Univerzální dálkový ovladač

  Sledujte pouze ta tlačítka, která chcete

  Nyní můžete konečně odložit všechna svá dálková ovládání a nahradit je jedním krásným ovladačem. Ovladač SRU9400 nejen, že zastane všechny funkce vašich původních ovladačů, ale kromě toho se mnohem snadněji a pohodlněji používá.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sledujte pouze ta tlačítka, která chcete

 • Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládání více funkcí jedním tlačítkem umožňuje provádět více příkazů jedním stiskem tlačítka přes funkci makro. Funkce makro slučuje řetězec předprogramovaných příkazů v jednom tlačítku. Proto je pro spuštění řady funkcí nutný pouze jeden stisk tlačítka.

 • Ovládání 5v1 pro zařízení audio/video

  Univerzální dálkové ovládání umožňuje programovat a obsluhovat až 5 zařízení téměř jakékoli značky. Zabudovaná univerzální databáze infračervených kódů umožňuje snadnou instalaci televizoru, kombinovaného televizoru, videorekordéru, DVD přehrávače, DVD rekordéru, satelitního nebo digitálního pozemního přijímače, kabelového přijímače, zesilovače, systému domácího kina či přijímače.

 • Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

 • Na dotykovém displeji se zobrazují pouze potřebné klávesy

  Pomocí speciální zobrazovací technologie s invertovanými segmenty se rozsvítí pouze ta tlačítka, která jsou potřebná pro ovládání určitého přístroje. Již nikdy nebudete muset hledat ta správná tlačítka.

 • LCD obrazovka je podsvětlena pro pohodlnou obsluhu v šeru

  Podsvětlení zajišťuje dobrou čitelnost LCD displeje nebo klávesnice i za slabého okolního světla. Dva nejběžnější typy podsvětlení zahrnují použití diod LED a elektroluminiscenční osvětlení (EL). Dálkové ovladače s podsvětlením LED mají obvykle jasné, avšak nerovnoměrné podsvětlení žluté nebo zelené barvy. Panely s podsvětlením typu EL vyzařují rovnoměrné světlo modrého, bílého nebo zeleného odstínu.

 • Naprogramováno pro použití se zařízeními společnosti Philips

  Máte-li přístroje značky Philips, můžete univerzální dálkové ovládání použít bez dalšího programování. Všechny klávesy jsou totiž předem nastaveny na funkce výrobků Philips.

 • Automaticky hledá značku vašeho zařízení

  Vaše nové dálkové ovládání začne fungovat poté, co automaticky vyhledá nejvhodnější kód vašeho zařízení.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat