými ultrazvukovými zvlhčovačmi vzduchu rozširuje o 99 % menej baktérií* a predchádza vzniku vlhkých miest a bieleho prachu*. Dokonale sa hodí do spálne alebo detskej izby.
video
tabulka vlhkosti

Jakou ideální vlhkost vzduchu by měl mít váš domov?

 

Zvlhčení vzduchu na úroveň 40 % až 60 % minimalizuje zdravotní problémy, které mohou vzniknout v důsledku suchého vzduchu. Tato optimální úroveň vlhkosti také zabraňuje šíření bakterií a plísní, takže vzduch v interiéru je mnohem příjemnější na dýchání.

Dopřejte si zdravý a zvlhčený vzduch

 

Naše těla jsou tvořena ze 60 % vodou. Není tedy divu, že suchý vzduch u vás doma vám může způsobovat podráždění v zimě (kdy je zapnuté topení) i v létě (kdy je vzduch vysušený působením klimatizace).

 

Vzduch o nižším obsahu vlhkosti je pro mnoho lidí obtížněji dýchatelný: ti potom trpí pocitem suchosti a podrážděním očí, nosu a krku. Dýchání suchého vzduchu může kromě potíží se spánkem také zesilovat projevy alergií, astmatu a dalších problémů s dýchací soustavou, protože v suchém vzduchu se daří bakteriím a virům. Nízká vlhkost navíc může vést i k vysušování vlasů a pokožky.l

Zdravý vzduch a o 99 % méně bakterií

 

Není nic jednoduššího. Technologie NanoCloud v našich zvlhčovačích využívá ke zvlhčení vzduchu v domácnosti přirozený proces odpařování.

 

Molekuly vody jsou tak malé, že šíří méně bakterií* než vlhkost vytvářená ultrazvukovými zvlhčovači.

 

*Založeno na emisích bakterie Pseudomonas Fragi přímo z čisticích jednotek a filtrů, po 2 hodinách nepřetržitého používání, na nejvyšší nastavení, s použitím sterilizované vody infikované touto bakterií, v komoře 1 m3, při obnově 280 litrů za minutu (74 gpm).

Zabraňuje vzniku bílého prachu a mokrých skvrn

 

Voda obsahuje minerály, vápník a hořčík – a když kapky vody dopadnou na nábytek, zdi a podlahy, mohou zanechat bíle zbarvené stopy. Tomu váš nový zvlhčovač Philips zabrání.

 

Neviditelná mlha vytvářená naší technologií NanoCloud je příliš jemná na to, aby přenášela minerály. Namísto toho zůstávají minerály v nádržce na vodu, kam patří (a odkud je můžete snadno odstranit). A jelikož je odpařování tak jemné, zůstane vodní suspenze ve vzduchu déle, čímž bude zabráněno vzniku mokrých skvrn na okolních plochách.

Udržuje stálou vlhkost – automaticky

 

Jaká vlhkost vzduchu je nejlepší? Ideálně by vlhkost vzduchu v obytných místnostech měla být mezi 40 % a 60 %. Tato úroveň je nejpříjemnější a současně brání šiření plísní a bakterií.

 

Technologie NanoCloud v novém zvlhčovači Philips monitoruje vzduch a udržuje stálou úroveň vlhkosti. Vše, co musíte udělat, je nastavit upřednostňovanou hodnotu – 40 %, 50 % či 60 %. Nebo si jednoduše zvolíte automatický režim a zvlhčovač Philips udělá zbytek za vás.

zvlhčovač

Výhody technologie Philips

 

1. Šíří minimum bakterií oproti nejprodávanějším ultrazvukovým zvlhčovačům.

3. Zabraňuje vzniku mokrých skvrn a bílého prachu.

4. Disponuje chytrým ovládáním vlhkosti.

5. Nepracuje s horkou vodou, nelze se opařit.

Vita Shield

Náhradní filtry pro zvlhčovače vzduchu Philips

knoty

 

Zvlhčovací filtr pro zvlhčovač vzduchu

Filtr zvlhčovače Philips poskytuje dostatečnou efektivitu absorpce a vypařování vody.

Registrace zvlhčovače a vyhledávání filtrů

Zaregistrováním svého nového zvlhčovače vzduchu u společnosti Philips můžete snadno vyhledat správné náhradní filtry. Koneckonců, udržování filtrů ve špičkové formě je tajemstvím čistšího vzduchu ve vašem domově. Můžete si také zvolit možnost zasílání aktualit na e-mail a získat nárok na propagační akce.

Čističky vzduchu a kombinované přístroje

  • Čističky vzduchu

    Čističky vzduchu

    Vzduch v domácnosti může být až o 30 % více znečištěný než ten venkovní. Čističky vzduchu Philips rychle odstraní pyl, zvířecí chlupy, bakterie a mnoho dalšího.

  • Kombinované

    Kombinované

    Dělá vám starosti kvalita vzduchu ve vašem domově? Odstraňte látky znečišťující interiérový vzduch pomocí našeho kombinovaného zařízení Philips Kombi.

Zvlhčovače Philips