Multimediální reproduktory 5.1

  Působivý prostorový zvuk

  Díky hudebnímu výkonu 80 wattů a technologii Dynamic Bass Boost pro zdůraznění nízkých tónů vám výkonné počítačové reproduktory MMS260 s vícekanálovým systémem 5.1 zajistí multimediální zvukový zážitek mocnější než kdy jindy.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Působivý prostorový zvuk

Zvukový zážitek se systémem kanálů 5.1

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Digital Dynamic Bass Boost zajišťuje inteligentní zvýraznění basů při vysokých hlasitostech bez zkreslení a při nízkých hlasitostech bez omezení nejnižších kmitočtů. Složité elektronické obvody neustále sledují hlasitost a úroveň basů a provádí jejich přesné nastavení tak, aby nedocházelo ke zkreslení zvuku a byla zajištěna optimální reprodukce basů. Výsledkem jsou dokonalé hluboké tóny bez ohledu na zvolenou hlasitost.

 • Systém Bass Reflex přináší silné a hlubší basy

  Systém Bass Reflex přináší silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Díky znakovému a barevnému značení konektorů je zapojení otázkou minut

  Díky znakovému a barevnému značení konektorů je zapojení otázkou minut

  Barevně značené kabely s jednoznačným označením a srozumitelná dokumentace umožňují uvedení do provozu během několika minut.

 • Vychutnejte si počítačový zvuk v kvalitě domácího audiosystému

  Společnost Philips využila více než 75letých zkušeností z čelní pozice ve zvukovém průmyslu k vývoji počítačových zvukových produktů s výkonem ekvivalentním výkonu jejích oceněných domácích audiosystémů.

 • Více než 75 let zkušeností se zvukem

  Společnost Philips vynalezla CD, vedla tým, který vytvořil specifikaci USB audio a během několika desetiletí vyrobila milióny audiosystémů, souprav domácího kina a televizorů. Proto i nyní můžeme společnosti Philips důvěřovat, že vytvořila počítačové audiosystémy té nejvyšší kvality.

 • Kompatibilní s hudbou, hrami, filmy a Internetem jako zdroji zvuku

  Lze přehrávat všechny typy zdrojů zvuku - hudbu, hry, filmy a Internet. Ať chcete poslouchat cokoli, váš zážitek z multimediálního zvuku bude silnější než kdy jindy.

 • Prostorový zvuk 5.1 pro systémy Dolby Digital® a EAX®

  Prostorový zvuk 5.1 pro reprodukci zdrojů zvuku v systémech Dolby Digital® a EAX®

 • Snadné připojení k PC nebo laptopu

  Lze připojit k PC nebo laptopu

 • Subwoofer pro basy plus satelity pro jasné výšky

  Audiosystém je dělen na subwoofer, který je optimalizován na reprodukci basových frekvencí, a satelitní reproduktory optimalizované na střední a vysoké frekvence. Výsledkem je systém, který účinně reprodukuje celé pásmo zvukových frekvencí, od hlubokých basů až ke křišťálově vysokým tónům, s minimálním zkreslením.

 • Dřevěná skříň pro kvalitní reprodukci basů

  Reproduktorová skříň je dřevěná, díky čemuž je reproduktor mimořádně stabilní a má vynikající zvukový výkon.

 • Magnetické stínění eliminuje zkreslení obrazu na počítači

  Stínění silných magnetů ve vinutí reproduktorů zamezuje nebezpečí zkresleného nebo porušeného obrazu, jsou-li reproduktory příliš blízko monitoru počítače.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat