LCD monitor s technologií Ambiglow

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/278c4qhsn_00/278c4qhsn_00_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  LCD monitor s technologií Ambiglow

  Skvělý displej s technologií Ambiglow

  Umocněte svůj filmový zážitek díky tomuto ikonickému displeji Philips Gioco s technologií Ambiglow. Díky vytváření záře, která dokresluje obraz na zadní stěně, zvětšuje inovativní technologie Ambiglow vizuálně obrazovku a poskytuje vám skutečně strhující zábavu Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s technologií Ambiglow

Gioco, 27" (68, 6 cm), Displej s technologií Ambiglow 278C4QHSN/00 Najít podobné výrobky

Skvělý displej s technologií Ambiglow

pro strhující zábavu

 • Minimalistický vzhled díky mimořádně úzkému rámečku

  Nové displeje Philips využívají nejnovější technologii panelů a jsou navrženy s důrazem na minimalismus, takže tloušťka vnějšího rámečku je přibližně pouhých 2,5 mm. Ve spojení s černým matricovým pruhem o šířce asi 9 mm zabudovaným v panelu je celková šířka rámečku výrazně snížena, což zajišťuje minimální rušení a maximální velikost pro sledování. Toto provedení je zvláště vhodné pro použití více displejů nebo dlaždicové uspořádání například při hraní, grafickém designu a v profesionálních aplikacích: mimořádně úzký rámeček vám zprostředkuje pocit jako při použití jednoho velkého displeje.

 • Technologie Ambiglow umocňuje zábavu prostřednictvím světelné záře

  Technologie Ambiglow umocňuje zábavu prostřednictvím světelné záře

  Technologie technologie Ambiglow zvětšuje obrazovku vytvořením světelné záře na přilehlé stěně ze zadní strany monitoru. Její rychlý procesor analyzuje příchozí obrazový obsah a průběžně upravuje barvu a jas vyzařovaného světla podle tohoto obrazu. Uživatelsky přívětivé možnosti vám umožní upravit okolní prostředí podle vašich preferencí a přispějí také ke snížení únavy očí. Technologie Philips Ambiglow je zvláště vhodná pro sledování filmů, sportu nebo pro hraní her ve 2D nebo 3D a nabízí vám jedinečný a strhující zážitek ze sledování.

 • Displej s technologií AH-IPS zajišťuje jasný obraz s živými barvami

  Displej s technologií AH-IPS zajišťuje jasný obraz s živými barvami

  Tento nejnovější displej od společnosti Philips využívá pokročilé panely AH-IPS, což vede k vynikající reprodukci barev, výborné době odezvy a příznivé spotřebě energie. Na rozdíl od standardních panelů TN zobrazují panely AH-IPS konzistentní barvy i při širokém úhlu sledování 178 stupňů a v režimu otáčení. Díky svému pozoruhodnému výkonu jsou panely AH-IPS nejvhodnější pro aplikace vyžadující přesné barvy a konzistentní jas za všech okolností – například pro retušování fotografií, grafické aplikace a prohlížení webu.

 • HDMI zajišťuje univerzální možnosti digitálního připojení

  HDMI zajišťuje univerzální možnosti digitálního připojení

  Zařízení HDMI-ready má veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI). Kabel HDMI umožňuje přenos vysoce kvalitního digitálního videa a audia přes jediný kabel z počítače nebo jakéhokoli množství AV zdrojů (včetně set-top boxů, DVD přehrávačů, AV přijímačů a videokamer).

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky přívětivého zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky přívětivého zobrazení

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

 • Technologie SmartKolor pro bohaté a živé barvy

  Technologie SmartKolor pro bohaté a živé barvy

  SmartKolor je inteligentní technologie obohacení barev, která dokáže rozšířit zobrazované barevné spektrum. Zvýrazní úroveň zisku RGB monitoru a zajistí tak bohaté a živé barvy pro vaše fotografie i videosnímky.

 • Funkce SmartTxt pro optimalizaci čtení

  Funkce SmartTxt pro optimalizaci čtení

  Funkce SmartTxt představuje inteligentní algoritmus, který usnadňuje čtení textových aplikací, například dokumentů PDF nebo elektronických knih, které obvykle vyžadují lepší zaměření a soustředění. Funkce SmartTxt zvyšuje kontrast a ostrost okrajů textového obsahu a zlepšuje čitelnost. Obraz je optimalizován pro čtení prostřednictvím úrovně stupnice šedé na displeji spolu s vyvážením bílé, jasu a kontrastu.

 • Osvětlení Smart Bias o teplotě 6500 K zajišťuje optimální zážitek ze sledování

  Režim osvětlení Smart Bias vám umožní vychutnat si optimální kvalitu obrazu při pohodlném sledování. V tmavé místnosti se neustále rozšiřují a zužují zornice podle proměnlivého obrazu, což může vést k syndromu ze sledování počítačové obrazovky. Světlo Smart Bias vytváří jemnou záři statického bílého světla o teplotě 6500 K na stěně přiléhající k monitoru. Tato funkce je zvláště vhodná pro osoby, které před displejem tráví dlouhou dobu: nejen že přispívá ke snížení námahy a únavy očí, ale rovněž odstraňuje odrazy a oslnění způsobené osvětlením místnosti, zlepšuje vnímaný kontrastní poměr a detaily obrazu a zachovává správné vnímání barev.

Zobrazit všechny specifikace
 • Vyhněte se přímému pohledu na diody LED technologie Ambiglow. Svítí velmi jasně a mohly by způsobit dočasně rozostřené vidění.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat