Bezdrátové domácí monitorovací zařízení InSightHD

  Zůstaňte ve spojení s domácností, domácími zvířaty a podnikáním

  Díky monitorovacímu zařízení Philips InSightHD můžete mít přehled o veškerém dění i tehdy, když se musíte vzdálit. Zkontrolujte své děti, když přijdou domů, podívejte se, co provádí váš pes, nebo ochraňte svůj domov, když jste na cestách – to vše díky nepřetržitému živému videopřenosu v rozlišení HD. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 2 999 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátové domácí monitorovací zařízení InSightHD

Pro domov, domácí mazlíčky, podnikání, Detekce hluku a pohybu, Neomezené živé sledování, Volitelné nahrávání do cloudu M115E/12 Najít podobné výrobky

Zůstaňte ve spojení s domácností, domácími zvířaty a podnikáním

V rozlišení HD

 • Spravujte výstražná upozornění a zóny monitorování

  Spravujte výstražná upozornění a zóny monitorování

  Výstrahy vás ihned upozorní na detekování hluku nebo pohybu. Citlivost lze upravit a zóny monitorování nastavit tak, abyste si zajistili úroveň pokrytí a monitorování, jaká vyhovuje vašim potřebám.

 • Stáhněte si aplikaci InSightHD a podívejte se na ukázku živého přenosu

  Stáhněte si aplikaci InSightHD a podívejte se na ukázku živého přenosu

  Aplikaci InSightHD lze stáhnout z obchodu App Store nebo Google Play. Dodává se s ukázkovým režimem, ve kterém sami uvidíte, jak zařízení InSight funguje. Do řádku vyhledávání aplikace stačí zadat InSightHD.

 • Video v rozlišení HD pro křišťálově čisté sledování

  Video v rozlišení HD pro křišťálově čisté sledování

  Monitorovací zařízení InSightHD vám přináší detailní video. Videa streamovaná ve vysokém rozlišení 720p jsou ostrá a realistická. Číslo „720“ udává počet horizontálních čar na obrazovce. Písmeno „p“ označuje progresivní skenování, což je postupné zobrazování čar v jednotlivých snímcích.

 • Detekce hluku a pohybu se zasíláním upozornění na telefon

  Detekce hluku a pohybu se zasíláním upozornění na telefon

  Není možné předvídat, kdy se může něco stát. Monitorovací zařízení InSightHD je stále na stráži prostřednictvím detekce pohybu a zvuku s možností nastavení. Jakmile bude detekován pohyb nebo zvuk, automaticky obdržíte upozornění na telefon.

 • Streamování v cloudu a cloudové úložiště videa využívající technologii Ivideon

  Streamování v cloudu a cloudové úložiště videa využívající technologii Ivideon

  Zařízení InSightHD využívá technologii Ivideon, aby bylo možné zajistit bezpečné a spolehlivé streamování videa i úložiště videa v cloudu. Monitorovací zařízení InSightHD lze používat s předpisem automaticky zaznamenávat události při detekování zvuku nebo pohybu. Události se bezpečně ukládají v cloudu iVideon a můžete je zobrazit na svém telefonu.

 • Volitelný záznam a ukládání s placeným předplatným

  Volitelný záznam a ukládání s placeným předplatným

  Na základě měsíčního nebo ročního předplatného lze události zaznamenávat a ukládat v cloudu za účelem pozdějšího shlédnutí. K dispozici jsou dva plány – ve stříbrném plánu se zaznamenávají a ukládají všechna videa za předchozích 7 dní a ve zlatém plánu se zaznamenávají a ukládají všechna videa za posledních 30 dní.

 • Neomezené živé sledování prostřednictvím aplikace

  Neomezené živé sledování prostřednictvím aplikace

  Pokročilá technologie, kterou zařízení InSightHD využívá, umožňuje nepřetržité streamování živého videa, takže jej můžete sledovat 24 hodin denně bez přerušení. Ve dne i v noci tedy můžete živě sledovat video, jak dlouho chcete, bez jediného přerušení.

 • Šifrování videa pro bezpečnost a ochranu soukromí

  Šifrování videa pro bezpečnost a ochranu soukromí

  Zabezpečení má mimořádný význam a veškeré video v cloudu, streamované i uložené, je chráněno prostřednictvím protokolu SSL (Secure Sockets Layer) s 256bitovým šifrováním AES. Všechna videa jsou před přenosem plně šifrována a dešifrovat je lze pouze v chytrém telefonu.

 • Sledujte kdykoli a kdekoli prostřednictvím Wi-Fi/3G/4G LTE

  Sledujte kdykoli a kdekoli prostřednictvím Wi-Fi/3G/4G LTE

  Jakmile je monitorovací zařízení InSightHD nastaveno, můžete prostřednictvím aplikace kdekoli živě sledovat video prostřednictvím připojení Wi-Fi, 3G nebo 4G LTE. Pokud máte připojení, neexistuje žádné omezení, odkud můžete video sledovat.

 • Monitorovací zařízení s podporou Wi-Fi pro umístění kdekoli v domácnosti

  Monitorovací zařízení s podporou Wi-Fi pro umístění kdekoli v domácnosti

  Bezdrátové monitorovací zařízení InSightHD využívá připojení Wi-Fi k živému streamování videa i zvuku přímo na váš telefon či tablet, takže přesně vidíte, co se děje, když nejste nablízku.

 • Navrženo s univerzálním držákem na stativ

  Navrženo s univerzálním držákem na stativ

  Zařízení M115 InSightHD má inteligentní design, jehož součástí je univerzální držák na stativ umožňující úplnou svobodu umístění.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat