Přenosný DVD přehrávač

  Otočná obrazovka, flexibilní zobrazení

  Vychutnejte si filmy na přenosném DVD přehrávači Philips PET1030 s 10,2" LCD displejem o vysokém rozlišení a otočném o 180 stupňů. Navíc můžete s kamarády sdílet zážitky ze sledování oblíbeného videa díky slotu pro paměťovou kartu a konektoru USB 2.0. Vybaveno cestovní taškou. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosný DVD přehrávač

25, 9cm (10, 2") širokoúhlý LCD PET1035/00 Najít podobné výrobky

Otočná obrazovka, flexibilní zobrazení

Vestavěný digitální TV přijímač

 • Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že budete moci zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX® v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX® je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na médiích jako jsou disky CD-R/RW, paměťové karty a disky DVD-video. Disky CD s nahrávkami ve formátu DivX® lze přehrávat na některých DVD přehrávačích, DVD rekordérech a systémech domácího kina.

 • Podpora volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů DVB-T

  Podpora volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů DVB-T

  Rozšiřte své zážitky a zdarma si vychutnejte digitální programy. Technologie DVB-T (Pozemní digitální vysílání) umožňuje příjem volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů v Evropě. Signál je zpracováván v digitální formě bez analogových procesů, aby byla zachována jeho nejvyšší kvalita.

 • 10,2" TFT LCD displej s vysokým rozlišením pro skvělý obraz

  10,2" TFT LCD displej s vysokým rozlišením pro skvělý obraz

  Barevný LCD displej s vysokým rozlišením oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech ‚skutečného života‘ a zářivých barvách, jako vysoce kvalitní výtisk.

 • Až 4 hodiny přehrávání filmů s dobíjecí baterií*

  Až 4 hodiny přehrávání filmů s dobíjecí baterií*

  Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 4hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel.

 • Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači Philips. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Sdílejte soubory s obrázky JPEG s obrazovými disky CD

  Sdílejte soubory s obrázky JPEG s obrazovými disky CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu disků a požitek z obrázků na cestách.

 • USB a sloty pro kartu SD pro přehrávání fotografií a hudby

  USB a sloty pro kartu SD pro přehrávání fotografií a hudby

  Díky kompletní přenositelnosti souborů si můžete užívat pohodlí i zábavy, protože pomocí slotů USB a pro kartu SD budete mít přístup k více skladbám a fotografiím.

 • Včetně cestovní tašky

  Včetně cestovní tašky

  Cestovní taška poskytuje při cestování plnou ochranu.

 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pro optimální kvalitu obrazovky

  Užijte si obraz v nejvyšší kvalitě bez nepříjemných vadných bodů na LCD obrazovce. LCD displeje mají často nedokonalosti, kterým se v oboru výroby LCD displejů říká vadné (nebo také „mrtvé“) body. Díky striktním postupům při kontrole kvality společnosti Philips, používaným při výrobě našich přenosných přehrávačů DVD, dokážeme vyrábět LCD displeje s nulovou tolerancí vadných bodů. Chcete-li zajistit optimální kvalitu obrazovky, vyberte si přenosné přehrávače DVD s displejem Philips Zero Bright Dot™.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat