Ultratenký 3D LED televizor Smart

  Ultratenký 3D LED televizor Smart

  Nová definice stylu a inovace

  Dodejte svému životu nový rozměr s LED televizorem Philips 3D Smart řady 7108. Zůstaňte v kontaktu díky integrované kameře a aplikaci Skype™ nebo se nechte pohltit sledováním ve 3D a technologií Ambilight 3. Váš televizor – vaše volba. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

7000 series Ultratenký 3D LED televizor Smart

140 cm (55"), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 55PFL7108S/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Nová definice stylu a inovace

Mimořádně tenký LED televizor s funkcí Ambilight

 • Provedení bez rámu minimalizuje rámeček a přináší rafinovanější vzhled

  Elegantní. Minimalistický. Diskrétní. Krásně vyrobený z hladkého kusu vysoce kvalitního skla. Okraje ohraničeny mimořádně tenkým kovovým rámečkem. Navržen pro dokonalé sladění s jakýmkoli interiérem.

 • Integrovaná televizní kamera pro snadné videohovory Skype™ na vašem televizoru

  Rozšiřte své hovory o další rozměr a podělte se o zážitky s lidmi, na kterých vám záleží, ať jsou kdekoli. Se službou Skype™ v televizoru můžete uskutečňovat hlasové hovory a videohovory z obývacího pokoje. Vychutnejte si kvalitní video a vynikající kvalitu zvuku z pohodlí pohovky.

 • Smart TV – celý svět online zábavy

  Prozkoumejte hranice a vydejte se za tradiční sledování televize. Půjčujte si a streamujte filmy, videa, hry a další obsah přímo do televizoru, z online videopůjčoven. Sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací s technologií Smart TV. Spojte se s rodinou a přáteli pomocí služby Skype™ nebo sociálních sítí. Nebo... jednoduše procházejte internet!

 • Třístranná funkce Ambilight XL dodá intenzitu vašim zážitkům ze sledování

  Tato patentovaná technologie společnosti Philips vyvolává dojem mnohem širší obrazovky, takže se můžete ještě více ponořit do svých zážitků ze sledování: promítá zvláště širokou záři ze tří stran televizní obrazovky na okolní stěnu. Barva se upravuje automaticky podle obrazu na televizoru. Díky funkci pro přizpůsobení stěně barva světla dokonale ladí s obrazem na televizoru, bez ohledu na to, jaká je barva stěny. Zážitky si můžete přizpůsobit prostřednictvím různých nastavení podle svého oblíbeného způsobu sledování.

 • 700Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro živoucí ostrost pohybu

  Společnost Philips vytvořila technologii PMR pro zobrazení pohybu, které je přesné, plynulé a přirozené. PMR je náš standard pro měření ostrosti pohyblivého obrazu. Technologie Perfect Motion Rate je výsledkem spojení našeho jedinečného zpracování obrazu, počtu snímků za sekundu a obnovovací frekvence jednotlivých snímků, dokonalých funkcí stmívání a technologie podsvícení. Vyšší číslo PMR přispívá k většímu kontrastu a zřetelnějšímu obrazu – což pro vás znamená obraz vynikající kvality.

 • Integrované Wi-Fi pro snadné připojení ke světu online

  Integrované Wi-Fi pro snadné připojení ke světu online

  Integrované Wi-Fi v televizoru Philips Smart se postará o rychlé a snadné připojení k domácí síti, což vám umožní přístup k nepřebernému obsahu nebo k bezdrátovému sdílení u vás doma.

 • Dálkový ovladač s klávesnicí usnadňuje psaní textu

  Dálkový ovladač s klávesnicí usnadňuje psaní textu

  Mějte vše pod kontrolou. Náš naprosto intuitivní dálkový ovladač je vybaven všemi obvyklými výhodami, jako jsou kurzorové klávesy, tlačítka ovládání hlasitosti a tlačítka pro zkratky. Pokud dálkový ovladač otočíte, získáte přístup k plnohodnotné klávesnici umožňující zadávání textu v jakékoli situaci. A co je nejlepší: náš inteligentní dálkový ovladač disponuje gyroskopickými senzory, takže pozná, co je nahoře a co dole. To znamená, že můžete psát text a nemusíte se starat o přepínání kanálů.

 • Wi-Fi Miracast™ – zrcadlení z vašich zařízení na televizoru

  Wi-Fi Miracast™ – zrcadlení z vašich zařízení na televizoru

  Sledujte to, co chcete, kde chcete a když chcete. Obsah svých zařízení můžete zrcadlit a zobrazit na velké obrazovce. Sdílejte fotografie z chytrého telefonu, z obrazovky notebooku a dalších zařízení. Připojení se nastaví snadno a technologie funguje napříč velkým počtem zařízení.

 • Easy 3D pro příjemné 3D zážitky

  Easy 3D pro příjemné 3D zážitky

  Vychutnejte si celé hodiny pohodlného sledování díky pasivní technologii 3D, která vám přináší vysoce kvalitní 3D obraz bez blikání s omezením stínových obrazů. Můžete převádět jakýkoli 2D obsah do živého a dokonalého 3D. 3D brýle jsou stylové, lehké a pohodlné a nepotřebují baterie.

 • Aplikace MyRemote – ovládejte televizor pomocí telefonu nebo tabletu

  Ovládejte svůj televizor a nahrávejte bez dálkového ovladače, pouze pomocí snadné aplikace. Proměňte svůj tablet nebo chytrý telefon v univerzální dálkový ovladač, jenž nabídne všechny možnosti původního ovladače a navíce ještě funkce, jako je například zadávání textu. Funkce SimplyShare vysílá obsah do televizoru. Přeneste digitální televizní vysílání pomocí funkce Push do svých zařízení přes obrazovku Wi-Fi Smart Screen. Mějte stále přehled díky nahrávání oblíbených programů na cestách pomocí nahrávání aplikace MyRemote. Stačí prolistovat obsah elektronického programového průvodce (EPG) a zvolit, které pořady chcete nahrát a shlédnout později. Chytrý televizor Smart si zaslouží opravdu chytrou aplikaci.

 • Technologie Pixel Precise HD pro ostřejší detaily v akci

  Na základě naší úspěšné technologie Pixel Plus se nám podařilo zvýšit kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení na další úroveň. Pomocí technologie Super Resolution se 4 triliony barev poskytujeme nejlepší kvalitu obrazu na televizorech s rozlišením Full HD, a to nezávisle na obsahu. Ať sledujete online video nebo film na disku Blu-ray ve vysoké kvalitě, budete mít požitek z obojího.

Zobrazit všechny specifikace

EcoPassport – Přehled specifikací našeho výrobku ve vztahu k životnímu prostředí

Společnosti Philips velice záleží na životním prostředí a společnosti, a proto silně podporuje ekologičnost výrobků.

 • Aplikace MyRemote a související funkce jsou různé u jednotlivých modelů a v jednotlivých zemích, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TV.
 • Kompatibilita závisí na certifikaci pro funkci Wi-Fi Miracast Android 4.2 nebo novější. Podrobnosti naleznete v dokumentaci zařízení.
 • Funkce ukazatele závisí na používané verzi aplikace Smart TV.
 • Aplikace pro televizory Smart naleznete na adrese www.philips.com/TV, kde jsou uvedeny nabídky služeb pro vaši zemi.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Funkce HbbTV, Multiroom client a server a aplikace Netflix a myRemote vyžadují aktualizaci softwaru.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat