Neznámé

3D displej bez brýlí

  3D displej bez brýlí

  Budoucnost 3D v rozlišení Ultra HD

  Autostereoskopický 127cm (50") E-LED displej nabízí rozlišení Ultra HD v 2D i 3D bez brýlí, nejlepší hloubku obrazu, nejširší úhel sledování, nejmenší přeslechy a nejhlubší úroveň černé. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions 3D displej bez brýlí

127 cm, Podsvícení Edge LED, Ultra HD, Autostereoskopické 3D BDL5071VS/00 Najít podobné výrobky

Budoucnost 3D v rozlišení Ultra HD

Bez nutnosti speciálních brýlí

 • Autostereoskopické 3D

  Autostereoskopické 3D

  Vychutnejte si fantastický 3D zážitek bez speciálních brýlí díky autostereoskopickému 3D efektu. Čočkovitá technologie zaručuje výjimečnou čistotu a hloubku a váš 3D zážitek je díky tomu ještě reálnější a příjemnější.

 • Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Navrženo pro nepřetržitý provoz

  Protože obchod nikdy nespí, naše displeje signage jsou navrženy pro nepřetržitý provoz. Obsahují jen ty nejlepší součásti, aby zajistili lepší kvalitu. Na tuto řadu modelů se můžete neustále spolehnout.

 • E-LED displej 4K UHD, 3840 x 2160p

  Křišťálově čistý obraz v kvalitě ultra vysokého rozlišení poskytne vašim divákům nevídanou úroveň realismu a potěšení ze sledování. Diváci si mohou dopřát nepřekonatelné video s úžasně věrnými barvami a tím nejostřejším obrazem, jaký lze vůbec sledovat.

 • 28 čočkovitých obrazů pro neuvěřitelně ostrý 3D obraz

  28 čočkovitých obrazů vám umožní „nahlížet“ okolo virtuálních objektů na 3D displeji, což vám poskytne ty nejúchvatnější 3D vizuální efekty široko daleko.

 • 3D a 2D displej se dvěma režimy

  Displej lze použít v široké řadě uplatnění, protože jej lze provozovat ve 2D i 3D režimu. Panel s vysokým rozlišením umožňuje dosáhnout skvělé kvality obrazu a věrného vyjádření barev v 2D i 3D režimu. Integrované renderovací jádro nabízí tvůrcům obsahu a koncovým uživatelům plnou kontrolu nad kvalitou a charakteristikami hloubkového efektu obrazu.

 • Nastavitelné překryvné efekty pro optimalizaci efektu 3D

  Pohlcující překryvné efekty na obrazovce lze nastavit tak, aby optimalizovaly 3D efekt při jakémkoli způsobu použití.

 • Proces optického svázání přináší vysoký kontrast a jasné barvy

  Optické svázání označuje ochranné sklo přilepené k přední části displeje. Provázaný displej zvyšuje kontrastní poměr, protože snižuje množství odraženého světla z prostředí. Optické lepení prodlužuje trvanlivost a zvyšuje odolnost displeje.

 • 3D řešení systému

  Řešení systému je navrženo pro maximální opětovné použití obsahu a konceptů z 2D odvětví Signage. Klíčovým prvkem, který to umožňuje, je flexibilní formát 2D-plus-Depth, který dovoluje oddělit vytváření a vizualizaci obsahu. Renderovací jádro integrované v autostereoskopických 3D displejích podporuje unikátní formát obrazu Declipse, který umožňuje zajistit skutečný prostorový 3D efekt.

 • Vizualizace 3D obsahu

  S displejem jsou dodávány softwarové nástroje k přehrávání 3D obsahu a řízení parametrů 3D a 2D vizualizace. Je možné také vytvářet skutečný 3D obsah, a to za použití modulů plugin dostupných pro oblíbené softwarové balíky pro 3D animaci. Stávající 2D nebo stereoskopický obsah lze převést do formátu 2D-plus-Depth. Formát 2D-plus-Depth je kompatibilní se stávajícími komprimačními nástroji a dodatečná šířka pásma je proto velmi malá.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat