Domácí kino

  Domácí kino

  Svádění zvukem

  Dopřejte si prostorový zvukový zážitek 5.1 ze systému integrovaného do jediného zařízení v libovolné místnosti. Toto zařízení SoundBar vybavené technologií Ambisound s vynikajícím zvukem a kvalitou obrazu je speciálně navrženo k televizoru Philips Aurea. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Svádění zvukem

s funkcí Ambisound

 • Zařízení SoundBar s integrovanými reproduktory, zesilovači a DVD přehrávačem

  Zařízení SoundBar s integrovanými reproduktory, zesilovači a DVD přehrávačem

  Zařízení SoundBar je kompletní řešení typu vše v jednom, které poskytuje vynikající prostorový zvuk 5.1 umožňující vtahující zážitek z filmu. V modelu SoundBar jsou integrovány reproduktory, zesilovače a DVD přehrávač, nepotřebujete proto pod televizí nic jiného. Můžete si uspořádat obývací pokoj podle svých představ, a přesto si užívat okouzlujícího zvukového zážitku z více kanálů – abyste si mohli filmy vychutnávat s přáteli a rodinou.

 • Vložte iPod, ze kterého můžete přehrávat média a přitom použít ovládání na obrazovce

  Vložte iPod, ze kterého můžete přehrávat média a přitom použít ovládání na obrazovce

  Dokovací kolébka, která je součástí systému domácího kina, umožňuje přehrávání filmů, hudby a fotografií ze zařízení iPod. A co víc – můžete iPod ovládat a procházet jeho obsah pomocí televizní obrazovky – vše s použitím dálkového ovládání systému domácího kina. Dok představuje spojení přenosného zábavního přístroje s domovem, s maximálně pohodlným a snadným použitím.

 • Hodí se k televizoru Aurea díky elegantnímu a luxusnímu designu

  Hodí se k televizoru Aurea díky elegantnímu a luxusnímu designu

  Dotek noblesy ve vašem obývacím pokoji. Vytvořený tak, aby ladil s okouzlujícím televizorem Aurea – toto zařízení SoundBar má předpoklady, aby ohromovalo vzhledem i výkonem. Dopřejte si mimořádný zážitek domácí zábavy bez kompromisů ve vašem životním stylu.

 • Hodí se k jakémukoli televizoru s plochou obrazovkou, optimálně s úhlopříčkou 42" nebo větší

  Hodí se k jakémukoli televizoru s plochou obrazovkou, optimálně s úhlopříčkou 42" nebo větší

  Zařízení SoundBar přináší závan sofistikace a elegance do každého obývacího pokoje. Je navrženo tak, aby se hodilo k libovolnému televizoru s plochou obrazovkou s úhlopříčkou 107 cm (42") a větší, je však možné jím doplnit jakýkoli jiný televizor s plochou obrazovkou – bude se hodit do každého interiéru a ke každému životnímu stylu.

 • Ovládání dotykovým panelem umožňuje snadné přehrávání a ovládání hlasitosti

  Ovládání dotykovým panelem umožňuje snadné přehrávání a ovládání hlasitosti

  Ovládání dotykovým panelem umožňuje nastavit hlasitost a další možnosti přehrávání pouhým dotykem citlivých ovládacích prvků na předním panelu.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, reproduktor Soundbar, domácí kino, televizory apod. Využívá standardní protokol HDMI CEC ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Technologie Ambisound pro prostorový zvuk 5.1 z méně reproduktorů

  Technologie Ambisound pro prostorový zvuk 5.1 z méně reproduktorů

  Technologie Ambisound přináší opravdu pohlcující vícekanálový prostorový zvuk z méně reproduktorů. Nabízí uchvacující zážitek ze zvuku 5.1 bez omezení divákovy pozice, nezávisle na velikosti nebo tvaru místnosti a bez rušení, způsobeného množstvím reproduktorů a kabelů. Pomocí kombinovaného efektu psychoakustických jevů, zpracování polí a precizního umístění zakřiveného reproduktoru přináší technologie Ambisound více zvuku z méně reproduktorů.

 • Výborná kvalita zvuku s kuželovými výškovými reproduktory s měkkou membránou a funkcí DoubleBASS

  Výborná kvalita zvuku s kuželovými výškovými reproduktory s měkkou membránou a funkcí DoubleBASS

  Kvalita zvuku, které jakoby nepocházela z tohoto světa, je zajištěna pomocí funkce DoubleBASS a kuželových výškových reproduktorů s měkkou membránou. Funkce DoubleBASS zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu, takže uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny. Kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou zajišťují čistou reprodukci středních a vysokých frekvencí, která přispívá ke zvýšení průzračnosti zvuku a rozšíření zvukového jeviště – uslyšíte vše v té nejčistší formě.

 • Technologie Faroudja DCDi pro neuvěřitelně ostrý vysoce kvalitní obraz

  Technologie Faroudja DCDi pro neuvěřitelně ostrý vysoce kvalitní obraz

  Vychutnejte si neuvěřitelně ostrý obraz a vysoce kvalitní video na vašem televizoru s technologiemi Progressive Scan a Faroudja DCDi. Tato funkce snižuje zubaté okraje, které se objevují při sledování klasického prokládaného videa a obzvláště zobrazují-li se předměty v pohybu. Výsledkem jsou přirozeně vypadající akční scény. Pozvedněte své divácké zážitky na vyšší úroveň, kde naleznete čistší a hladší obraz.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat