Multimediální reproduktory 2.1

  Výkonný bohatý zvuk

  40W výstup podpořený patentovanou technologií basového portu SPD™ zajišťuje hluboké ostré tóny s minimem zkreslení. Provedení dvoupásmového výškového reproduktoru a basového reproduktoru přináší výšky, středy i basy, maximální výstup a vyváženější zvuk.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonný bohatý zvuk

Bezkonkurenční zážitek z poslechu

 • Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Technologie basového portu Philips Sound Purification Duct (SPD) reprodukuje hluboké, čisté tóny originálního basového zvuku. Speciální akustické tlumení, které vynalezla společnost Philips a které využívá pěnový materiál SPD pro zpracování vnitřního povrchu basového průduchu, snižuje víření hluku a stabilizuje intonační frekvenci. Technické a spotřebitelské testy Philips potvrzují, že toto tlumení zaručuje méně zabarvené a čistší kvalitní basy.

 • Dvoupásmové provedení s výškovým a basovým reproduktorem

  Dvoupásmové provedení s výškovým a basovým reproduktorem

  Dvoupásmová reproduktorová skříň se dvěma reproduktory produkuje vysoké tóny z výškového reproduktoru a nízké a střední tóny z basového reproduktoru. Tím se dosahuje maximálního výkonu s vyváženějším zvukem než u běžně používaných jednopásmových konstrukcí, kdy jediný reproduktor musí produkovat všechny tóny. Můžete si tak užívat lepší akustiku s čistými vokály a vysokými tóny spolu se solidními basy. To vše za velmi konkurenceschopnou cenu za tuto nejnovější řadu reproduktorů Philips.

 • Přesná reprodukce basů díky pásmové konstrukci subwooferu

  Přesná reprodukce basů díky pásmové konstrukci subwooferu

  Díky konstrukci v podobě bedny v bedně má tento pásmový subwoofer dvě objemové komory, které vytvářejí větší vzduchovou kapacitu a poskytují celkově lepší basový zvuk s lepším vyvážením a menším zkreslením. Zvuková energie z centrálního reproduktoru je účinněji koncentrována ve výstupním rozsahu požadované frekvence, takže vytváří celkový zvukový dojem, který je soustředěnější a přesněji reprodukovaný.

 • Rozšířený basový průduch zvýrazňuje nízké tóny a poskytuje čisté, silné basy

  Rozšířený basový průduch zvýrazňuje nízké tóny a poskytuje čisté, silné basy

  Provedení basového průduchu je jedním z klíčových prvků skříně reproduktoru. Jeho velikost, délka, tvar a rozšíření mají zásadní vliv na přehrávání nízkých kmitočtů. Provedení rozšíření od společnosti Philips je relativně velké s větším portem, čímž se otvírá velký příjmový tlumič, takže se zvukové vlny šíří plynuleji. Zvuk přijímaného vzduchu je menší a s nižším šumem a zkreslením, než byste mohli najít u jiných reproduktorů. Philips rozumí akustice, kterou chcete, a toto provedení výrazně snižuje zkreslení, poskytuje hlubší, bohatší basy a umožňuje jasněji slyšet vysoké tóny.

 • Zvuk s vysokým rozlišením díky výškovému reproduktoru z materiálu Mylar

  Zvuk s vysokým rozlišením díky výškovému reproduktoru z materiálu Mylar

  Jedinečný materiál Mylar použitý ve výškových reproduktorech zaručuje neuvěřitelné rozlišení zvuku. Dokonale se reprodukuje úplný rozsah vysokých frekvencí, takže hudba ožije a filmy zní tak, jak mají. Výškový reproduktor, který je nedílnou součástí dvoupásmového provedení, zlepšuje vysoké frekvence. Ve spojení s basovým reproduktorem tak vzniká čistší, rozsáhlejší a přesnější zvuk. Díky jasnějšímu zvuku můžete v hudbě rozeznat všechny různé prvky. Uslyšíte jednotlivé nástroje a čistější vokály a můžete si hudbu užívat se všemi příjemnými detaily.

 • Vyvážený zvuk díky 3 integrovaným obvodům zesilovačů

  Vyvážený zvuk díky 3 integrovaným obvodům zesilovačů

  Kvůli snaze o co nejnižší cenu multimediálních reproduktorů 2.1 je obvod zesilovače často přehlížen a používá se především provedení s jediným zesilovačem. V tomto propracovaném provedení obvodů však Philips používá 3 integrované čipy zesilovačů, které slouží pro oba satelitní reproduktory a subwoofer. Model SPA4320 má velký vestavěný chladič, který odvádí teplo vytvářené obvody zesilovačů. Čipy zesilovačů UTC2030 představují solidní základ pro kvalitní zvuk a poskytují veškerou potřebnou energii pro subwoofer a satelitní reproduktory.

 • Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  U reproduktoru obvykle dochází blízko okraje membrány k vibracím konkrétního kmitočtového dělení, které často vede ke zkreslení zvuku. Tento problém je překonán použitím Mylaru, stejnoměrného monomeru a mnohem lehčího materiálu, který se obvykleji používá, kolem membrány reproduktoru. Ten obklopuje membránu v dokonale symetrickém prstenci, jehož tlumicí účinek potlačuje asynchronní vibrace. Výsledkem je vyváženější a přirozený zvuk.

 • Zaoblená skříň s pěkně zakulaceným zvukem

  Zaoblený design skříně nejen že dobře vypadá, ale díky tvaru poskytuje vyvážený zvuk, který vychází přirozeněji a v původní formě. Díky menšímu zkreslení a zabarvení si můžete být jisti, že vaše oblíbená hudba bude vždy znít tak, jak má. Společnost Philips dobře zná akustiku a dbá na to, aby zvuk nejen dobře zněl, ale také vypadal.

 • Atraktivní vysoce lesklá povrchová úprava

  Vysoce lesklá povrchová úprava ‚Klavírová černá‘ vypadá v klasických i moderních interiérech prostě skvěle.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat