Essence

  LCD TV

  Nic víc než obraz na zdi

  Televizor Essence spojuje špičkovou technologii HD s mimořádně tenkým elegantním designem. Obrazovka je připojena jediným kabelem k centrální jednotce, takže okolo obrazovky není žádná změť kabelů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Essence LCD TV

107 cm (42"), DVB-T 42PES0001D/10 Najít podobné výrobky

Nic víc než obraz na zdi

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • 100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  100Hz Clear LCD, odezva 2 ms pro dokonalou ostrost pohybu

  Obrazovka 100Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence přináší v porovnání s běžnými displeji LCD více než dvojnásobné zvýšení ostrosti reprodukce pohybu a zkrácení doby odezvy na 2 milisekundy. Nyní si můžete vychutnat průzračný obraz i při rychlém pohybu na obrazovce.

 • Bezproblémové zavěšení na zeď pomocí inteligentní vyrovnávací konzole

  Bezproblémové zavěšení na zeď pomocí inteligentní vyrovnávací konzole

  Inteligentní vyrovnávací konzole Essence umožňuje nainstalovat obrazovku na zeď zcela bez potíží. Inteligentní vyrovnávací konzole Essence má zakřivený tvar a její instalace na zeď je snadná. Obrazovku snadno zavěsíte do konzole pomocí konektorů na zadní straně obrazovky. Obrazovku lze pohodlně vyrovnat i v případě, že konzole není instalována rovně.

 • Supertenká obrazovka s minimalistickým designem

  Supertenká obrazovka s minimalistickým designem

  Obrazovka Essence je supertenká obrazovka s minimalistickým designem, zkonstruovaná z ryzího materiálu. Tenký profil obrazovky vytváří dojem, jako by obraz přilnul přímo ke stěně. Rámeček okolo obrazu je tak malý, že neruší a skutečně plní jen jednu funkci: rámuje obraz.

 • Připojení s jedním kabelem k centrální jednotce brání vzniku změti kabelů

  Připojení s jedním kabelem k centrální jednotce brání vzniku změti kabelů

  Mezi centrální jednotkou a obrazovkou vede jen jeden kabel. Všechny kabely lze umístit z dohledu a připojit je prostřednictvím centrální jednotky. Kabel také napájí obrazovku, takže není třeba další napájecí vstup.

 • HD Ready 1080p pro nejvyšší kvalitu zobrazení signálu s rozlišením Full HD

  Vychutnejte si výjimečnou kvalitu obrazu z televizního signálu s vysokým rozlišením, například vysílání HDTV nebo Blu-Ray. HD ready 1080p je ochranná známka zařízení, které nabízí podstatně vyšší kvalitu obrazu než běžná technologie HD Ready. Zařízení vyhovuje přísným normám asociace EICTA a nabízí obrazovku systému Full HD, která zobrazuje televizní signál s vysokým rozlišením a kvalitou obrazu Full HD 1920 x 1080p. Umožňuje univerzální analogové připojení YPbPr i nekomprimované digitální připojení DVI nebo HDMI s podporou HDCP. Zobrazuje progresivní signál s rozlišením 1080p při frekvenci 24, 50 a 60 Hz.

 • Zpracování 2250 trilionů barev

  Bohaté a přirozené barvy z nejpokročilejšího systému zpracování barev. Tři barevné kanály (RGB) jsou optimalizovány pomocí 17bitového zvýraznění barev, což představuje celkem 2250 trilionů barev. Výsledkem jsou bohatší barvy se zachovanou vynikající ostrostí. Pokročilé algoritmy detekují jemné barevné stíny a pleťové odstíny a zpracují je tak, abyste viděli co nejpřirozenější barvy.

 • Dynamický kontrast 66000:1 pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Dynamický kontrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

 • Integrovaný digitální tuner pro příjem DVB-T

  Integrovaný digitální tuner DVB-T umožňuje příjem digitálního pozemního vysílání, aniž by byl třeba přídavný set top box. Vychutnejte si kvalitní televizi bez rušení.

 • Síťové připojení DLNA pro procházení obsahu počítače a domácí sítě

  Připojení k počítačové síti zajišťuje snadný přístup k osobnímu hudebnímu a obrazovému obsahu v počítači nebo domácí síti. Využívá připojení Ethernet (LAN) s protokolem DLNA, který zajišťuje, aby spolu zařízení s certifikátem DLNA plynule spolupracovala. Po připojení televizoru k domácí síti budete moci přistupovat k informacím na všech zařízeních s certifikátem DLNA. Procházejte svoji sbírku digitálních fotografií uloženou v počítači a hudební soubory prostřednictvím domácí sítě LAN. Intuitivní uživatelské rozhraní televizoru to umožňuje prostým stisknutím tlačítka.

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích
 • Maximální hloubka obrazovky: 49,8 mm

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat