Domácí kino 5.1

  HDMI

  Domácí kino 5.1

  Vychutnejte si doma plný výkon kina

  Systém nabízí obraz o vysokém rozlišení a prostorový zvuk ve stylovém designu s vysoce kvalitní hliníkovou povrchovou úpravou. Reproduktory poskytují vysoce věrný prostorový zvuk a výsledkem je filmový zážitek v domácnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domácí kino 5.1

Přehrávání disků Blu-ray HTS7520/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si doma plný výkon kina

s přehráváním disků Blu-ray

 • Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Standardy Dolby TrueHD a DTS-HD Advanced Digital Out poskytují nejlepší zvuk z Blu-ray disků. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Advanced Digital Out a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy

  Technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy

  Funkce DoubleBASS zajišťuje, že uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny ze subwooferů kompaktní velikosti. Zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu - přináší tak zvuk s vyšším nárůstem a důrazem a zajišťuje plný poslechový zážitek bez kompromisů.

 • Přehrávání disků Blu-ray pro ostrý obraz v plném rozlišení HD 1080p

  Přehrávání disků Blu-ray pro ostrý obraz v plném rozlišení HD 1080p

  Disky s technologií Blu-ray mají dostatečnou kapacitu pro uložení dat ve vysokém rozlišení, spolu s obrázky v rozlišení 1 920 x 1 080, které je dáno standardem High Definition. Filmové scény ožívají blízkými detaily, pohyb je plynulý a obraz křišťálově čistý. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality – zvukový zážitek se nedá rozlišit od reality. Velká úložná kapacita disků Blu-ray umožňuje přidat další interaktivní funkce. Hladký přechod na jiná místa během přehrávání a další vzrušující vlastnosti (například vyskakovací nabídky) obohacují domácí zábavu o zcela nový rozměr.

 • BD-Live* (Profil 2.0) umožňuje online vychutnání Blu-ray bonusového obsahu

  BD-Live* (Profil 2.0) umožňuje online vychutnání Blu-ray bonusového obsahu

  Služba BD-Live ještě více rozšiřuje váš svět vysokého rozlišení. Získejte aktuální obsah pouhým připojením přehrávače Blu-ray disků k síti Internet. Čeká na vás exkluzivní stahovatelný obsah, živé události a chat, hry, online nakupování a další vzrušující nové věci. Svezte se na vlně vysokého rozlišení s přehráváním Blu-ray disků a službou BD-Live.

 • Clear Voice pro srozumitelnější hlas ve filmech a hudbě

  Clear Voice pro srozumitelnější hlas ve filmech a hudbě

  Příliš často dochází k přeslechnutí důležitých okamžiků v konverzaci nebo inspirujících textů. Vracení DVD ruší zážitek a přehlížení přeslechnutého obsahu snižuje požitek. Clear Voice je inovativní technologie zvuku, která výrazně zvyšuje srozumitelnost hlasu, ať už jde o hovor nebo zpěv. Díky ní uslyšíte každé slovo, takže si můžete naplno vychutnat sledovaný obsah.

 • Kuželové výškové reproduktory pro čistý zvuk a jasný hlas

  Kuželové výškové reproduktory pro čistý zvuk a jasný hlas

  Kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou zajišťují čistou reprodukci středních a vysokých frekvencí a zvyšují tak průzračnost zvuku reproduktorů.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, televizory apod. Využívá oborový standard, protokol HDMI CEC, ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Symbol Energy Star pro energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie

  Symbol Energy Star pro energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie

  Domácí elektronické spotřebiče označené symbolem Energy Star spotřebují méně energie - šetří peníze a zároveň snižují znečištění životního prostředí. Výrobky splňující normu Energy Star spotřebují v pohotovostním režimu méně než 1 W. Philips jako partner Energy Star vyvíjí výrobky vyhovující směrnicím pro energetickou účinnost. Dosahuje toho nízkým příkonem v pohotovostním režimu, novátorskými obvody pohotovostního režimu a přísným výběrem součástek vyrobených z vysoce efektivních materiálů.

 • Pokročilý digitální zesilovač zaručuje čistý a silný zvuk

  Pokročilý digitální zesilovač zaručuje čistý a silný zvuk
 • Stylový design v hliníkovém provedení se skleněnými stojany

  Stylový design v hliníkovém provedení se skleněnými stojany
 • Kabel HDMI přiložen

  Kabel HDMI přiložen
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat