LED Inspection lamps

  Kompaktní kapesní a čelní svítilna RCH6

  Uvidíte lépe, dosáhnete lepších výsledků

  Inspekční svítilna Philips RCH6 LED je navržena pro běžné rychlé kontroly. Díky kompaktnímu provedení a světle o síle 130 lm je mimořádně všestranná. Pomocí pásky na čelo (součást balení) si můžete posvítit a současně mít volné ruce. Zobrazit všechny výhody

 • Uvidíte lépe, dosáhnete lepších výsledků

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED Inspection lamps Kompaktní kapesní a čelní svítilna RCH6

Kapesní a čelní použití, 130 lm s výdrží 2, 5 h, Nová pokročilá baterie, Vysoce kvalitní svítilna LED LPL38X1 Najít podobné výrobky

Uvidíte lépe, dosáhnete lepších výsledků

Kapesní a čelní kompaktní svítilna LED

 • Hlava svítilny otočná o 90°

  Hlava svítilny otočná o 90°

  Díky hlavě svítilny otočné o 90° můžete upravit úhel a směr světelného paprsku podle své potřeby.

 • Revoluční provedení umožňující kapesní i čelní použití

  Jedinečné provedení inspekční svítilny RCH6 LED umožňuje mimořádně všestranné použití. Díky velikosti odpovídající balíčku karet se vejde do každé kapsy a lze ji nosit také jako čelní svítilnu, takže budete mít volné ruce.

 • Silný magnet na zadní straně a páska na čelo pro použití s volnýma rukama

  Díky novému silnému magnetu máte možnost připevnit svítilnu na kovové povrchy a uvolnit si tak ruce. Páska na čelo pak umožňuje používat inspekční svítilnu LED jako čelní svítilnu.

 • Červené světlo „Najdi mě“ v pohotovostním režimu

  Díky naší inovativní funkci „Najdi mě“ už svou svítilnu nikdy neztratíte. Jedno červené světlo LED je v pohotovostním režimu stále zapnuté a svítilna je díky tomu viditelná, aniž by to ovlivnilo výdrž baterie.

 • Zažeňte temnotu pomocí jemného přirozeného světla

  Profesionální pracovní svítilny Philips mají výkonné diody LED s intenzivním bílým světlem a jasným širokým paprskem, který překoná tmu. Bílé světlo o teplotě 6000 K, které je navrženo pro optimální vidění, je příjemné a neunavuje oči.

 • Vysoce výkonné světlo LED Philips – až 130 lumenů

  Vysoce výkonné diody LED Philips vyzařují bílé světlo se svítivostí 130 lumenů. I ty nejmenší detaily tak vždy uvidíte jasně.

 • Široký úhel paprsku: 90°

  Široký paprsek s úhlem 90° osvítí velké pracovní oblasti.

 • 5x delší výdrž baterie

  Svítilna RCH6 používá pokročilou technologii baterie. Vydrží 5x déle než běžné nabíjecí baterie a nabízí 1 500 cyklů dobití namísto standardních 300. Tato baterie vám vydrží po celou dobu životnosti inspekční svítilny LED!

 • Nová pokročilá baterie – dlouhá výdrž a superrychlé dobíjení

  Dobíjecí inspekční svítilna LED RCH6 používá pokročilou technologii baterie, která umožňuje dlouhou výdrž až 4,5 hodiny v úsporném režimu a superrychlé dobití za méně než 1 hodinu. Tato inspekční svítilna LED vydrží dlouho a je rychle připravena k použití.

 • Odolná vůči nárazům a rozpouštědlům – IK07 a IP54

  Naše inspekční svítilna LED RCH6 má certifikaci IK07 zaručující odolnost vůči silným nárazům a je odolná vůči vodě, prachu a rozpouštědlům. Splňuje normu IP54.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat