Miniaturní jukebox

  Miniaturní jukebox

  Má hudba, má cesta

  Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3 nebo WMA se snadno ovladatelným miniaturním jukeboxem GoGear HDD084. Je tak malý, že jej snadno překryjete kreditní kartou! Snadno pořizuje záznam hlasu a navigace SuperScroll urychluje prohledávání hudby. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Má hudba, má cesta

Jukebox pro nejlepší potěšení na cestách

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu změní váš přehrávač GoGear na pohodlný diktafon. Kromě přehrávání hudby nebo poslechu rozhlasových stanic můžete nahrávat také poznámky nebo úkoly do školy či zaměstnání, seznam co nakoupit nebo telefonní čísla – nebo třeba text písničky. Po stisknutí tlačítka pro nahrávání a mluvení do mikrofonu bude záznam hlasu zkomprimován a uložen do zabudované interní paměti. Tato funkce představuje vysoce mobilní diktafon, se kterým můžete nahrávat cokoli, kdykoli a kdekoli!

 • Malý a přenosný - váží jen 45 g

  Malý a přenosný - váží jen 45 g
 • Navigace SuperScroll™ pro snadné a rychlé vyhledávání skladeb

  Tlačítka pro vyhledávání s dvojí funkcí umožňují snadné ovládání při procházení rozsáhlých knihoven. Můžete postupně procházet seznam skladeb, nebo na požadovanou stopu přejdete tlačítkem SuperScroll™, které přidržíte.

 • Funkce SuperPlay™ zajišťuje přehrávání „jukebox“ jedním tlačítkem

  Funkce SuperPlay™ umožňuje rychlé spuštění hudby bez nutnosti vybírat seznamy skladeb nebo jednotlivé skladby. Pouhým zvýrazněním určité kategorie a stisknutím tlačítka Přehrávání můžete poslouchat veškerou hudbu pod hlavními kategoriemi hudebních knihoven, např. Interpreti nebo Alba. Bude se přehrávat veškerá hudba, v pořadí podle typu řazení dané kategorie. Pro další zdokonalení hudebního zážitku lze funkci SuperPlay™ rovněž kombinovat s funkcemi Náhodné a Opakované přehrávání.

 • Možnost aktualizace firmwaru

  S nejnovějšími aktualizacemi firmwaru od společnosti Philips budete mít vždy aktuální verzi. Neustále jsou zveřejňována vylepšení, například nové možnosti, funkce a formáty médií, umožňující maximální využití produktů Philips. Stránka online podpory Philips nabízí snadné automatické aktualizace přes e-mail. Můžete tak snadno najít a stáhnout nové verze firmwaru, abyste aktualizovali své produkty novými možnostmi, funkcemi a formáty médií. Nejnovější aktualizace můžete stáhnout na stránkách www.philips.com/support a aktualizovat přehrávač nejnovějším firmwarem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat