Osvětlení

Dopřejte si
extrémní výkon

Automobilové žárovky Philips X-tremeVision

Mimořádné světlo, mimořádný jas, mimořádná životnost

 

Automobilové žárovky Philips X-tremeVision jsou ty nejjasnější, které si můžete koupit. Svítí lépe než všechny ostatní automobilové žárovky, mají o 130 % vyšší jas a mimořádný dosah paprsku až 130 metrů. Takže vidíte dále, reagujete rychleji a řídíte bezpečněji. Světlomety X-tremeVision jsou k dostání ve variantách H1, H4 a H7.

Maximální osvětlení
maximální výkon

Automobilové žárovky Philips X-tremeVision

Až o 130 % jasnější světlo

Dokonalé osvětlení je důležité obzvláště, pokud jde o vzdálenost – obvykle dosahuje 75–100 metrů před vaše vozidlo. S automobilovými žárovkami Philips X-tremeVision uvidíte až o 45 metrů dále, čímž získáte navíc 2 sekundy času na reagování. Automobilové žárovky Philips X-tremeVision výrazně zlepší vaši viditelnost tím, že na silnici bude až o 130 % více světla. To vám pomůže rozeznat překážky a veškerá potenciální nebezpečí dříve než s jakýmkoli jiným halogenovým světlometem.

Zažeňte
temnotu

Automobilové žárovky Philips X-tremeVision

O 20 % bělejší světlo pro větší pohodlí a bezpečnost

Jasné bílé světlo (3 700 K) je až o 20 % bělejší než u běžných světlometů. Patentovaná technologie Gradient Coating™ společnosti Philips produkuje silnější světlo. Můžete si tedy vychutnávat výkon nejjasnějšího osvětlení a zážitek z velmi pohodlné noční jízdy.

Nejlepší životnost
ve své třídě

Automobilové žárovky Philips X-tremeVision

Vyberte si osvětlení

Automobilové žárovky Philips X-tremeVision jsou k dostání ve variantách H1, H4 a H7 a poskytují nejvyšší výkon, co se týče jasu a intenzity silničního osvětlení.

Zažijte sílu automobilových žárovek X-tremeVision 

Proč zvolit osvětlení auta Philips?

Optimální výkon osvětlení pro vaši bezpečnost a pohodlí

Certifikace ECE a homologace pro 100% legální používání

 

Originální výbava pro nejspolehlivější výkon

Udržitelnost: výrobky bez obsahu olova a rtuti – protože nám na tom záleží