Koaxiální reproduktor do auta

  Vaše přenosné hudební kino

  Zažijte zcela nový pocit z hudby se stereoreproduktory do auta Philips CSP6911. Tyto 16x24centimetrové 3směrné reproduktory podávají výkon 300 W a jsou vybaveny oválnou polypropylenovou membránou a kuželovým výškovým reproduktorem z měkkého PEI, takže bude zaručen živý detailní zvuk a hluboké basy. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Koaxiální reproduktor do auta

6" x 9", Třícestný, Špičkový výkon 300 W CSP6911/00 Najít podobné výrobky

Vaše přenosné hudební kino

s 3směrným stereem pro živé ozvučení

 • Kuželový výškový reproduktor z měkkého PEI pro hřejivé a strukturované tóny

  Kuželový výškový reproduktor z měkkého PEI pro hřejivé a strukturované tóny

  PEI (polyéterimid) je ideální materiál pro kužely výškových reproduktorů díky své nízké hmotnosti, vysoké pevnosti v tahu, vysoké stabilitě a toleranci vysokých teplot. Uvnitř výškového reproduktoru malá membrána (otvor kužele) produkuje tóny na vysokých frekvencích. Tyto kužele z PEI dokážou zachytit i ty nejvyšší hudební noty a prokreslit hudbu hřejivými výškami v plném rozsahu. Kuželovitý tvar také šíří zvuk okolo, takže slyšíte vysoké noty z každého sedadla v automobilu.

 • Silný feritový magnet pro vysoký výkon

  Silný feritový magnet pro vysoký výkon

  Ferit je lehký, ale odolný materiál s trvalým a soudržným magnetickým polem. Jedná se o klíčovou součást reproduktoru, která vyvolává pohyb vinutí reproduktoru a membrány. Jakmile je přijat zvukový signál, vinutí reproduktoru funguje jako elektromagnet, který způsobuje přitahování nebo odpuzování membrány basového a výškového reproduktoru. Feritový magnet produkuje rovnoměrné magnetické pole pro plynulý pohyb membrány, což zajišťuje zvukový výstup s nižším zkreslením. Díky využití tak stabilního a vysoce stlačujícího magnetu jako je ferit dokáže vinutí reproduktoru produkovat nízké zvuky a zároveň zachovat hladký tón.

 • Prostorový reproduktor z butylové pryže pro maximálně hladkou odezvu

  Prostorový reproduktor z butylové pryže pro maximálně hladkou odezvu

  Vysoce reaktivní butylová pryž spojuje membránu basového reproduktoru s rámem reproduktoru a tvoří tak zavěšený prostorový systém. Když zvukový signál dosáhne jednoho kužele uvnitř basového reproduktoru, pevná, avšak elastická prostorová sestava udržuje kužel v dané poloze a chrání jej před velkými silami směřujícími nahoru nebo dolů, které mohou být vyvinuty při silném signálu. Takto může basový reproduktor vydržet velké nárazy silných rytmů a poskytnou basovou odezvu s minimálním zkreslením, i když je reproduktor malý.

 • Stylová mřížka reproduktoru chrání před poškozením

  Stylová mřížka reproduktoru chrání před poškozením

  Mřížka reproduktoru byla navržena tak, aby autům dodala nádech luxusu. Tvoří ji dvě části: odnímatelné pouzdro z kovového pletiva a plastový kroužek, které pokud jsou instalovány na reproduktoru, zcela zakrývá kužel výškového reproduktoru a kužel reproduktoru. Mřížka je pevná a odolná a chrání reproduktory před náhodnými nárazy a zvědavými prsty, protože obojí může poškodit jejich zvukový výkon.

 • Oválný polypropylenový kužel pro bohaté, zesílené hluboké basy

  Oválný polypropylenový kužel pro bohaté, zesílené hluboké basy
 • Odolnost a stabilita výkonu v extrémních podmínkách

  Odolnost a stabilita výkonu v extrémních podmínkách.

 • Dokonale vhodné pro všechny otvory reproduktorů 16 x 24 cm

  Dokonale vhodné pro všechny otvory reproduktorů 16 x 24 cm.

 • Jednoduché zapojení vodičů pro vyhrazení konektory reproduktorů

  Jednoduché zapojení vodičů pro vyhrazení konektory reproduktorů.

 • Robustní polypropylenový kužel pro výkon za všech podmínek

  Polypropylen je skvělý materiál pro membrány kuželu reproduktoru vzhledem ke svému univerzálnímu výkonu. Je-li počasí vlhké, může se hmotnost kužele zvýšit, čímž se sníží jeho citlivost. Je-li počasí horké, kužel (nebo pouze jeho část) se může rozšířit a zvětšit. V obou případech může docházet ke zkreslení zvuku. Bez ohledu na počasí neovlivní tyto problémy polypropylenové kužely, takže ty pokaždé produkují čistý, živoucí zvuk.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat