Bezdrátová hudební základna a stanice

  Zpřístupněte svou hudbu

  Převádějte a ukládejte veškerou svou hudbu na 80GB pevný disk elegantního bezdrátového hudebního systému Philips Streamium WACS7500 a přenášejte své melodie do různých místností svého domova. Barevné zobrazení obalu alba a internetové rádio dále umocňují požitek.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrátová hudební základna a stanice

Zpřístupněte svou hudbu

Vychutnejte si všechnu svou hudbu v každém pokoji – a to bezdrátově

 • Bezdrátový přenos mezi základnou, stanicemi a počítačem

  Bezdrátový přenos mezi základnou, stanicemi a počítačem

  Vychutnejte si pomocí sítě Wi-Fi své oblíbené skladby posílané v souvislém datovém toku z hudební knihovny v počítači do bezdrátového hudebního centra Streamium či stanic(e) nebo přímo z centra Streamium do stanic(e). Ať už je vaše sbírka hudby uložena v zařízení Streamium nebo v počítači, můžete naplnit celou domácnost stejnou skladbou, nebo přehrávat v každé místnosti jinou stopu. Bez drátů, bez kabelů a bez problémů. Vychutnejte si svobodu poslechu veškerého svého audia kdekoli v domácnosti.

 • 80GB pevný disk pro uložení a přehrávání až 1500 CD

  80GB pevný disk pro uložení a přehrávání až 1500 CD

  80GB pevný disk poskytuje velmi velkou kapacitu pro ukládání souborů s digitální hudbou a snadno pojme až 1500 hudebních CD disků. Úspora místa, inteligentní správa hudební sbírky a snadný přístup - vše na jednom místě.

 • Vychutnejte si internetové rádio

  Vychutnejte si internetové rádio

  Internetové rádio je audio služba, která je přenášena prostřednictvím sítě Internet. Jedním z nejpopulárnějších formátů je MP3. Některé internetové stanice jsou přidružené k ‚pozemním‘ rádiovým stanicím, zatímco jiné jsou pouze na síti Internet, jsou nezávislé a šíří svá vysílání pouze prostřednictvím sítě World Wide Web. Díky internetovému rádiu si můžete vychutnat přístup k online rádiovým stanicím z celého světa a poslouchat široké spektrum žánrů; mít přístup ke zprávám, sportu a novinkách ze světa zábavy, nebo se připojit k oblíbeným nebo skrytým stanicím celé Evropy.

 • Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní přehrávače GoGear využívá pokročilou technologii navigace. Nejenže pomáhá zajišťovat rychlou a bezproblémovou navigaci, ale také příjemný multimediální zážitek, který lze zvládnout během chvilky. Inteligentní funkce jako Obal alba – která zobrazí obal alba zabudovaný v hudebních souborech – zajišťují bohatší zážitek jako za starých dobrých časů, kdy jste si při poslechu hudby prohlíželi obal CD nebo LP.

 • Můj pokoj, moje hudba: poslouchejte různou hudbu v každé místnosti

  Můj pokoj, moje hudba: poslouchejte různou hudbu v každé místnosti

  Díky funkci Můj pokoj, moje hudba si může každý člen rodiny vybrat a přehrávat svou oblíbenou hudbu ze sbírek uložených v bezdrátovém hudebním centru Streamium. Technologie přístupu více uživatelů přenáší hudbu z bezdrátové hudební základny, která byla vybrána určitou bezdrátovou hudební stanicí. Jedna centrála Streamium může přenášet hudbu až do pěti stanic, což nabízí šest různých hudebních voleb do libovolné místnosti – současně a okamžitě.

 • Vysílání hudby: Poslouchejte stejnou hudbu na všech stanicích

  Vysílání hudby: Poslouchejte stejnou hudbu na všech stanicích

  Buďte DJ na své domácí oslavě a vysílejte oblíbenou taneční hudbu z bezdrátové hudební základny současně do všech bezdrátových hudebních stanic v různých částech domácnosti. Skvělé pro večírky!

 • Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Funkce Music Follows Me umožňuje přenášet oblíbenou hudbu z místnosti do místnosti bez nutnosti opakované navigace a přehrávání určité skladby. Jednoduchým stisknutím tlačítka vás bude oblíbená skladba následovat všude, kam půjdete.

 • Systém je rozšiřitelný přidáním až 5 Wi-Fi stanic

  Systém je rozšiřitelný přidáním až 5 Wi-Fi stanic

  Naplňte každý pokoj ve vašem domě hudbou. Již žádné potíže s dráty a kabely a konečně žádné hádky s ostatními členy rodiny ohledně výběru hudby. Můžete nejen ukládat a přehrávat hudbu z bezdrátového hudebního centra Streamium, ale též můžete přenášet jednu stopu – nebo různé stopy – do až 5 stanic Streamium v domácnosti. Díky vestavěným inovativním funkcím, typu Můj pokoj, Moje hudba a Vysílání hudby je to snadné. Osvoboďte svou hudbu a užijte si ji kdekoli v domácnosti.

 • 80 W RMS / Základna, 30 W RMS / Stanice s reproduktorem Super Sound Panel

  80 W RMS / Základna, 30 W RMS / Stanice s reproduktorem Super Sound Panel
Zobrazit všechny specifikace
 • Skutečně dostupná paměť může být menší v důsledku předem nastavené konfigurace zařízení
 • Některé funkce vyžadují podporu širokopásmového přístupu k internetu

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat