• Extrémní zvuk při hraní

  Multimediální reproduktory 2.1

  MMS430G/00 Najít podobné výrobky

  Vyrobeno k umocnění zážitku při používání herní konzole, soustava MMS430G obsahuje výkonný dřevěný subwoofer a otevřené reproduktory s nízkým zkreslením pro ohromující kvalitu zvuku v celém frekvenčním pásmu.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Extrémní zvuk při hraní

100W (MPO)

 • Systém Bass Reflex přináší silné a hlubší basy

  Systém Bass Reflex přináší silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Digital Dynamic Bass Boost zajišťuje inteligentní zvýraznění basů při vysokých hlasitostech bez zkreslení a při nízkých hlasitostech bez omezení nejnižších kmitočtů. Složité elektronické obvody neustále sledují hlasitost a úroveň basů a provádí jejich přesné nastavení tak, aby nedocházelo ke zkreslení zvuku a byla zajištěna optimální reprodukce basů. Výsledkem jsou dokonalé hluboké tóny bez ohledu na zvolenou hlasitost.

 • Vychutnejte si nepřekonatelný výkon i kvalitu zvuku

  Akusticky dokonalé provedení a vysoce kvalitní ovladače zajišťují nepřekonatelný zvuk.

 • Subwoofer pro basy plus satelity pro jasné výšky

  Audiosystém je dělen na subwoofer, který je optimalizován na reprodukci basových frekvencí, a satelitní reproduktory optimalizované na střední a vysoké frekvence. Výsledkem je systém, který účinně reprodukuje celé pásmo zvukových frekvencí, od hlubokých basů až ke křišťálově vysokým tónům, s minimálním zkreslením.

 • Barevné schéma shodné s herní konzolí

  2 různobarevné výměnné kryty umožňují změnu vzhledu reproduktorů tak, aby se shodovaly s herní konzolí. Zelená pro X Box nebo modrá pro PS2 – výběr je na vás.

 • Výměnné barevné kryty

  Dvě sady krytů reproduktorů nabízejí možnost výběru barvy, která se shoduje s herní konzolí. Zelená pro XBox® a modrá pro PS2®. Kryty lze snadno sejmout a vyměníte je během několika sekund.

 • Otevřený reproduktor rozptyluje zvuk lépe, s menším zkreslením

  Pro podání každého detailu vaší nahrávky jsou namísto tkaniny nebo kovového krytu nainstalovány aerodynamické chrániče. Neslouží pouze k ochraně reproduktoru před poškozením, ale rovněž k reprodukci maximálního zvuku s minimálním zkreslením.

 • Více než 75 let zkušeností se zvukem

  Společnost Philips vynalezla CD, vedla tým, který vytvořil specifikaci USB audio a během několika desetiletí vyrobila milióny audiosystémů, souprav domácího kina a televizorů. Proto i nyní můžeme společnosti Philips důvěřovat, že vytvořila počítačové audiosystémy té nejvyšší kvality.

 • Dřevěná skříň pro kvalitní reprodukci basů

  Reproduktorová skříň je dřevěná, díky čemuž je reproduktor mimořádně stabilní a má vynikající zvukový výkon.

 • Připojení ke všem běžným herním konzolím

  Reproduktory jsou dodávány s adaptérovým kabelem, který umožňuje připojení k herní konzoli pomocí 2 konektorů RCA (například PS2, XBox, Game Cube atd.)

 • Přip. k počítači nebo k přehrávači MP3

  Aby byly reproduktory univerzálnější, jsou použity standardní 3,5mm konektory a adaptér pro konektory RCA, aby bylo možné reproduktory připojit k nejběžnějším zvukovým zařízením, například počítači, laptopu nebo přehrávači MP3 souborů

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat