Přenosný DVD přehrávač

  Vychutnejte si oblíbené filmy na DVD na cestách

  Posaďte se, uvolněte a ponořte do děje filmů na cestách s vynikajícím a kompaktním PET700 s 18cm (7") LCD displejem. Vychutnejte si oblíbené filmy na DVD, užijte si disky MP3-CD a hudební disky CD nebo si přehrajte fotografie ve formátu JPEG – kdykoli a kdekoli.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnejte si oblíbené filmy na DVD na cestách

 • Přehrávání disků DVD, DVD+R a DVD+RW

  Přehrávání disků DVD, DVD+R a DVD+RW

  Přehrávač Philips je kompatibilní s většinou DVD a CD disků dostupných na trhu. Disky DVD, DVD+R a DVD+RW – v přehrávači je lze přehrát všechny. DVD+RW je zkrácený termín označující DVD mechaniku, která pracuje s obvyklými DVD formáty. Podobně DVD+RW zvládne obvyklý typ přepisovatelných disků.

 • Včetně adaptéru do auta a užitečného dálkového ovladače

  Včetně adaptéru do auta a užitečného dálkového ovladače

  Kromě použití v autě pomocí adaptéru do auta umožňuje přenosný přehrávač vychutnat si DVD disky doma jednoduchým připojením do televize. Posaďte se a uvolněte se s oblíbenými disky DVD s pomocí dodaného dálkového ovladače pro ovládání přehrávání.

 • Dva konektory pro sluchátka umožňují sdílení zábavy

  Dva konektory pro sluchátka umožňují sdílení zábavy
 • Fotografie: Obrazové disky CD (JPEG)

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z obrázků v pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

 • Nabídka širokoúhlých režimů pro přizpůsobení tvaru obrazu

  Vylepšete své zážitky ze sledováním ve filmových režimech širokoúhlé obrazovky, které umožňují výběr formátu obrazovky z několika možností. Sledujte film způsobem, pro který byl vytvořen.

 • Včetně cestovní brašny

  Z důvodu ochrany a pohodlí je součástí balení cestovní brašna

Zobrazit všechny specifikace
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat