Webová kamera pro notebooky

  Webová kamera pro notebooky

  Webcam easy

  Rozlišení 1,3 MP, 3násobný digitální zoom a redukce šumu. Webová kamera easy Webcam SPC530 poskytuje plynulý obraz a čistý zvuk, takže čas strávený video chatováním bude velmi kvalitní. Díky standardu Plug & Play zůstanete se svými blízkými ve spojení tak snadno, jako nikdy předtím. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Webcam easy

Buďte ve spojení

 • Rozlišení 1,3 megapixelů (interp.) pro mimořádnou kvalitu snímků

  Webová kamera poskytuje rozlišení 1,3 megapixelů (interpolované) jak pro video, tak pro fotografie. Je tedy možné použít webovou kameru k vytváření vysoce kvalitních fotografií, které po vytištění jako velké snímky stále vypadají skvěle.

 • Plynulý obraz s 30 snímky za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • 3x dig. zoom pro perfektní zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Otočné tělo pro zamíření kamery libovolným směrem

  Vychutnejte si svobodu nahrávání webovou kamerou pomocí otočného těla, které umožňuje zamířit kameru libovolným směrem. Prostě jej otočte libovolným směrem a natáčejte jakékoliv místo v místnosti, aniž byste museli hýbat celou kamerou.

 • Vestavěný digitální mikrofon pro kvalitní zvuk

  Vestavěný digitální mikrofon umožňuje přirozený volný projev nebo přidání zvuku k nahrávce video klipu.

 • Redukce šumu zvyšuje srozumitelnost řeči

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje šum na pozadí a zvyšuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích.

 • Jednoduchá instalace a použití

  Nastavení a použití webové kamery je stejně jednoduché jako 1-2-3. 1. Nainstalujte software 2. Zapojte kameru 3. Okamžitě uskutečněte video hovor

 • Kompatibilní se všemi službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, Windows Live Messenger, Yahoo!, AOL Instant Messenger a další služby o video.

 • Získání, archivace a správa snímků s funkcí VLounge

  Software pro pořizování, správu a archivaci snímků velmi pohodlným způsobem. Pouhými několika klepnutími myší budete moci vytvořit a odeslat videoklipy. Tento softwarový balíček nabízí vše, co potřebujete, k úplnému využití webové kamery Philips.

 • Tlačítko Snímek umožňuje pořizovat skvělé fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webová kamera automaticky pořídí snímek. Je zábavné sdílet své snímky přidáním do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

 • Bezpečně se připevňuje na libovolný monitor, laptop nebo stůl

  Multifunkční držák usnadňuje bezpečnou montáž webové kamery na horní část libovolného monitoru, laptopu nebo stolu. Toto provedení je mimořádně bezpečné a nepohne se ani nespadne uprostřed konverzace.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat