iBoom JukeBox

  iBoom JukeBox

  Vychutnejte si plně stereofonní zvuk svého iPodu

  iBoom JukeBox, systém hi-fi reproduktorů pro iPod, umožňuje naplnit zvukem z iPodu celou místnost. Díky úžasnému ovladači s obrazovkou je možné procházet obsah iPodu na informační obrazovce ovladače! Dock umožňuje nabíjení ovladače a iPodu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnejte si plně stereofonní zvuk svého iPodu

a ovládání pomocí obrazovky na ovladači

 • Poslouchejte hudbu v luxusním stereofonním podání

  Vysoce věrný reproduktorový systém je vybaven zesilovačem třídy D a duálními basovými a výškovými reproduktory pro bohaté basy a jasné výšky, takže si můžete vychutnat hudbu v luxusním stereofonním podání.

 • Atraktivní reproduktory zaplní jakýkoli pokoj hudbou

  Atraktivní reproduktorový systém vypadá skvěle v jakémkoli pokoji vašeho domu. Můžete si tak vychutnat hlasitou hudbu bez sluchátek.

 • Dálkový ovladač se snadno čitelným informačním displejem iPod

  Dálkový ovladač je vybaven jasným a snadno čitelným displejem, takže je možné zobrazit a procházet obsah iPodu na dálkovém ovladači stejným způsobem jako na iPodu!

 • Rádiová technologie pro dálkové ovládání přehrávání hudby

  Dálkový ovladač používá pro přenášení signálů do sterea rádiové frekvence a umožňuje tak ovládání přehrávání z pohodlí vašeho gauče nebo dokonce i z vedlejší místnosti.

 • Nabíjejte dálkový ovladač ze základny

  Nabíjejte přiložený dálkový ovladač ze základny. Bude tak připraven vždy, když jej potřebujete, a nebude překážet, když jej nepotřebujete.

 • Bezpečný a pohodlný nabíjecí dok pro iPod

  Nabíjejte pohodlně svůj iPod v bezpečném a diskrétním doku. Bude-li iPod v doku, bude se neustále nabíjet – ať se již hudba přehrává nebo nikoli.

 • Integrovaná rukojeť pro snadné přenášení z místnosti do místnosti

  Dock s reproduktory je na zadní straně vybaven integrovanou rukojetí, takže jej lze snadno přenášet z jedné místnosti do druhé. Nyní si můžete vychutnat hlasitou hudbu v libovolné místnosti v domě!

 • Elegantní ovládání dotykovým panelem

  Ovládejte zařízení pomocí elegantního panelu displeje citlivého na dotyk. Objeví se pouze tehdy, je-li používán, a poté zmizí. Výsledkem je atraktivní a jedinečný zážitek.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat