bezdrátový přenosný reproduktor

  bezdrátový přenosný reproduktor

  Skvělý zvuk · Odolný · Možnost řetězového propojení

  Rozjeďte pořádnou párty kdekoli s přenosným reproduktorem SB5200, který poskytuje epický zvuk a stylový design. Spusťte doma režim Uvnitř pro čistý rázný zvuk nebo jej přepněte do režimu Venku a ohulte to, aby se lidi bavili. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrátový přenosný reproduktor

Bluetooth®, Řetězové vedení zvuku, Vestavěný mikrofon pro volání, 10 W, nabíjecí baterie SB5200A/10 Najít podobné výrobky

Skvělý zvuk · Odolný · Možnost řetězového propojení

 • Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo dokonce notebooky. Takže můžete snadně vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře z reproduktoru a bezdrátově.

 • Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie wOOx představuje revoluční řešení konstrukce reprosoustav, které poskytuje naprosto hluboké a bohaté basy, s jakými se u jiných audiosystémů nesetkáte. Speciální reproduktory, basový kanál wOOx a přesné vyladění hlavního a výškových reproduktorů zaručuje plynulé přechody mezi nízkými, středními a vysokými kmitočty. Dvojité uchycení a naprosto symetrická sendvičová konstrukce produkují hluboké a nezkreslené basy. Technologie wOOx poskytuje mimořádně hluboké a dynamické basy využitím celého prostoru reproduktorové skříně ke zvýraznění hudebního vjemu.

 • Propojte více zařízení BR-1X do většího hudebního systému

  Propojte více zařízení BR-1X do většího hudebního systému

  Chcete-li venku dosáhnout většího zvuku, můžete řetězově propojit tolik zařízení BR-1X, kolik chcete: poslouží vám k tomu speciální přibalený audiokabel. Jakmile budou všechna zařízení BR-1X propojena, synchronizuje se jejich zvuk. Jednoduše změníte hlasitost na zařízení BR-1X připojeném k vašemu zařízení a změna se projeví u všech článků řetězu.

 • Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

 • 2 volitelná nastavení zvuku vyladěná pro použití venku nebo doma

  Dvě nastavení zvuku přinášejí větší pohodlí a univerzálnost: režim Uvnitř a režim Venku. Režim Uvnitř použijte v případě, že chcete slyšet silné basy a křišťálově čistý zvuk; režim Venku použijte v případě, že potřebujete maximální hlasitost a výkon pod širým nebem.

Zobrazit všechny specifikace
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat