Profesionální televizor LCD

  Profesionální televizor LCD

  Dokonalá zkušenost hostí s technologií Ambilight

  Překvapte své hosty dokonale interaktivním televizorem pro sledování filmů. Jedinečný efekt obklopujího světla technologie Ambilight poskytuje vašim hostům mimořádný a pohodlnější zážitek ze sledování. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Profesionální televizor LCD

42", LCD, integrovaný digitální 42HF9385D/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Dokonalá zkušenost hostí s technologií Ambilight

digitální interaktivní televizor LCD

 • 2kanálová aktivní technologie Ambilight vylepšuje zážitek ze sledování

  2kanálová aktivní technologie Ambilight vylepšuje zážitek ze sledování

  Funkce Ambilight zdokonaluje zážitek ze sledování vytvářením okolního osvětlení, které doplňuje barvy a intenzitu světla obrazu. Zcela vás vtáhne do obsahu, který sledujete, a prohloubí tak váš zážitek. Přizpůsobením okolního osvětlení umožňuje uvolněnější sledování a lepší vnímání detailů, kontrastu a barev obrazu. Barvy systému Ambilight se automaticky a nezávisle přizpůsobují obrazu na televizoru.

 • Obrazovka 100 Hz Clear LCD pro vynikající ostrost pohybu (3 ms)

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD pro vynikající ostrost pohybu (3 ms)

  Obrazovka 100 Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost pohybu pro čistý a zářivý obraz dokonce i při rychlém pohybu na obrazovce. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence je kompatibilní s vysokou 100Hz obnovovací frekvencí. Dochází k více než dvojnásobnému zvýšení ostrosti reprodukce pohybu v porovnání s běžnými displeji LCD a zkrácení reakční doby na 3 milisekundy (měřeno v BEW). Tato jedinečná technologie společnosti Philips přináší novou úroveň ostrosti pohybu na obrazovkách LCD.

 • Integrovaný tuner DVB-T pro digitální televizi a rádio

  Integrovaný tuner DVB-T vám kromě existujících analogových kanálů umožňuje přijímat kanály digitálního pozemního televizního vysílání. Lze rovněž poslouchat digitální rádiové stanice ve vysoké zvukové kvalitě, aniž by bylo nutné investovat zvlášť do radiopřijímačů.

 • Ovládací rozhraní Serial Xpress pro interaktivní systémy

  Televizor lze pomocí ovládacího rozhraní Serial Xpress (protokol UART) propojit k externím dekodérům a set-top boxům všech hlavních poskytovatelů interaktivních systémů.

 • Uzamčení nabídky pro instalaci

  Zabraňuje neautorizovanému přístupu k nabídce pro instalaci a konfiguraci, čímž zajišťuje maximální pohodlí hostí a předchází zbytečným nákladům na opětovné programování.

 • Konektor USB pro snadné a rychlé přehrávání multimédií

  Tento televizor Philips umožňuje snadné a rychlé přehrávání multimediálního obsahu. Mezi podporované formáty přehrávání patří MP3, soubory prezentace (.alb) a fotografie JPEG.

 • Otočný stojan, poskytující ochranu proti krádeži

  Tento LCD televizor přichází s otočným stojanem, díky němuž lze televizi sledovat z libovolné pozice v místnosti. Stojan může být připevněn ke stolu či nábytku, čímž poskytuje další zabezpečení proti krádeži.

 • USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

  Nabízí možnost snadného zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

 • Displej LCD Full HD, 1920 x 1080 p

  Tento displej má rozlišení, které se označuje jako Full HD. Díky nejmodernější technologii obrazovek LCD má plné velké širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080 p. Jedná se o nejvyšší rozlišení, které může vysílání HD přenášet. Nabízí nejlepší možnou kvalitu obrazu ze všech formátů vstupního signálu HD. Poskytuje zářivý obraz Progressive Scan bez blikání s optimálním jasem a nádhernými barvami. Tento jasný a ostrý obraz vám poskytne ještě větší zážitek ze sledování.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat