Aurea

Televizory s plochou obrazovkou

  Aurea

  Televizory s plochou obrazovkou

  Světelné pokušení

  Krása světla změní váš zážitek ze sledování televizoru s plochou obrazovkou Aurea. Technologie Ambilight Spectra s aktivním rámem disponuje atraktivním designem. Díky technologii Perfect Pixel HD a LCD displeji s rozlišením Full HD 1080p platí heslo „vidět znamená věřit“. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Aurea Televizory s plochou obrazovkou

107 cm (42"), LCD, DVB-T 42PFL9900D/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Světelné pokušení

 • Displej LCD Full HD s rozlišením 1920 x 1080p

  Displej LCD Full HD s rozlišením 1920 x 1080p

  Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. Je plně připravena pro budoucí vylepšení, jelikož podporuje signály s rozlišením 1080p ze všech zdrojů, včetně nejnovějších, např. Blu-ray a pokročilé HD herní konzole. Zpracování signálu je podstatně vylepšeno, aby podporovalo vyšší kvalitu signálu a rozlišení. Poskytuje skvělý obraz Progressive Scan bez blikání s vynikajícím jasem a barvami.

 • Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Perfect Pixel HD Engine pro bezkonkurenční ostrost a průzračnost

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi.

 • Obrazovka 100 Hz Clear LCD pro vynikající ostrost pohybu (3 ms)

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD pro vynikající ostrost pohybu (3 ms)

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence je kompatibilní s vysokou 100Hz obnovovací frekvencí. Dochází k více než dvojnásobnému zvýšení ostrosti reprodukce pohybu v porovnání s běžnými displeji LCD a zkrácení reakční doby na 3 milisekundy (měřeno v BEW). Tato jedinečná technologie společnosti Philips přináší novou úroveň ostrosti pohybu na obrazovkách LCD.

 • Technologie Ambilight Spectra s  aktivním rámem a senzorickým kruhem

  Technologie Ambilight Spectra s  aktivním rámem a senzorickým kruhem

  Senzorický kruh technologie Ambilight Spectra obohacuje zážitek ze sledování obrazu o magický rozměr. Aktivní rám rozšiřuje světlo a atmosféru obrazu za hranice obrazovky v jemném kaleidoskopu barev. Budete zcela vtaženi do obrazu, sledování se stane mnohem intenzivnějším, než jste si kdy dokázali představit. Kompaktní technologie LED umožňuje rozmístit okolo obrazovky celkem 126 výkonných diod LED. Takto je vytvořena celá řada segmentů, které se spojí v aktivním rámu do jediné měkké záře, přímo obklopující obrazovku a plynule přetékající do měkkého kruhu na stěně.

 • HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením

  HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením

  Společnost Philips vyvinula systém HD Natural Motion, který minimalizuje trhavé pohyby viditelné ve filmovém obsahu. Oceněný algoritmus předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahraném filmovém materiálu (např. na DVD a Blu-ray discích). Výsledný plynulý, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek při sledování na vyšší úroveň.

 • Výkonný zvuk vycházející z jedinečných neviditelných reproduktorů

  Výkonný zvuk vycházející z jedinečných neviditelných reproduktorů

  Neviditelný zvukový systém, perfektně splývající s designem televizoru Aurea. Přestože zvenku není vidět a uvnitř je maximálně kompaktní, nedochází k žádným kompromisům v oblasti zvukového výkonu.Nové revoluční pole mikroreproduktorů je složeno z 12 reproduktorů na každé straně a vyzařuje tak zvuk skrze neviditelné tenké drážky na přední straně TV přístroje. Výsledná čistá a prostorová zvuková hladina výtečně doplňuje bohatý zážitek ze sledování. Nejnižší kmitočty jsou vytvářeny dvěma výkonnými subwoofery, integrovanými do zadní části televizoru.

 • 4 triliony barev, zajišťující živé a zářivé obrazy

  Bohaté a přirozené barvy z nejpokročilejšího systému zpracování barev. Tříbarevné kanály (RGB) jsou optimalizovány pomocí 14bitového rozlišení, což představuje celkem 4 triliony barev. Výsledkem jsou bohaté barvy se zachovanou vynikající ostrostí. Pokročilé algoritmy detekují jemné barevné stíny a pleťové odstíny a zpracují je tak, abyste viděli co nejpřirozenější barvy.

 • Řiďte své zážitky dálkovým ovladačem Aurea Navigator

  Úhledný a luxusní dálkový ovladač nabízí 3 vyhrazené ambilight klávesy pro snadné osobní nastavení. Centrálním bodem je prvek zvýrazněný rafinovaným materiálem i designem a podsvětlení regulované dotykem. Tato klávesa Aurea řídí úroveň ponoření do děje. Tlačítko ‚MODE‘ přepíná tři úrovně dynamiky od klidné po dynamickou. Tlačítko ‚Ambilight‘ slouží k vypnutí a zapnutí technologie Ambilight, připomíná tedy vypínač světel na stěně. Pro přístup k dalšímu nastavení je na ovladači klávesa TV Menu

 • Průvodce nastavením pro snadné osobní nastavení televizoru

  Průvodce nastavením pro snadné osobní nastavení televizoru. Nový průvodce osobním nastavení vás s nevídanou snadností provede všemi kroky při volbě osobních preferencí. Netýká se jen nastavení obrazu, ale celého zážitku ze sledování, včetně nastavení zvuku a technologie Ambilight. Průvodce postupně zobrazí několik obrazovek s jednoduše volitelnými možnostmi pro výběr základních nastavení. Výkon televizoru je rychle a snadno nastaven dle vašich osobních preferencí.

 • 3 vstupy HDMI pro plně digitální připojení s HD v jednom kabelu

  Rozhraní HDMI slouží k nekomprimovanému propojení digitálního spojení RGB mezi zdrojem a obrazovkou. Eliminací konverze do analogového signálu dosahuje perfektního přenosu obrazu. Nezkreslený signál zajišťuje méně blikání a jasnější obraz. Rozhraní HDMI inteligentně zprostředkuje maximální rozlišení ze zdrojového zařízení. Zařízení HDMI je plně zpětně kompatibilní se zdroji DVI, avšak navíc obsahuje digitální audio a ochranu proti kopírování HDCP. Se 3 vstupy HDMI lze připojit více zdrojů HD, například settop box HD, a přehrávač Blu-ray. Váš televizor je naprosto připraven na budoucnost ve znamení HD.

Zobrazit všechny specifikace
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat