Přenosný přehrávač MP3-CD

  Přenosný přehrávač MP3-CD

  Tenký přehrávač MP3-CD

  Zapněte si elegantně tenký přehrávač MP3-CD eXp3463, který je dodáván s vlastní nabíjecí kolébkou. Vychutnejte si až 45 hodin nepřetržité hudby ve formátech MP3 a WMA a prohlédněte si informace o autorovi a písni na displeji LCD dálkového ovládání zaručujícím nerušeně čistý hudební zážitek.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tenký přehrávač MP3-CD

s nabíjecí kolébkou a přenosným dálkovým ovládáním

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • 200 sekund funkce Magic ESP™

  200 sekund funkce Magic ESP™

  Magic Electronic Skip Protection™ je užitečná funkce, která zajišťuje reprodukci hudby bez přeskakování i v případě, že je přehrávač MP3-CD vystaven otřesům a nárazům při sportu nebo pohybu. Zařízení s funkcí Magic Electronic Skip Protection™ mají inteligentní elektronickou vyrovnávací paměť, ve které je možné ukládat různé formáty digitální hudby, například MP3, WMA a CDDA. Vyrovnávací paměť upravuje automaticky obsah a rychlost otáčení laseru, aby zajistila nepřerušovaný poslech hudby.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Digital Dynamic Bass Boost zajišťuje inteligentní zvýraznění basů při vysokých hlasitostech bez zkreslení a při nízkých hlasitostech bez omezení nejnižších kmitočtů. Složité elektronické obvody neustále sledují hlasitost a úroveň basů a provádí jejich přesné nastavení tak, aby nedocházelo ke zkreslení zvuku a byla zajištěna optimální reprodukce basů. Výsledkem jsou dokonalé hluboké tóny bez ohledu na zvolenou hlasitost.

 • Přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků

  Společnost Philips je známá tím, že vyrábí výrobky, které jsou kompatibilní s mnoha disky na trhu. Tento zvukový systém vám umožňuje vychutnat si hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. Na jeden disk CD se vejde až 10 hodin hudby. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že váš systém může přehrávat jak disky CD-Recordable (zapisovací - CD-R), tak i CD-Rewritable (přepisovací - CD-RW). Disky CD-R jsou nahrávatelné a mohou se přehrávat na jakémkoli přehrávači audio CD, zatímco disky CD-RW mohou být přehrávány a přepisovány mnohokrát za sebou a mohou se přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.

 • Kompaktní a užitečná nabíjecí základna

  Vychutnejte si jednoduchost a pohodlnost nabíjení CD přehrávače jednoduchým umístěním do této kompaktní a přenosné základny. Vejde se na každý pracovní stůl a můžete ji umístit kamkoliv. Když k nabíjecí základně připojíte síťový adaptér, rozsvítí se indikátor červeně, aby oznámil nabíjení CD přehrávače. Po úplném nabití dobíjecích baterií v přehrávači bude indikátor svítit zeleně. Nyní je přehrávač zcela nabit a můžete si dále vychutnávat hudbu.

Zobrazit všechny specifikace
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Vypočítáno pro kódování formátu WMA rychlostí 64 kb/s.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat