Minirádio Original

  Udávejte nové trendy s minirádiem Original

  Minirádio Philips Original je neuvěřitelně zábavné. Mimo úžasného retrostylu nabízí systém reproduktorů Bass Reflex výkonné basy a velký svítící knoflík analogového ladění, který vám usnadní ladění oblíbených stanic. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 2 499 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Minirádio Original

FM/MW, Audio-in, 3 W OR2000B/12 Najít podobné výrobky

Udávejte nové trendy s minirádiem Original

 • Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

 • Analogový rádiový tuner FM/MW

  Analogový rádiový tuner FM/MW
 • Soudobá verze ikonického designu Philetta

  Inspirováno rádiem Original z roku 1955 – toto originální minirádio znovu využívá ikonické prvky legendárního rádia Philips z roku 1955, které je známé také pod názvem Philetta „BF 102 U“. Toto kompaktní rádo ve své době velice zapůsobilo na posluchače svým jednoduchým designem, skvělým zvukem a křišťálově čistým příjmem. Historie rádií značky Philips sahá až do roku 1927. V průběhu desetiletí se mnoho modelů stalo známými ikonami v oblasti rádií a jsou nyní sběratelskými kousky.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat