LED TV

  LED TV

  Oceněný výkon

  Nechte se uchvátit pohlcující silou technologie Ambilight na televizoru s 81cm (32") plochou obrazovkou. LED TV 32PFL9705 řady Philips 9000 využívá ohromující systém Perfect Pixel HD a technologii LED Pro. Filmy ve vašem obývacím pokoji skutečně ožijí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED TV

81 cm (32"), Full HD 1080p, digitální televize 32PFL9705H/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Oceněný výkon

s funkcí Ambilight a nejlepší kvalitou obrazu

 • Perfect Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech Full HD

  Vychutnejte si akci bez chvění. Technologie Perfect Natural Motion odhadne pohyb v obraze a opraví chvění jak ve vysílaném, tak v nahraném filmovém materiálu (včetně filmů ve formátu 1080p a 24p True Cinema na discích Blu-Ray a DVD). Bez ohledu na rychlost akce na obrazovce je výsledkem mnohem plynulejší a nerušenější obraz s vynikající ostrostí. Vychutnejte si výkon pohybu, který překonává kvalitu kina!

 • Ambilight Spectra 3 umocňuje zážitek ze sledování

  Ambilight Spectra 3 umocňuje zážitek ze sledování

  Dejte zážitku ze sledování nový rozměr díky technologii Ambilight Spectra 3. Tato patentovaná technologie společnosti Philips zvětšuje na třech stranách televizoru obrazovku promítáním světla ze zadní strany obrazovky na okolní stěnu. Ambilight automaticky nastavuje barvu a jas světla tak, aby odpovídaly obrazu. Výsledkem je pohlcující zážitek ze sledování. Stěna může mít jakoukoli barvu – funkce přizpůsobení stěnám zajistí, že barva světla bude vždycky odpovídat obrazu. Díky technologii Ambilight získáte větší obraz.

 • LED Pro pro extrémní kontrast a zářivost

  LED Pro pro extrémní kontrast a zářivost

  Vychutnejte si úchvatný obraz a až 50% úsporu energie díky oceněné technologii LED Pro společnosti Philips! K podsvětlení displeje slouží více než 1000 LED, které jsou výběrově řízeny v mřížce. Vytvářejí jasné světlo v jasných oblastech obrazu a ve tmavých oblastech jsou zcela ztlumeny, čímž dochází k úspoře energie. V kombinaci s výkonným systémem Perfect Pixel HD Engine je výsledkem ohromující obraz s extrémním kontrastem, ostrostí a živými barvami. Díky LED Pro je černá černá a bílá je jasná.

 • Wi-Fi MediaConnect k zobrazování souborů médií z PC na TV

  Wi-Fi MediaConnect k zobrazování souborů médií z PC na TV

  Sdílejte bezdrátově své videosoubory a fotografie z notebooku v televizoru. Po instalaci v notebooku je využití funkce snadné. Kliknutím myší můžete sdílet celou obrazovku notebooku s televizorem: pro vaše pobavení a pro zábavu sdílení s druhými.

 • Philips Net TV s Wi-Fi pro online služby v televizoru

  Philips Net TV s Wi-Fi pro online služby v televizoru

  Vychutnejte si s Net TV bohatý výběr online služeb. Užijte si filmy, obrázky, populárně naučné pořady a další obsah přímo v televizoru tak, jak to máte rádi. Jednoduše připojte domácí kino přímo k domácí síti pomocí ethernetového připojení a pomocí dálkového ovladače procházejte a vybírejte, co chcete sledovat. Nabídka Philips poskytuje přístup k populárním službám Net TV přizpůsobeným televizní obrazovce. Dále je díky připojení k počítačové síti DLNA možné pomocí dálkového ovladače sledovat videa a přistupovat k obrázkům uloženým v počítači.

 • Full HD s tech. Perfect Pixel HD Engine pro mimořádný jas

  Zažijte nepřekonatelnou ostrost a čistotu technologie Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu je vylepšen, aby se lépe hodil k okolním pixelům a aby tak byl vytvořen přirozenější obraz. Výsledkem je jedinečná kombinace ostrosti, přirozených detailů, živých barev, dokonalého kontrastu a přirozeného plynulého pohybu, ať sledujete cokoli. Čistý a jako žiletka ostrý obraz je výsledkem detekce a redukce artefaktů a šumu ve všech zdrojích obsahu – od multimédií po standardní televizi. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080p pixely přináší vynikající obraz Progressive Scan bez blikání se skvělým jasem.

 • 200Hz Clear LCD*, 1 ms odezvy: vynikající ostrost pohybu

  Vychutnejte si extrémní ostrost pohybu. Technologie společnosti Philips 200Hz Clear LCD snižuje reakční dobu LCD televizoru na neuvěřitelnou 1 ms, takže budete fascinováni akcí i během těch nejrychlejších automobilových honiček. Nebudete sledovat auto roztažené přes obrazovku.

 • Vychutnejte si výkon 20 W RMS a Incredible Surround

  Vychutnejte si působivost hudebního rytmu a atmosféru filmů. Výkonné zesilovače o výkonu 20 W RMS (2 x 10 W RMS) vytvářejí realistické zvukové jeviště. Systém Incredible Surround nabízí hlubší a širší zážitek z prostorového zvuku a výtečně doplňuje bohatý zážitek ze sledování.

 • Videopůjčovny Online Premium a TV show na požádání

  Vychutnejte si filmy služby Premium přímo v televizoru prostřednictvím online videopůjčoven. Největší romantická klasika nebo rychlé akční filmy: vše je zde na dosah stisknutí tlačítka, z pohodlí vašeho gauče. Videopůjčovna nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů, od nejaktuálnějších nových titulů po nedocenitelnou klasiku. Osvoboďte se od pevných vysílacích časů a sledujte to, co chcete, když právě chcete. Už nikdy nezmeškáte oblíbený program! Služba Catch up TV nabízí opakování televizních seriálů nebo programů. Podmínky a nabídky se liší podle zemí nebo vysílacích společností.

Zobrazit všechny specifikace
 • 200Hz Clear LCD zobrazuje díky kombinování 100Hz technologie a scanning backlight při 50% pracovním cyklu 200 scén za sekundu.
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
 • Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/smarttv.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Wi-Fi Media connect: Přehrávání videa může být ovlivněno výkonem počítače a šířkou pásma sítě Wi-Fi. Minimální a doporučené požadavky na systém naleznete na stránkách www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazuje obsah s malým zpožděním několika sekund. Mohou se objevit malé rozdíly mezi obrazem a zvukem.
 • Typická spotřeba elektrické energie v zapnutém stavu, měřená dle IEC62087 Ed 2.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Tento televizor obsahuje olovo jen v určitých částech nebo součástkách, kde nelze použít jinou technologii, v souladu se stávajícími osvobozujícími klauzulemi směrnice RoHS.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat