LCD monitor s technologií Ambiglow

  Skvělý displej s technologií Ambiglow

  Umocněte svůj zážitek z hraní díky tomuto ikonickému displeji 3D Philips Gioco s technologií Ambiglow. Díky vytváření záře, která dokresluje obraz na zadní stěně, zvětšuje inovativní technologie Ambiglow vizuálně obrazovku a poskytuje vám skutečně strhující zážitky s technologií 3D Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s technologií Ambiglow

Gioco, 68, 6 cm (27"), 3D displej s technologií Ambiglow 278G4DHSD/01 Najít podobné výrobky

Skvělý displej s technologií Ambiglow

pro strhující herní zážitky 3D

 • Minimalistický vzhled díky mimořádně úzkému rámečku

  Nové displeje Philips využívají nejnovější technologii panelů a jsou navrženy s důrazem na minimalismus, takže tloušťka vnějšího rámečku je přibližně pouhých 2,5 mm. Ve spojení s černým matricovým pruhem o šířce asi 9 mm zabudovaným v panelu je celková šířka rámečku výrazně snížena, což zajišťuje minimální rušení a maximální velikost pro sledování. Toto provedení je zvláště vhodné pro použití více displejů nebo dlaždicové uspořádání například při hraní, grafickém designu a v profesionálních aplikacích: mimořádně úzký rámeček vám zprostředkuje pocit jako při použití jednoho velkého displeje.

 • Technologie Ambiglow zvyšuje intenzitu zážitků ve 3D prostřednictvím světelné záře

  Technologie Ambiglow zvyšuje intenzitu zážitků ve 3D prostřednictvím světelné záře

  Technologie technologie Ambiglow zvětšuje obrazovku vytvořením světelné záře na přilehlé stěně ze zadní strany monitoru. Její rychlý procesor analyzuje příchozí obrazový obsah a průběžně upravuje barvu a jas vyzařovaného světla podle tohoto obrazu. Uživatelsky přívětivé možnosti vám umožní upravit okolní prostředí podle vašich preferencí a přispějí také ke snížení únavy očí. Technologie Philips Ambiglow je zvláště vhodná pro sledování filmů, sportu nebo pro hraní her ve 2D nebo 3D a nabízí vám jedinečný a strhující zážitek ze sledování.

 • Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče

  Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče

  Nový herní displej společnosti Philips je vybaven uživatelským rozhraním na obrazovce umožňujícím rychlý přístup. Je speciálně vyladěno pro hráče a nabízí celou řadu možností. Režim „FPS“ (střelba z první osoby) vylepšuje tmavá témata v hrách, takže můžete lépe zahlédnout skryté předměty v temných oblastech. Režim „Závody“ přizpůsobí displej prostřednictvím kratší doby odezvy, vysoké úrovně barev a dalších úprav obrazu. Režim „RTS“ (strategie v reálném čase) nabízí speciální režim SmartFrame pro zvýraznění konkrétní oblasti a umožňuje upravit velikost i obraz. Režimy Hráč 1 a Hráč 2 umožňují uložit osobní přizpůsobená nastavení podle různých her pro zajištění nejlepšího výkonu.

 • Osvětlení Smart Bias o teplotě 6500 K zajišťuje optimální zážitek ze sledování

  Režim osvětlení Smart Bias vám umožní vychutnat si optimální kvalitu obrazu při pohodlném sledování. V tmavé místnosti se neustále rozšiřují a zužují zornice podle proměnlivého obrazu, což může vést k syndromu ze sledování počítačové obrazovky. Světlo Smart Bias vytváří jemnou záři statického bílého světla o teplotě 6500 K na stěně přiléhající k monitoru. Tato funkce je zvláště vhodná pro osoby, které před displejem tráví dlouhou dobu: nejen že přispívá ke snížení námahy a únavy očí, ale rovněž odstraňuje odrazy a oslnění způsobené osvětlením místnosti, zlepšuje vnímaný kontrastní poměr a detaily obrazu a zachovává správné vnímání barev.

 • Technologie AH-IPS zajišťuje jasný obraz s živými barvami

  Tento nejnovější displej společnosti Philips využívá pokročilé panely AH-IPS disponující zlepšenou strukturou. To vede k vynikající reprodukci barev, výborné době odezvy a příznivé spotřebě energie v porovnání s jinými širokoúhlými panely. Na rozdíl od standardních panelů TN vykazují panely AH-IPS nejmenší míru fluktuace Gamma, takže jsou schopny zobrazovat konzistentní barvy i při zobrazení 178/178 stupňů a v režimu otáčení. Díky svému pozoruhodnému výkonu jsou nejvhodnější pro aplikace vyžadující přesné barvy a konzistentní jas za všech okolností – například pro retušování fotografií, grafické aplikace a prohlížení webu.

 • 3D výkon bez blikání

  3D obraz bez blikání vám zajistí dlouhé hodiny pohodlné zábavy. Cenově dostupné a lehké brýle bez blikání nevyžadují žádné baterie ani kabelová připojení. Nyní se konečně můžete osvobodit od všech nepříjemností a vychutnat si 3D výkon v rodinném kruhu!

 • Auto 3D s možností využití nejnovější technologie Blu-Ray a herních konzolí s rozhraním HDMI

  Pokud budete hrát hry z Blu-Ray disků nebo sledovat filmy na přehrávačích kompatibilních s připojením HDMI 1.4a, 3D displej Philips se automaticky přepne do režimu 3D a okamžitě poskytne úžasný obraz. Už se nemusíte zabývat žádným nastavováním!

 • Rozhraní USB 3.0 umožňuje rychlé přenášení dat a nabíjení chytrých telefonů

  Rozhraní USB 3.0 Super Speed zajišťuje přenosovou rychlost 5,0 Gb/s, jenž je přibližně 10krát rychlejší než standard USB 2.0. Tím dochází k výraznému zkrácení doby přenosů dat, takže ušetříte čas a peníze. Vzhledem k větší šířce pásma, super rychlému přenosu, lepší správě napájení a vynikajícímu celkovému výkonu stanovuje rozhraní USB 3.0 nejnovější globální standard umožňující využívat velkokapacitní paměťová zařízení. Technologie Sync-N-Go se postará o to, abyste již nemuseli čekat na uvolnění šířky pásma. A vaše investice do zařízení s rozhraním USB 2.0 jsou chráněny, protože nové rozhraní je zpětně kompatibilní.

 • Nabijte své mobilní zařízení rychle

  Tento nový displej společnosti Philips se dodává s vestavěnou rychlou nabíječkou s rozhraním USB 3.0. Displej je vybaven speciálním obvodem, který posiluje výkon na 1,5 A, takže rychle nabije vaše mobilní zařízení a zároveň mohou probíhat super rychlé datové přenosy, což vám ušetří čas i peníze. Pomocí nabíjení přes rozhraní USB můžete nabíjet jakékoli standardní zařízení.

Zobrazit všechny specifikace
 • Vyhněte se přímému pohledu na diody LED technologie Ambiglow. Svítí velmi jasně a mohly by způsobit dočasně rozostřené vidění.
 • Za účelem předcházení nevolnosti, jako jsou závratě, bolesti hlavy nebo dezorientace, nedoporučujeme sledovat 3D obraz po delší dobu.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let.
 • Přečtěte si podrobně uživatelskou příručku a dovíte se více o 3D obrazu a zdraví
 • Podrobnější informace o grafické kartě a dalších požadavcích na provoz ve 3D získáte na webu www.philips.com/support.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat