1
Odsávačky a péče o prsy

Avent

Philips Avent

Elektrická odsávačka mléka Easy Comfort

  Philips Avent

  Elektrická odsávačka mléka Easy Comfort

  Komfort a pohodlí pro efektivní odsávání

  Vyberte si ze čtyř stimulačních režimů a tří nastavení odsávání pro pohodlné odsávání přizpůsobené vašim potřebám. Lehký a kompaktní design vám také zaručí snadné odsávání mimo domov. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Komfort a pohodlí pro efektivní odsávání

Vyberte si ze čtyř stimulačních režimů a tří nastavení odsávání pro pohodlné odsávání přizpůsobené vašim potřebám. Lehký a kompaktní design vám také zaručí snadné odsávání mimo domov. Zobrazit všechny výhody

Avent Elektrická odsávačka mléka Easy Comfort

Obsahuje lahev 120 ml SCF301/02 Najít podobné výrobky

Komfort a pohodlí pro efektivní odsávání

 • 4 stimulační režimy x 4 režimy odsávání pro optimální odsávání

  4 stimulační režimy x 4 režimy odsávání pro optimální odsávání

  Při odsávání je důležité cítit se pohodlně a pohodlí znamená pro každou maminku něco jiného. S touto odsávačkou mateřského mléka si můžete vybrat ze 4 stimulačních režimů a 4 nastavení odsávání. Díky tomu může být každé odsávání účinné a pohodlné.

 • Bezproblémová nastavení, která se nemusíte složitě učit

  Bezproblémová nastavení, která se nemusíte složitě učit

  Maminky musí už tak myslet na spoustu věcí, a ještě by si měly vzpomínat na ideální nastavení – to uděláme za vás. Vaše oblíbené nastavení se uloží, takže stačí jen stisknout tlačítko a začít. Potřebujete během odsávání pauzičku? Jednoduše stiskněte tlačítko pozastavení a pak funkci obnovte stisknutím tlačítka spuštění. Je to tak jednoduché.

 • Baterie a provoz na elektřinu

  Baterie a provoz na elektřinu

  Tento výrobek je napájen elektřinou. Pokud chcete být mimořádně pohybliví, můžete vložit baterie a používat jednotku bez kabelu. Lze vložit čtyři jednorázové baterie AA 1,5 V nebo čtyři dobíjecí baterie AA 1,2 V

 • Navržena tak, že napodobuje rytmus sání dítěte

  Navržena tak, že napodobuje rytmus sání dítěte

  Děti dodržují při sání určitý rytmus: sání, polknutí, nádech, v poměru 1:1:1. Tato odsávačka mateřského mléka je vybavena speciální technologií Rhythmic Wave, která je navržena tak, aby napodobovala vzorec, tempo a poměr sání a polykání u dítěte (1:1), takže se rychle a účinně vyvolá tok mléka. To znamená, že se při odsávání budete cítit přirozeně a pohodlně.

 • Nenápadný zvuk a podsvícený displej pro diskrétní použití ve dne i v noci

  Nenápadný zvuk a podsvícený displej pro diskrétní použití ve dne i v noci

  Náš praktický displej s podsvícením znamená, že můžete diskrétně odsávat v noci, aniž byste musela rozsvěcovat. A nenápadný zvuk znamená méně rušení.

 • Hygienické odsávání

  Hygienické odsávání

  Víme, že každá kapka se počítá, a proto se postaráme, aby veškeré mateřské mléko teklo z prsu přímo do zásobníku, aniž by se sebeméně vracelo zpět. Všechny součásti, které přijdou do styku s mateřským mlékem, jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu BPA.

 • Měkká masážní vložka je navržena tak, aby jemně stimulovala tok mléka

  Odsávačky mateřského mléka jsme navrhovali s ohledem na vaše pohodlí. Měkký a hedvábný povrch masážních vložek na dotek nestudí a je příjemný, což vám pomůže stimulovat tok mléka. A pružný materiál je navržen tak, aby napodoboval sací pohyby dítěte, a to může pomoci spuštění mléka.

 • Snadné odsávání, doma nebo na cestách

  Lehký a kompaktní design znamená, že můžete snadno odsávat doma, nebo vzít odsávačku s sebou a odsávat na cestách.

Zobrazit všechny specifikace
 • Odsávačka mateřského mléka bez BPA: Spojeno pouze s lahví a dalšími díly, které přicházejí do kontaktu s mateřským mlékem. V souladu s nařízením EU, 10/2011

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat

Rodičovství. Návod na něj sice není, ale zato je tady podpora


Získejte 25% slevu do philips.com/obchod okamžitě.
Chcete bezplatné, přizpůsobené rady a slevy přímo do své poštovní schránky?
Ikona pošty