LCD TV

  Vychutnejte si zaručeně skvělý večer s televizorem

  Díky společnosti Philips si vychutnáte skvělý výkon za tu správnou cenu dnes i zítra. Tento vysoce kvalitní televizor nabízí obraz Full HD s jedinečným prostorovým zvukem a čistým designem Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

47", Full HD 1080p, digitální televize 47PFL3605H/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si zaručeně skvělý večer s televizorem

s obrazem Full HD a vynikajícím zvukem

 • Dynamický kontrast 50 000:1 pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  Dynamický kontrast 50 000:1 pro neuvěřitelné bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Dynamický kontrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

 • 28,9 miliard barev pro zářivý přirozený obraz

  28,9 miliard barev pro zářivý přirozený obraz

  Bohaté a přirozené barvy z nejpokročilejšího systému zpracování barev. Tříbarevné kanály (RGB) jsou optimalizovány pomocí celkového výkonu zpracování 28,9 miliard barev. Výsledkem jsou bohaté barvy se zachovanou vynikající ostrostí. Pokročilé algoritmy detekují jemné barevné stíny, pleťové odstíny a zpracují je tak, abyste viděli co nejpřirozenější barvy.

 • Hladké připojení se 2 vstupy HDMI a připojením Easylink

  Hladké připojení se 2 vstupy HDMI a připojením Easylink

  HDMI je jeden kabel, který přenáší obraz i zvuk ze zařízení do televizoru, a ušetří vás tak spousty kabelů. Přenáší zvuk signály bez kompromisu, a tím zaručuje nejvyšší kvalitu zdroje pro obrazovku. Díky připojení Philips Easylink potřebujete k provádění operací s televizorem, DVD, přehrávačem Blu-ray, set-top boxem či systémem domácího kina pouze jedno dálkové ovládání. Vychutnejte si vysoce kvalitní obraz a zvuk bez problémů.

 • Využijte možnost přehrávání fotografií a hudby prostřednictvím USB

  Využijte možnost přehrávání fotografií a hudby prostřednictvím USB

  Konektor USB umožňuje přístup k fotografiím ve formátu jpeg a hudbě ve formátu mp3 uložených na většině flash discích USB (USB paměťové zařízení). Připojte disk USB ke konektoru na straně televizoru a získejte prostřednictvím jednoduchého prohlížeče obsahu na obrazovce přístup k souborům s fotografiemi a hudbou. Díky této funkci je nyní prohlížení a sdílení fotografií a hudby snadné.

 • Televizor Full HD Ready s technologií Digital Crystal Clear pro hloubku a čistý obraz

  Digital Crystal Clear je balíček obrazových inovací, které digitálně upravují a optimalizují kvalitu na optimální kontrast, barvu a úroveň ostrosti.Výsledkem je mimořádně čistý obraz z jakéhokoli zdroje.

 • Vychutnejte si atmosféru s 20 W RMS a systémem Incredible Surround

  Vychutnejte si působivost hudebního rytmu a atmosféru filmů. Působivé zesilovače 20 W RMS (2 x 10 W RMS) vytvářejí realistické zvukové jeviště. Systém Incredible Surround umožňuje zážitek prostorového zvuku s větší hloubkou a šíří zvuku. Výsledkem je jasné a prostorné zvukové jeviště doplňující bohatý zážitek ze sledování.

 • Vstup pro počítač umožňuje používat televizor rovněž jako počítačový monitor

  Díky vstupu pro počítač můžete připojit televizor k počítači pomocí kabelu VGA a používat televizor jako počítačový monitor.

 • Integrovaný tuner MPEG-4 pro příjem HD bez set-top boxu

  Integrovaný digitální tuner umožňuje příjem pozemního vysílání, aniž by byl třeba přídavný set top box. Vychutnejte si kvalitní televizi bez změti kabelů.

 • Evropské ocenění Eco Flower

  Více než 10 let jsme tvrdě pracovali na snížení dopadu na životní prostředí a budeme v tom pokračovat. Náš ekologický program se zaměřuje na výrobu televizorů Philips, které budou co nejšetrnější k životnímu prostředí a budou jej co nejméně ovlivňovat. Společnost Philips získala ocenění EU ECO label (květinu) pro většinu modelů televizorů díky jejich energetické účinnosti, velmi nízké spotřebě energie v pohotovostním režimu (až o 50 % méně než je požadovaný limit EU ECO label), absenci nebezpečných látek (např. olova) a díky tomu, že byly společností Philips navrženy tak, aby se snadno recyklovaly.

Zobrazit všechny specifikace
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích
 • DVB-T, podporováno pouze ve vybraných zemích

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat