Počítačová sluchátka

  Sluchátka k počítači s možností přizpůsobení

  Toto elegantní počítačové řešení vám umožní na míru přizpůsobit sluchátka prostřednictvím variabilních náušníků. Díky křišťálově čistému přenosu hlasu a pohodlnému designu sluchátkového oblouku můžete celé hodiny stylově a pohodlně chatovat.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka k počítači s možností přizpůsobení

Dokonalý společník pro vaši práci s notebookem a stolním počítačem

 • Náušníky s možností přizpůsobení

  Náušníky s možností přizpůsobení u těchto sluchátek k počítači vám umožní odlišit se náušníky zvolenými podle osobního stylu.

 • Polstrování zvyšuje pohodlí a odezvu basů

  Zvláštní tvar a luxusní polstrovací materiál náušníků těchto sluchátek Philips zaručují dokonalé uchycení a maximální pohodlí. Zabraňují úniku zvuku a zlepšují i výkon basů. Tvar náušníků dokonale odpovídá lidskému uchu.

 • 40mm vinutí reproduktoru přináší nezkreslený zvuk

  40mm vinutí reproduktoru z kompozitního mylarového materiálu pro vysoce citlivou a přesto výkonnou jednotku přináší zvuk bez slyšitelného zkreslení.

 • Vysoce citlivý mikrofon zřetelně zachycuje hlasy

  Tato sluchátka k počítači představují ideální řešení pro zřetelné a nepřerušované online rozhovory, protože se dodávají s vysoce citlivým mikrofonem, který zachycuje hlasy zúčastněných.

 • Přizpůsobitelné nastavení pro větší pohodlí během delšího používání

  Jedinečná konstrukce sluchátkového oblouku vám vždy zajistí pohodlné přizpůsobení bez ohledu na to, jak rádi svá sluchátka „cítíte“. Díky nastavení výšky můžete sluchátka pohodlně nosit mnohem déle.

 • Zabudované ovládání hlasitosti/ztlumení

  Nemusíte zasahovat až ve zdroji zvuku, abyste ztlumili zvuk nebo upravili hlasitost.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat