Sportovní sluchátka s obloukem

  Přizpůsobeno pro sport

  Robustní a ergonomická, ultralehká sluchátka ActionFit SHQ5200 jsou určena pro ty nejnáročnější tréninky. 40mm neodymové reproduktory zajišťují výkonné basy, zatímco s otevřenou akustikou a odnímatelnými náušníky budete za všech okolností v pohodlí, suchu a v pohodě. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sportovní sluchátka s obloukem

ActionFit, Přes uši, Oranžová a černá SHQ5200/10 Najít podobné výrobky

Přizpůsobeno pro sport

Neklouzavá, bezpečně padnoucí se silikonovým gripem

 • 40mm neodymové reproduktory zajišťují skvělé basy a pořádný výkon

  40mm neodymové reproduktory zajišťují skvělé basy a pořádný výkon

  Dostaňte se do nálady díky skvěle reprodukované hudbě, kterou zajišťují účinné 40mm neodymové reproduktory přinášející mimořádně hluboké a dynamické basy. Sluchátka ActionFit se postarají o to, aby měl váš trénink pořádnou šťávu – ať je sebenáročnější. Dopřejte si živý a působivý hudební zážitek při každém cvičení a kamkoli jdete.

 • Díky odnímatelnému, omyvatelnému polstrování máte uši stále v pohodlí a v suchu

  Díky odnímatelnému, omyvatelnému polstrování máte uši stále v pohodlí a v suchu

  Jen do toho a pěkně se zapoťte – součástí sluchátek ActionFit SHQ5200 je jedinečné polstrování na uších kryté tkaninou odvádějící vlhkost, díky kterému budete stále v pohodlí a v suchu po celou dobu tréninku. Polstrování stačí po několika použitích sejmout, vyprat – a bude zase jako nové.

 • Protiskluzový oblouk se silikonovým úchopem vám umožní volný pohyb

  Protiskluzový oblouk se silikonovým úchopem vám umožní volný pohyb

  Součástí sluchátek ActionFit SHQ5200 je oblouk se speciálním designem, který bezpečně sedí po celou dobu i toho nejnáročnějšího tréninku. Tento protiskluzový oblouk je vybaven inovativním silikonovým úchopem, který zajistí na vaší hlavně dostatek styčných bodů. Tím se zabrání možnému sklouznutí na stranu nebo pohybu oblouku zepředu dozadu a během celého tréninku se můžete pohybovat bez omezení.

 • Otevřený akustický design zajistí, že budete vědět, co se děje kolem vás

  Otevřený akustický design zajistí, že budete vědět, co se děje kolem vás

  Sluchátka ActionFit vám v zájmu bezpečnosti umožňují sledovat okolí – zejména při cvičení venku. Díky otevřeným akustickým platformám budete vědět, co se kolem vás děje, a přitom si hudbu užijete naplno.

 • Pohodlný sluchátkový oblouk se optimálně přizpůsobí jakémukoli tvaru ucha.

  Pohodlný sluchátkový oblouk se optimálně přizpůsobí jakémukoli tvaru ucha.

  Sluchátka ActionFit jsou vybavena nenápadným a pohodlným obloukem s ergonomickými náušníky, které prochází přísným testováním, aby seděly na každé ucho – bez ohledu na tvar a velikost – pohodlně a dokonale.

 • Ultralehká 99gramová sluchátka, která bezkonkurenčně sedí a jsou pohodlná

  Sluchátka ActionFit SHQ5200 vážící pouhých 99 g jsou jedna z nejlehčích sluchátek na trhu. Jsou efektivně sestavena z jednotlivých částí specificky navržených tak, aby bylo dosaženo přesné rovnováhy ergonomické struktury a pohodlné hmotnosti. Rám sluchátkového oblouku je vyroben z prvotřídního polypropylenu, který zajišťuje stálé bezpečné upevnění a diskrétní stabilitu doplněnou stylovým designem.

 • Kabel vyztužený kevlarem pro dokonalou odolnost

  Sluchátka ActionFit mají speciální design pro zajištění odolnosti a pevnosti. Kabel potažený kevlarem je dobře chráněn před potrháním a prasknutím a dokáže odolat extrémnímu prostředí – a tréninkům.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat