Fidelio

  Philips Fidelio

  dokovací hudební systém

  Impozantní bezdrátový zvuk

  Nechte se pohltit Hi-Fi zvukem zvukových věží Philips Fidelio. Streamujte hudbu bezdrátově pomocí funkcí Bluetooth® aptX a AAC. Přehrávejte své disky CD nebo libovolný iPod či iPhone přes dok Philips DualDock. Získejte zvuk, co naplní celou místnost, z pouhých dvou reproduktorů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio dokovací hudební systém

Bluetooth® aptX a AAC DTM9030/10 Najít podobné výrobky

Impozantní bezdrátový zvuk

Posedlost zvukem

 • Celkový výstupní výkon 160 W RMS

  Celkový výstupní výkon 160 W RMS

  RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct umožňuje jednoduše připojit zařízení USB k portu USB na zařízení Philips. Digitální se přehraje přímo ze zařízení Philips.

 • MP3 Link pro přehrávání hudby z přenosných zařízení

  MP3 Link pro přehrávání hudby z přenosných zařízení

  MP3 Link umožňuje přímé přehrávání obsahu MP3 z přenosných přehrávačů medií. Kromě toho, že si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu v mimořádné kvalitě zvuku audiosystému, je také připojení MP3 extrémně pohodlné, neboť stačí pouze připojit přenosný MP3 přehrávač k audiosystému.

 • DualDock pro nabíjení a přehrávání iPodu/iPhonu (Lightning a 30kolíkový)

  DualDock pro nabíjení a přehrávání iPodu/iPhonu (Lightning a 30kolíkový)

  Zařízení DualDock bylo vytvořeno tak, aby svým elegantním designem splnilo možnosti připojení k zařízením Apple vybaveným konektorem Lightning a 30kolíkovým konektorem. Vysune se, když je třeba odhalit konektory, a funguje jako stojánek na iPhone nebo iPod.

 • Reproduktory na podlahu pro ideální reprodukci hudby

  Reproduktory na podlahu pro ideální reprodukci hudby

  Reproduktory Fidelio Sound Tower jsou reproduktory na podlahu nabízející optimální akustický objem pro vytvoření bohatého a čistého zvuku. Kombinují v sobě přesnost středního rozsahu tradičního dvoucestného reproduktoru a rozšíření basů, které podporují dolní část zvukového spektra. Díky tomu jsou ideální pro vynikající reprodukci hudby.

 • Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači Philips. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na internetu nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Přehrávání hudby pomocí bezdrátové technologie Bluetooth® a funkce aptX®

  Přehrávejte hudbu z mobilního telefonu a počítače prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth® a funkce aptX®

 • Jedinečný věžový design pro váš životní styl

  Zařízení Sound Tower bylo navrženo tak, aby zajistilo široký, pohlcující zvuk, který naplní místnost a úsporně a elegantně doplní prostor. Vyznačuje se stylovým a moderním designem, který doplní vzhled jakéhokoli domova.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat