Multimediální reproduktory 2.1

  Působivé basy

  Čtyři sofistikované integrované obvody zajišťují basovému reproduktoru a dvěma satelitním reproduktorům kvalitní zvuk, zatímco technologie basového portu Philips SPD poskytuje čisté hluboké basy. To vše při výstupním výkonu 60 W znamená explozivní basy, které hráči chtějí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediální reproduktory 2.1

Basový port SPDTM, 3" satelitní reproduktor, 5, 25" subwoofer, 130 W SPA7380/12 Najít podobné výrobky

Působivé basy

Hraní na nové úrovni

 • Výstupní výkon 60 W

  Výstupní výkon 60 W

  Výstup 60 W – jéje! My hráči chceme vyšší výkon, protože u reproduktorů pro hraní her platí, že čím vyšší je výstup, tím lepší je zvuk basů a celková kvalita zvuku. Vychutnejte si tedy svou příští hru s tímto výkonným a velkým výstupem 60 W, který vám poskytne přesně tu výbušnost, o kterou vám jde.

 • Pokročilé integrované obvody

  Pokročilé integrované obvody

  Integrované obvody Philips použité v tomto reproduktoru jsou velmi sofistikované. Běžné reproduktory mají jeden, maximálně až 3 kanály, ale tento reproduktor se dodává se 4 kanály, takže poskytuje potřebnou vyšší kvalitu zvuku. Společnost Philips používá 4 integrované čipy zesilovačů, které slouží pro 2 kanály dvou satelitních reproduktorů a 2 kanály subwooferu. Tyto čipy zesilovačů TDA7379 zajišťují kvalitní a spolehlivý základ kvalitního zvuku a veškerý výkon nutný k reprodukci přes subwoofer a satelitní reproduktory.

 • Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Technologie basového portu Philips Sound Purification Duct (SPD) reprodukuje hluboké, čisté tóny originálního basového zvuku. Speciální akustické tlumení, které vynalezla společnost Philips a které využívá pěnový materiál SPD pro zpracování vnitřního povrchu basového průduchu, snižuje víření hluku a stabilizuje intonační frekvenci. Technické a spotřebitelské testy Philips potvrzují, že toto tlumení zaručuje méně zabarvené a čistší kvalitní basy.

 • Subwoofer z PP

  Subwoofer z PP

  V reproduktoru je použit polypropylen (PP). Je těžký a zajišťuje lepší basové tóny. Může být nápomocný při zvyšování hlasitosti a přináší čistší a zřetelnější zvuk, jenž je také lépe vyvážený. Tento materiál lze snáze integrovat s širokopásmovým vinutím a jeho využití znamená méně vibrací.

 • Vstup AUX-in a výstup pro sluchátka na kabelovém ovladači

  Vstup AUX-in a výstup pro sluchátka na kabelovém ovladači

  Nyní si můžete vychutnat svou hudbu a zábavu ještě snazším a praktičtějším způsobem: umožní vám to vstup aux-in a konektor pro sluchátka na kabelovém ovladači. Pokud potřebujete připojit jiné zařízení než počítač, musíte obvykle z počítače vytáhnout 3,5mm konektor, jenž vám pak může chybět. Vstup aux-in a výstup pro sluchátka na přední straně reproduktoru vám však umožní začít rychle a snadno poslouchat hudbu téměř z jakéhokoli zařízení.

 • Prodloužený trubicový design vytváří více basů

  Všichni hráči od svých reproduktorů vyžadují co nejvíce basů. A tyto reproduktory jsou speciálně navrženy tak, aby zajistily basový zvuk, který chcete. Dlouhé trubicové provedení tohoto satelitního reproduktoru přináší vyšší kvalitu zvuku s rozšířenými basy. Tím vzniká větší objem pro vytváření více basových tónů, jež do vašich her vnesou ještě více potěšení.

 • Port reprodukce basů nasměrovaný do strany

  Speciálně navržený port basů nasměrovaný do strany na těchto reproduktorech pro hraní her přináší prostorovější zvuk s bohatšími basy. Je dokonale vhodný pro opravdu vzrušující herní zážitky!

 • Zaoblená skříň s pěkně zakulaceným zvukem

  Zaoblený design skříně nejen že dobře vypadá, ale díky tvaru poskytuje vyvážený zvuk, který vychází přirozeněji a v původní formě. Díky menšímu zkreslení a zabarvení si můžete být jisti, že vaše oblíbená hudba bude vždy znít tak, jak má. Společnost Philips dobře zná akustiku a dbá na to, aby zvuk nejen dobře zněl, ale také vypadal.

 • Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  U reproduktoru obvykle dochází blízko okraje membrány k vibracím konkrétního kmitočtového dělení, které často vede ke zkreslení zvuku. Tento problém je překonán použitím Mylaru, stejnoměrného monomeru a mnohem lehčího materiálu, který se obvykleji používá, kolem membrány reproduktoru. Ten obklopuje membránu v dokonale symetrickém prstenci, jehož tlumicí účinek potlačuje asynchronní vibrace. Výsledkem je vyváženější a přirozený zvuk.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat