Webová kamera

  Buďte v kontaktu! Jak snadné!

  Nyní vás vaši bližní mohou vidět, ať už se nacházejí kdekoli na světě. Tato webová kamera s kouzelně přímočarým ovládáním pořizuje skvělé video a také zahrnuje vestavěný digitální mikrofon pro dobrý zvuk. Udržujte se snadno v kontaktu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Buďte v kontaktu! Jak snadné!

 • 1,3 MP pro mimořádnou kvalitu snímků

  Webkameru s 1,3 megapixely můžete používat jako kameru pro pořizování vysoce kvalitních fotografií, které jsou natolik kvalitní, že je lze dokonce tisknout ve větších formátech.

 • Plynulý obraz s 30 snímky za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • 3X digitální zoom

  Tento vestavěný objektiv s digitálním zoomem vám umožní snadné snímání i na větší vzdálenosti, neboť dokáže snímané objekty přiblížit.

 • Otočný kloub umožňuje otáčet kameru o 360°

  Díky technickému řešení s praktickým otočným kloubem máte volnost při nahrávání webovou kamerou. Otočte kameru o 360° jakýmkoli směrem a nahrávejte kdekoli v pokoji, aniž byste museli kameru přesunout.

 • Vestavěný digitální mikrofon pro kvalitní zvuk

  Vestavěný digitální mikrofon umožňuje přirozený volný projev nebo přidání zvuku k nahrávce video klipu.

 • Správce instalace umožňuje snadné nastavení

  Díky praktickému správci instalace webovou kameru nainstalujete za pár sekund. Sledujte krok po kroku snadné pokyny a webovou kameru nastavte tak, aby dokonale odpovídala počítači.

 • Kompatibilní se všemi službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, Windows Live Messenger, Yahoo!, AOL Instant Messenger a další služby o video.

 • Tlačítko Snímek umožňuje pořizovat skvělé fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webová kamera automaticky pořídí snímek. Je zábavné sdílet své snímky přidáním do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

 • Stabilní držák pro každý monitor, laptop nebo stůl

  Multifunkční podstavec usnadňuje umístění webkamery na každý monitor, laptop, notebook nebo plochý povrch.

 • Získání, archivace a správa snímků s funkcí VLounge

  Software pro pořizování, správu a archivaci snímků velmi pohodlným způsobem. Pouhými několika klepnutími myší budete moci vytvořit a odeslat videoklipy. Tento softwarový balíček nabízí vše, co potřebujete, k úplnému využití webové kamery Philips.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat