Dokovací systém médií do auta

  Dokovací systém médií do auta

  Vložte do držáku zařízení

  Posaďte se do auta a užijte si zábavního systému do auta Philips, který si dokonale rozumí s vaším iPhonem/iPodem. Zařízení můžete v držáku nabíjet, vybírat přehrávanou hudbu prostřednictvím bezplatné aplikace a přijímat hovory hands-free bez ohledu na to, zda je telefon v doku. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

CarStudio Dokovací systém médií do auta

Dok pro iPod/iPhone CMD310/12 Najít podobné výrobky

Vložte do držáku zařízení

s bezplatnou aplikací pro iPhone pro optimální použití v autě

 • Funkce Music Zone pro nastavitelná optimální místa poslechu

  Funkce Music Zone pro nastavitelná optimální místa poslechu

  Inovativní technologie Music Zone společnosti Philips umožňuje řidiči a pasažérům vychutnat si hudbu s živějším prostorovým efektem přesně tak, jak to zamýšlel její autor. Uživatelé mohou snadno přepínat hudební poslechové zóny z řidiče na pasažéry a zpět tak, aby dosáhli nejlepšího zaměření zvuku ve voze. Speciální tlačítko pro ovládání zón poskytuje předem definovaná nastavení – levé, pravé a přední (a nastavení Vše). Máte tedy možnost snadno a dynamicky přizpůsobit poslech podle svých potřeb nebo podle potřeb vašich pasažérů.

 • Zvuk MAX Sound pro okažité zvýšení výkonu

  Zvuk MAX Sound pro okažité zvýšení výkonu

  Zvuková technologie MAX Sound zajišťuje okamžité zvýšení výkonu při reprodukci basů a výšek, maximální využití výkonu při nastavené hlasitosti a vytváří nejpůsobivější poslechový vjem – stačí stisknout jediné tlačítko. Důmyslná elektronická soustava upraví nastavení zvuku a hlasitosti tak, aby došlo k maximálnímu zvýraznění basů, výšek a hlasitosti reprodukce bez zkreslení. To má za následek slyšitelné zesílení zvukového spektra i hlasitosti a zvýraznění zvuku hudby libovolného stylu.

 • Vestavěná funkce Bluetooth pro handsfree hovory a hudbu z reproduktorů

  Vestavěná funkce Bluetooth pro handsfree hovory a hudbu z reproduktorů

  Mějte vše stále pod kontrolou s audiosystémem do auta od společnosti Philips. Vestavěná funkce Bluetooth vám umožní připojit iPhone k audiosystému do auta, takže budete moci telefonovat handsfree pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktorů v autě. Umožní vám také poslouchat hudbu v iPhonu z reproduktorů v autě – a nemusíte ani vkládat zařízení do doku. Stabilní připojení a skvělá kvalita zvuku vždy zajistí zřetelné telefonické rozhovory. Společnost Philips vám umožní neustále sledovat silnici a ponechat ruce na volantu – vaše jízda bude bezpečnější a mnohem příjemnější.

 • Bezplatná aplikace Philips CarStudio vám umožní ovládat přehrávání

  Bezplatná aplikace Philips CarStudio vám umožní ovládat přehrávání

  Bezplatná aplikace Philips CarStudio přináší nespočet jedinečných funkcí pro dokovací stanice Philips. Umožňuje telefonovat handsfree pomocí iPhonu, procházet hudební sbírku a prostřednictvím Facebooku a Twitteru sdílet s přáteli to, co posloucháte. Pokud je iPhone nebo iPod v režimu zobrazení na šířku, ovládací tlačítka se zvětší a usnadní přístup. K tomu přidejte jednoduché, intuitivní rozhraní, a máte dokonalou aplikaci pro použití v autě. Aplikace je zcela zdarma a můžete si ji stáhnout v obchodě Apple App Store.

 • Zásuvný dok pro úhlednou a elegantní přístrojovou desku

  Zásuvný dok pro úhlednou a elegantní přístrojovou desku

  Mějte svou přístrojovou desku stále přehlednou díky zásuvnému doku Philips. Má-li vaše auto vypadat bezchybně, můžete dok úplně skrýt jediným stisknutím. Důmyslná konstrukce a design umožňují úplné zasunutí doku, takže bude vidět jen čistá a hladká plocha. Zábavní systémy do auta od společnosti Philips nabízejí jednoduchost nejvyššího stupně.

 • Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct umožňuje jednoduše připojit zařízení USB k portu USB na zařízení Philips. Digitální se přehraje přímo ze zařízení Philips.

 • Jednoduše vložte iPhone/iPod do doku a můžete ho plně využívat a nabíjet

  Zpříjemněte si jízdu se zábavním systémem do auta od společnosti Philips. Jediné, co musíte udělat, je vložit svůj iPhone nebo iPod do doku a proměnit je v součást audiosystému vašeho auta. Problematická připojení a nevzhledné kabely jsou minulostí. Jednoduše vložte své zařízení Apple do kolébky a můžete je nabíjet i přehrávat a také telefonovat handsfree. Můžete dokonce využívat další funkce dostupné ve vašem zařízení – například navigační systémy a služby určování polohy. Usnadněte si cestu se společností Philips.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat