LCD TV

  Vzrušte svoje smysly

  Ponořte se do podmanivých zážitků s technologií Ambilight. Tento televizor s formátem MPEG4, HDTV a technologií Perfect Pixel HD Engine kombinuje dokonalé vykreslení pohybu, 2250 trilionů barev a dokonalý kontrast s technologií Ambilight Spectra 2 rozjasňuje vaše divácké zážitky. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vzrušte svoje smysly

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Technologie Ambilight Spectra 2 prohlubuje zážitek ze sledování

  Technologie Ambilight Spectra 2 prohlubuje zážitek ze sledování

  Dejte zážitku ze sledování nový rozměr díky technologii Ambilight Spectra 2. Patentovaná technologie společnosti Philips zvětšuje obrazovku promítáním světla ze zadní strany obrazovky na okolní stěnu. Ambilight automaticky nastavuje barvu a jas světla obklopujícího televizor tak, aby odpovídaly obrazu. Výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování. Díky technologii Ambilight Spectra 2 filmy skutečně ožívají!

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • 100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz i při rychlém pohybu na obrazovce. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence je kompatibilní s vysokou obnovovací frekvencí 100 Hz. Dochází k více než dvojnásobnému zvýšení ostrosti reprodukce pohybu v porovnání s běžnými displeji LCD a zkrácení reakční doby na 2 milisekundy (měřeno v BEW). Tato jedinečná technologie společnosti Philips přináší novou úroveň ostrosti pohybu na obrazovkách LCD.

 • HD Ready 1080p pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s rozlišením Full HD

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu z televizního signálu s vysokým rozlišením, například vysílání HDTV nebo Blu-Ray. HD ready 1080p je ochranná známka zařízení, které nabízí podstatně vyšší kvalitu obrazu než běžná technologie HD Ready. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku systému Full HD, která zobrazuje televizní signál s vysokým rozlišením a kvalitou obrazu Full HD 1920 x 1080p. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI s podporou HDCP. Zobrazuje progresivní signál s rozlišením 1080p při frekvenci 24, 50 a 60 Hz.

 • Zpracování 2250 trilionů barev

  Bohaté a přirozené barvy z nejpokročilejšího systému zpracování barev. Tři barevné kanály (RGB) jsou optimalizovány pomocí 17bitového zvýraznění barev, což představuje celkem 2250 trilionů barev. Výsledkem jsou bohatší barvy se zachovanou vynikající ostrostí. Pokročilé algoritmy detekují jemné barevné stíny a pleťové odstíny a zpracují je tak, abyste viděli co nejpřirozenější barvy.

 • Dynamický kontrast 30000:1 pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Dynamický kontrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

 • HDTV s formátem MPEG4 pro zcela věrný obraz v kvalitě HD

  HDTV umožňuje příjem pozemně vysílaného obsahu s vysokým rozlišením prostřednictvím integrovaného tuneru DVB-T pro formát MPEG-2 i MPEG-4. Bez nutnosti dodatečného set-top boxu získáte výjimečnou kvalitu obrazu a zvuku.

 • Integrovaný digitální tuner DVB-C/T pro digitální kabelový příjem

  Integrovaný digitální tuner DVB-C/T umožňuje příjem digitálního kabelového i pozemního vysílání, aniž by byl třeba přídavný set top box. Vychutnejte si kvalitní televizi bez rušení.

 • Síťové připojení DLNA pro procházení obsahu počítače a domácí sítě

  Připojení k počítačové síti zajišťuje snadný přístup k osobnímu hudebnímu a obrazovému obsahu v počítači nebo domácí síti. Využívá připojení Ethernet (LAN) s protokolem DLNA, který zajišťuje, aby spolu zařízení s certifikátem DLNA plynule spolupracovala. Po připojení televizoru k domácí síti budete moci přistupovat k informacím na všech zařízeních s certifikátem DLNA. Procházejte svoji sbírku digitálních fotografií uloženou v počítači a hudební soubory prostřednictvím domácí sítě LAN. Intuitivní uživatelské rozhraní televizoru to umožňuje prostým stisknutím tlačítka.

 • 4 vstupy HDMI s funkcí EasyLink pro plné připojení HDMI

  Sběrnice EasyLink používá pro sdílení funkcí mezi připojenými zařízeními a televizorem průmyslový standardní protokol HDMI CEC. Díky sběrnici Easylink stačí pro ovládání hlavních funkcí televizoru a připojených zařízení jediné dálkové ovládání. Protokol HDMI zajišťuje nekomprimované digitální spojení kanálů RGB ze zdroje na obrazovku pro zajištění nejvyšší kvality obrazu. Protokol HDMI využívá ochranu proti kopírování HDCP. Díky třem vstupům HDMI vzadu a jednomu na boku televizoru lze připojit více zdrojů dignálu HD, například settop box HD, přehrávač disků Blu-ray, herní konzoli nebo digitální videokameru.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat