Přenosný DVD přehrávač

  DVD playback

  Přenosný DVD přehrávač

  Tenké provedení

  Prohlížejte si svou sbírku fotografií pomocí funkce prezentace nebo v náhledech na 7" TFT LCD obrazovce přístroje Philips PET723. Přehrávejte také disky DVD, MP3 a CD, nebo sledujte filmy ve formátu DivX®. Zábava bude dokonalá, a to kdykoliv a kdekoliv! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosný DVD přehrávač

17, 8cm (7") šir. LCD displej, Přehrávání formátu DivX PET723/12 Najít podobné výrobky

Tenké provedení

se slotem pro kartu SD a podporou přehrávání videa ve formátu DviX®

 • 17,8cm (7") TFT barevný LCD displej se širokoúhlým formátem 16:9

  17,8cm (7") TFT barevný LCD displej se širokoúhlým formátem 16:9

  Barevný LCD displej oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech „skutečného života“ a zářivých barvách jako vysoce kvalitní výtisk. Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Přímé zobrazování fotografií z paměťových karet a disků DVD a CD

  Přímé zobrazování fotografií z paměťových karet a disků DVD a CD

  Uložte své oblíbené fotografie na disky CD a DVD, paměťové karty nebo paměťové zařízení USB a přehrávejte je ve formátu prezentace v přehrávači Philips. Díky kompletní přenositelnosti souborů si můžete užívat pohodlí i zábavy při prohlížení digitálních fotografií. Stačí jen vložit do přehrávače disk, paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB a vaše digitální fotografie budou přehrány přímo v zařízení. Nyní si můžete oživit své vzpomínky s rodinou nebo s přáteli, kdykoli chcete!

 • Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že budete moci zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX® v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX® je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na médiích jako jsou disky CD-R/RW, paměťové karty a disky DVD-video. Disky CD s nahrávkami ve formátu DivX® lze přehrávat na některých DVD přehrávačích, DVD rekordérech a systémech domácího kina.

 • Sdílejte soubory s obrázky JPEG s obrazovými disky CD

  Sdílejte soubory s obrázky JPEG s obrazovými disky CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu disků a požitek z obrázků na cestách.

 • Až 2 hodiny přehrávání filmů s akumulátorem*

  Až 2 hodiny přehrávání filmů s akumulátorem*

  Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 2hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel.

 • Včetně adaptéru do auta a užitečného dálkového ovladače

  Včetně adaptéru do auta a užitečného dálkového ovladače

  Kromě použití v autě pomocí adaptéru do auta umožňuje přenosný přehrávač vychutnat si DVD disky doma jednoduchým připojením do televize. Posaďte se a uvolněte se s oblíbenými disky DVD s pomocí dodaného dálkového ovladače pro ovládání přehrávání.

 • Přehrávání prezentací, jednotlivých fotografií a náhledů

  Přehrávání prezentací, jednotlivých fotografií a náhledů
 • Přehrává hudbu na discích MP3-CD, CD a CD-RW

  Formát MP3 představuje revoluční kompresní technologii, s jejíž pomocí lze velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou zmenšit až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. Na jeden disk CD lze uložit až 10 hodin hudby.

 • Malé množství tlačítek pro jednoduché a snadné ovládání

  Tento snadno použitelný přenosný přehrávač je navržen pro snadné ovládání během cest. Jednoduše do něj vložte disk a vychutnejte si své oblíbené DVD disky. Díky několika tlačítkům pro ovládání stiskem jediného tlačítka a plné kompatibilitě s nejpopulárnějšími DVD/VCD/CD disky se můžete těšit na skvělou zábavu, ať cestujete kamkoli.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat