CD Soundmachine

  CD Soundmachine

  Vše v jednom, působivá hudba ve formátu MP3

  Jednoduchý a přitom plně vybavený. Tento robustní přehrávač je vybaven kvalitními 2pásmovými reprosoustavami zajišťujícími vynikající zvuk. Vychutnejte si bohatý zvuk své oblíbené hudby na disku MP3-CD, na disku CD nebo rozhlasové stanici VKV na některé z 30 předvoleb digitálního tuneru – kdykoli, kdekoli!

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vše v jednom, působivá hudba ve formátu MP3

s dvoupásmovými reproduktorovými soustavami

 • Náhodný výběr/Opakování CD pro lepší osobní hudební zážitky

  Náhodný výběr/Opakování CD pro lepší osobní hudební zážitky

  Funkce „Náhodný výběr/Opakování“ vás zbaví nudy z poslechu skladeb ve stejném pořadí. Po nahrání vašich oblíbených skladeb z vlastní hudební knihovny do přehrávače stačí vybrat jeden z režimů – „Náhodný výběr“ nebo „Opakování“ a vaše melodie budou podle druhu režimu přehrávány v různém pořadí. Vychutnejte si různorodé a jedinečné hudební zážitky po každém zapnutí přehrávače.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Konektor pro stereofonní sluchátka

  Konektor pro stereofonní sluchátka

  Kdykoli budete chtít, můžete připojit vlastní sluchátka a vychutnat si osobní zážitek z poslechu. Pokud sluchátka připojíte k přehrávači, budete moci poslouchat svoji oblíbenou hudbu se skvělým zvukem a nebudete přitom rušit ostatní.

 • Dvoupásmové reproduktorové soustavy - poslech jako ve studiu

  Dvoupásmové reproduktorové soustavy vytváří zvukový vjem a atmosféru nahrávacího studia ve vašem obývacím pokoji prostřednictvím přesného stereofonního obrazu. K reprodukci celého frekvenčního pásma zvuku potřebují konvenční reprosoustavy velké a malé reproduktory pro reprodukci nízkých a vysokých tónů, přičemž malé rozměry jsou často na úkor zvukové kvality. Použitím basového reproduktoru k reprodukci nízkých a středních tónů a výškového reproduktoru pro střední a vysoké frekvence vytváří dvoupásmové reproduktorové soustavy celé zvukové spektrum s mnohem menším intermodulačním zkreslením.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat