Profesionální televizor LCD

  Profesionální televizor LCD

  Více pohodlí pro hosty

  Tento moderní televizor Hospitality přináší do pokoje hostům více pohodlí a umožní jim připojit svá vlastní zařízení. Protože jde o digitální televizor ve standardu HD ready, zajistí vám přípravu na budoucnost a je schopen hostům nabídnout nejnovější digitální služby. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionální televizor LCD

Pro+, úhl. 48cm, LCD, integrovaný digitální 19HFL3340D/10 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Více pohodlí pro hosty

Televizor LCD Philips Digital Hospitality

 • Uvítací zpráva na displeji

  Při každém zapnutí se na obrazovce televizoru objeví uvítací pozdrav.

 • Programování kanálů pro zapnutí

  Dokonalý pro oznámení v rámci podniku a informační kanály, neboť umožňuje po zapnutí televizoru zobrazit předdefinovaný kanál.

 • HD Ready s integrovaným tunerem DVB-T

  Poskytněte hostům potěšení z výjimečné kvality obrazu s vysokým rozlišením a plně se připravte na zdroje vysokého rozlišení jako set top box HDTV. Televizor umožňuje příjem analogových signálů YPbPr i nekomprimovaných digitálních signálů nejvyšší kvality DVI nebo HDMI. Digitální signály odporují ochranu proti kopírování HDCP. Integrovaný tuner DVB-T v televizoru může kromě existujících analogových kanálů nabídnout příjem kanálů digitálního pozemního televizního vysílání. Rovněž umožní hostům poslouchat digitální rádiové stanice ve vysoké zvukové kvalitě, aniž by bylo nutné investovat zvlášť do radiopřijímačů.

 • Jeden kombinovaný seznam kanálů pro analogové i digitální kanály

  Jediný integrovaný seznam kanálů pro digitální a analogové kanály. Hosté tak mohou plynule přepínat mezi analogovými a digitálními kanály.

 • Snadno použitelné dálkové ovládání Hospitality

  Tento televizor je vybaven stylovým dálkovým ovládáním, které je speciálně navrženo pro ubytovací služby. Z důvodu snadného použití hosty nabízí pouze nejzákladnější tlačítka a funkce. Funkce kontrola vybité baterie a ochrana proti krádeži baterie dále přispívají k efektivnímu provozu hotelu.

 • Omezení hlasitosti

  Tato funkce předem určí rozsah hlasitosti, ve kterém může televizor fungovat. Tím se zabrání příliš vysokému nastavení hlasitosti a vyloučí se rušení sousedů.

 • Kompatibilní s připojovacím panelem společnosti Philips, který hostům umožní využít vlastní zařízení

  Tento televizor hladce spolupracuje s připojovacími panely společnosti Philips. Host může snadno připojit a vychutnat si média z počítače, přehrávače MP3, DVD přehrávače, videokamery a různých dalších zařízení. Díky funkci automatické detekce se připojovací panel a televizor automaticky přenou na zobrazení obsahu zařízení, které host připojí.

 • Kompatibilní se zařízením set-top box

  Tento hotelový televizor lze připojit k zařízení set-top box, takže nabízí indikátor zapnutí konektoru Scart a protokol Serial Express Lite.

 • USB klonování všech nastavení pro rychlou instalaci

  Nabízí možnost snadného zkopírování všech naprogramovaných nastavení z jednoho televizoru do dalších za méně než minutu. Tato funkce zajišťuje jednotné nastavení televizorů a významně zkracuje dobu a náklady na instalaci.

 • Design přátelský k životnímu prostředí a kryt omezující hoření

  Podpora udržitelného rozvoje je nedílnou součástí toho, jak společnost Philips přistupuje k obchodu. Televizory Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností. Televizory Philips mají též speciální kryt z materiálu, který omezuje oheň. Nezávislé testy provedené službami požární ochrany ukázaly, že zatímco běžné televizory po styku s plameny mohou požár v domácnosti zesílit, televizory Philips k šíření ohně nepřispívají.

Zobrazit všechny specifikace
 • Informace o zemích podporujících systém DVB-T získáte u svého zástupce společnosti Philips.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat