Bezdrátová el. chůva HD In.Sight

  Vždy nablízku dítěti

  Bezdrátová elektronická chůva HD Philips In.Sight vám umožní sledovat dítě odkudkoli ve vašem iPhonu/iPadu. Sledujte křišťálově čistý obraz ve vysokém rozlišení a využijte noční vidění, které umožňuje sledovat dítě i ve tmě. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátová el. chůva HD In.Sight

Sledujte odkudkoli, Hear & speak, Noční vidění, pro iPhone, iPad B120/10C Najít podobné výrobky

Vždy nablízku dítěti

Sledujte odkudkoli ve svém iPhonu/iPadu

 • Šifrované video pro zabezpečené připojení

  Šifrované video pro zabezpečené připojení

  Bezdrátová chůva In.Sight využívá vysoce zabezpečené šifrování, které vám za všech okolností zajistí soukromí. Bezdrátová chůva In.Sight používá jedinečný šifrovací klíč při každém jednotlivém připojení. Takto zajišťuje vysoce zabezpečené připojení pokaždé, když se díváte na své nejbližší.

 • Video v kvalitě HD pro křišťálově čisté sledování

  Video v kvalitě HD pro křišťálově čisté sledování

  Bezdrátová elektronická chůva HD In.Sight vám umožní sledovat dítě v živých detailech. Můžete si zobrazit videa ve vysokém rozlišení kvality 720p. Číslo „720“ označuje počet horizontálních čar na obrazovce. Písmeno „p“ označuje progresivní skenování, což je postupné zobrazování v jednotlivých snímcích. U rozlišení 720p jsou videa ostřejší a přinášejí věrnější zobrazení.

 • Rodiče hovoří s dítětem prostřednictvím iPhonu nebo iPadu

  Rodiče hovoří s dítětem prostřednictvím iPhonu nebo iPadu

  Bezdrátová elektronická chůva HD In.Sight vám umožňuje hovořit na dítě, kdykoli chcete. Stačí stisknout tlačítko „hovořit“ na svém iPhonu nebo iPadu a zazpívat dítěti ukolébavku. Sledujte, jak usne při poslechu vašeho uklidňujícího hlasu.

 • Režim nočního vidění umožňuje vidět dítě jasně i ve tmě

  Režim nočního vidění umožňuje vidět dítě jasně i ve tmě

  Režim nočního vidění vám umožňuje podívat se na krásnou tvářičku vašeho dítěte ve tmě. Na chůvičce se zapne infračervené světlo, které ve tmě slouží k natáčení zřetelného černobílého videa. Režim nočního vidění se zapíná a vypíná automaticky nebo je můžete upravit ručně.

 • Sledujte své dítě v iPhonu prostřednictvím sítí Wi-Fi / 3G / 4G LTE

  Sledujte své dítě v iPhonu prostřednictvím sítí Wi-Fi / 3G / 4G LTE

  Bezdrátová elektronická chůva HD In.Sight vám umožní sledovat dítě v iPhonu nebo iPadu, ať jste kdekoli. Jakmile si stáhnete bezplatnou aplikaci společnosti Apple a nastavíte svou bezdrátovou elektronickou chůvu In.Sight, získáte přístup ke streamování videa z iPhonu nebo iPadu kdekoli, prostřednictvím sítí Wi-Fi, 3G nebo 4G LTE. Výběr místa a způsobu sledování vašich maličkých není nijak omezen.

 • Poslouchejte své dítě průběžně, i když je telefon zamknutý

  Bezdrátová elektronická chůva HD In.Sight průběžně streamuje audio, dokonce i když je iPhone nebo iPad zamknutý nebo je váš iPhone či iPad právě v doku nebo se nabíjí.

 • Rychlé a snadné nastavení elektronické chůvy Wi-Fi pomocí QR kódu

  S aplikací je nastavení jednoduché. Aplikace vygeneruje kód QR pro vaše domácí nastavení Wi-Fi. Pomocí kódu QR se monitorovací zařízení automaticky spáruje s vaší sítí Wi-Fi, ihned a bez problémů.

 • Rodiče mohou sdílet chůvy

  Sdílejte chůvy se svým partnerem či partnerkou, přáteli a dokonce i se skutečnými chůvami. Aplikace také umožňuje sdílet jednotlivé chůvy se dvěma dalšími uživateli, takže i ti získají přístup k živým videím a zvuku prostřednictvím chytrého telefonu. Můžete dokonce provést aktualizaci a sdílet chůvu až s 10 uživateli.

 • Výstraha na telefon při detekci hluku nebo pohybu

  Není možné předvídat, kdy by se vašemu dítěti mohlo něco stát. Bezdrátová elektronická chůva HD In.Sight je stále na stráži s nastavitelnou detekcí hluku a pohybu. Budete upozorněni pokaždé, když zjistí hluk nebo pohyb. Jakmile chůva zjistí pohyb nebo hluk, můžete automaticky obdržet výstražnou zprávu do iPhonu nebo iPadu.

 • Sledování v reálném čase se snímačem teploty a vlhkosti

  Snímač teploty a vlhkosti v bezdrátové chůvě HD In.Sight zobrazuje stupeň teploty a úroveň vlhkosti na vašem iPhonu nebo iPadu. Snímač vlhkosti měří úroveň vlhkosti, například pomocí detekce suchého vzduchu, který by mohl podráždit hrdlo dítěte. Aplikace vás dokonce upozorní v případě, že je teplota příliš vysoká nebo nízká

 • Napájecí kabely a monitor bez PVC a BFR

  Bezdrátová chůva HD In.Sight neobsahuje bromované zpomalovače hoření (BFR) ani polyvinylchlorid (PVC). Chůva splňuje přísné bezpečnostní normy pro kojenecké potřeby a je vysoce odolná, bezpečná a ekologická.

 • Elektronická chůva s podporou Wi-Fi pro umístění kdekoli v domě

  Dopřejte si skutečně klidnou mysl s bezdrátovou elektronická chůvou In.Sight. Dokáže se připojit prostřednictvím sítí Wi-Fi 802.11 bgn. Umístěte chůvu přímo do dětského pokoje a můžete své dítě sledovat a slyšet přímo z iPhonu nebo iPadu, ať jste právě kdekoli.

Zobrazit všechny specifikace
 • Sledování živého obrazu v domácí síti Wi-Fi pomocí bezdrátového domácího monitoru In.Sight je bezplatné a neomezené. Sledování živého obrazu na dálku (prostřednictvím externí sítě Wi-Fi nebo sítě 3G) je pro neomezený počet relací rovněž bezplatné, délka jedné relace je však omezena na 5 minut.
 • Delší dálkové sledování a další prémiové funkce jsou k dispozici v rámci zakoupené aplikace. Tyto podmínky se mohou změnit.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat