LCD TV

  Vzrušte svoje smysly

  Ponořte se do podmanivých zážitků ze sledování. Tento televizor s technologií LED Lux Display, schopností příjmu televizního vysílání s vysokým rozlišením (HDTV) ve standardu MPEG4 a technologií Perfect Pixel HD Engine kombinuje dokonalý pohyb, dokonalé barvy a dokonalý kontrast s technologií Ambilight Spectra 2 Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vzrušte svoje smysly

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Technologie Ambilight Spectra 2 prohlubuje zážitek ze sledování

  Technologie Ambilight Spectra 2 prohlubuje zážitek ze sledování

  Dejte zážitku ze sledování nový rozměr díky technologii Ambilight Spectra 2. Patentovaná technologie společnosti Philips zvětšuje obrazovku promítáním světla ze zadní strany obrazovky na okolní stěnu. Ambilight automaticky nastavuje barvu a jas světla obklopujícího televizor tak, aby odpovídaly obrazu. Výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování. Díky technologii Ambilight Spectra 2 filmy skutečně ožívají!

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • 100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  Obrazovka 100Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence přináší v porovnání s běžnými displeji LCD více než dvojnásobné zvýšení ostrosti reprodukce pohybu a zkrácení doby odezvy na 2 milisekundy. Nyní si můžete vychutnat průzračný obraz i při rychlém pohybu na obrazovce.

 • Technologie LED Lux Display zajišťuje extrémní kontrast a zářivost

  Technologie LED Lux Display umožňuje dosáhnout nejvyššího možného kontrastu a ohromující zářivosti a barev. Revoluční nové osvětlení LED je použito v mřížce jako podsvícení displeje LCD. Více než tisíc diod LED je řízeno ve skupinách. Vytváří jasné světlo v oblastech jasného obrazu a jsou ztlumeny na nejnižší úrovně v tmavých oblastech a scénách. Vytváří obraz s nejtemnější černou a současně maximální světelný výstup a barvy v jasných oblastech. Výsledkem je ohromující obraz s extrémním kontrastem, ostrostí a živými barvami.

 • Dynamický kontrast 2 000 000:1 zajišťuje maximální brilanci obrazu

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Podsvícení diodami LED tento požadavek splňuje díky použití jedinečné technologie místního tlumení intenzity svitu diod LED. Poskytují světlo tam, kde je v obraze třeba, a tmavé oblasti ponechávají v hluboké černi. Tato vynikající schopnost tlumení umožněná použitím diod LED poskytuje nepřekonaný poměr dynamického kontrastu 2 000 000:1. Poprvé je obraz vykreslen s mimořádně sytou černou současně s úžasně živými barvami v jasných částech.

 • HD Ready 1080p pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s rozlišením Full HD

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu z televizního signálu s vysokým rozlišením, například vysílání HDTV nebo Blu-Ray. HD ready 1080p je ochranná známka zařízení, které nabízí podstatně vyšší kvalitu obrazu než běžná technologie HD Ready. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku systému Full HD, která zobrazuje televizní signál s vysokým rozlišením a kvalitou obrazu Full HD 1920 x 1080p. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI s podporou HDCP. Zobrazuje progresivní signál s rozlišením 1080p při frekvenci 24, 50 a 60 Hz.

 • Displej LCD s širokým barevným spektrem pro oslnivé barvy

  x.v.Color je zárukou realistické reprodukce barev. Přesně zaznamenává každý odstín, barevný tón a hloubku a reprodukuje je v širokém barevném spektru, čítajícím téměř dvakrát tolik barev než barevný prostor sRGB. x.v.Color vytváří barevné variace velmi blízké tomu, co dokáže rozeznat lidské oko – zvyšuje/zlepšuje dokonce kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení. Televize kompatibilní s x.v.Color reprodukují obraz téměř v takové kvalitě, v níž byl natočen.

 • Zpracování 2250 trilionů barev

  Bohaté a přirozené barvy z nejpokročilejšího systému zpracování barev. Tři barevné kanály (RGB) jsou optimalizovány pomocí 17bitového zvýraznění barev, což představuje celkem 2250 trilionů barev. Výsledkem jsou bohatší barvy se zachovanou vynikající ostrostí. Pokročilé algoritmy detekují jemné barevné stíny a pleťové odstíny a zpracují je tak, abyste viděli co nejpřirozenější barvy.

 • Příjem MPEG4 HDTV prostřednictvím tuneru DVB-T a kabelového tuneru DVB

  Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. HDTV umožňuje přijímat obsah pozemního vysílání ve vysokém rozlišení prostřednictvím vestavěného tuneru. Podporuje signály pozemního vysílání DVB a kabelové signály DVB pro formáty MPEG-2 a MPEG-4. Získáte obraz a zvuk ve výjimečné kvalitě bez set-top boxu.

 • 4 vstupy HDMI s funkcí EasyLink pro plné připojení HDMI

  Sběrnice EasyLink používá pro sdílení funkcí mezi připojenými zařízeními a televizorem průmyslový standardní protokol HDMI CEC. Díky sběrnici Easylink stačí pro ovládání hlavních funkcí televizoru a připojených zařízení jediný dálkový ovladač. Protokol HDMI zajišťuje nekomprimované digitální spojení kanálů RGB ze zdroje na obrazovku pro zajištění nejvyšší kvality obrazu. Protokol HDMI využívá ochranu proti kopírování HDCP. Díky třem vstupům HDMI vzadu a jednomu na boku televizoru lze připojit více zdrojů dignálu HD, například settop box HD, přehrávač disků Blu-ray, herní konzoli nebo digitální videokameru.

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích
 • DVB-T MPEG4 pouze pro: Francii, Španělsko, Dánsko, Norsko, Finsko, Švédsko. DVB-C MPEG4 pouze pro vybrané poskytovatele: Dánsko, Norsko, Finsko, Švédsko. Většina aktuálních informací je k dispozici na typovém štítku televizoru nebo prostřednictvím webu www.philips.com/support pod konkrétním typovým číslem.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat