Multimediální reproduktory 2.1

  Dynamický zvuk

  30W výstup podpořený patentovanou technologií basového portu SPD™ zajišťuje hluboké ostré tóny. Reproduktor je kompatibilní se všemi médii a přináší bohatý a plný zvuk s minimem zkreslení díky soustavě konstrukce Bass Reflex. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediální reproduktory 2.1

2, 5" satelitní reproduktor, 5" subwoofer, Výstup sluchátek, zvukový vstup, 70 W, zvukový vstup SPA4355/12 Najít podobné výrobky

Dynamický zvuk

 • Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Technologie basového portu Philips Sound Purification Duct (SPD) reprodukuje hluboké, čisté tóny originálního basového zvuku. Speciální akustické tlumení, které vynalezla společnost Philips a které využívá pěnový materiál SPD pro zpracování vnitřního povrchu basového průduchu, snižuje víření hluku a stabilizuje intonační frekvenci. Technické a spotřebitelské testy Philips potvrzují, že toto tlumení zaručuje méně zabarvené a čistší kvalitní basy.

 • Reprosoustavy Bass Reflex přináší hluboké a silné basy

  Reprosoustavy Bass Reflex přináší hluboké a silné basy

  Komora za vinutím reproduktoru vede vzduch do akusticky vyladěných otvorů vestavěných v reprosoustavě a basové tóny mají průbojnější, realističtější zvuk.

 • Celkový výstupní výkon 30 W RMS

  Celkový výstupní výkon 30 W RMS
 • Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  U reproduktoru obvykle dochází blízko okraje membrány k vibracím konkrétního kmitočtového dělení, které často vede ke zkreslení zvuku. Tento problém je překonán použitím Mylaru, stejnoměrného monomeru a mnohem lehčího materiálu, který se obvykleji používá, kolem membrány reproduktoru. Ten obklopuje membránu v dokonale symetrickém prstenci, jehož tlumicí účinek potlačuje asynchronní vibrace. Výsledkem je vyváženější a přirozený zvuk.

 • Atraktivní vysoce lesklá povrchová úprava

  Vysoce lesklá povrchová úprava ‚Klavírová černá‘ vypadá v klasických i moderních interiérech prostě skvěle.

 • Vstup AUX-in a výstup pro sluchátka na kabelovém ovladači

  Nyní si můžete vychutnat svou hudbu a zábavu ještě snazším a praktičtějším způsobem: umožní vám to vstup aux-in a konektor pro sluchátka na kabelovém ovladači. Pokud potřebujete připojit jiné zařízení než počítač, musíte obvykle z počítače vytáhnout 3,5mm konektor, jenž vám pak může chybět. Vstup aux-in a výstup pro sluchátka na přední straně reproduktoru vám však umožní začít rychle a snadno poslouchat hudbu téměř z jakéhokoli zařízení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat