LCD monitor

  LCD monitor

  Na designu i výkonu záleží!

  Dokonalý displej pro váš životní styl! Připravte se na to, že do vašeho světa vstoupí ohromující výkon – přitažlivý monitor Philips 190X7 kombinující funkci SmartImage Lite pro multimediální dobrodružství se skvělým, pokrokovým a působivým provedením. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Na designu i výkonu záleží!

 • Optimalizuje dobu odezvy pro různé požadavky zobrazení

  Optimalizuje dobu odezvy pro různé požadavky zobrazení

  Funkce SmartResponse je exkluzivní technologie společnosti Philips, která upravuje dobu odezvy podle požadavků jednotlivých aplikací, a přináší rychlejší dobu odezvy pro hraní her, sledování videozáznamů a lepší sytost barev pro prohlížení fotografií a statických obrazů.

 • SmartContrast: Optimalizuje kontrast pro precizní zobrazení

  SmartContrast: Optimalizuje kontrast pro precizní zobrazení

  SmartContrast je technologie Philips, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší digitální obraz a k optimálnímu kontrastu pro větší zábavu při sledování videa nebo hraní her, když jsou zobrazovány tmavé tóny; když zvolíte Economy mode, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.

 • Rychlá doba odezvy až do 2 ms

  Rychlá doba odezvy až do 2 ms

  Doba odezvy z šedé do šedé (GtG) je průměrný čas, který trvá jednomu obrazovému bodu přechod z jednoho libovolného stavu do jiného, to znamená průměrný čas přechodu mezi několika sadami náhodných barevných úrovní. Rychlejší je lepší: kratší doba odezvy znamená rychlejší přechody a výsledkem je méně viditelných vizuálních anomálií při zobrazování rychle se měnících obrazů. Doba odezvy z šedé do šedé je důležitý způsob měření kvality zobrazení pro multimediální obsah, jako jsou film, videozáznamy a hry.

 • Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol pro připojení počítačů a periferií. Protože poskytuje vysokou rychlost při nízkých nákladech, jde o nejrozšířenější způsob připojení periferních zařízení k počítači. Možnost snadného a rychlého připojení zařízení USB poskytuje port umístěný na monitoru, přímo v úhlu pohledu uživatele. (podpora standardu USB 2.0 závisí na konfiguraci USB počítače; je-li monitor připojen k počítači podporujícímu standard USB 2.0, je monitor s tímto standardem kompatibilní)

 • Připraven na Windows Vista

  Monitory Philips Vista-ready jsou připraveny zobrazit nový, vizuálně propracovaný operační systém Windows, který je určen ke zkvalitnění vaší zábavy, zvýšení produktivity a k lepšímu ovládání práce na počítači doma či v kanceláři. Zobrazení, vyhledávání a uspořádání informací určených k práci nebo zábavě je rychlé, výkonné a snadné.

 • Funkce SmartImage Lite pro vylepšený zážitek ze sledování LCD

  Funkce SmartImage Lite je exkluzivní, špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce. Na základě vámi zvoleného scénáře funkce SmartImage Lite dynamicky zlepšuje kontrast, sytost barev a ostrost obrazů a videozáznamů pro dokonalé zobrazení - vše v reálném čase, stisknutím jediného tlačítka.

 • Obrazovka bez vadných bodů ve shodě s normou ISO 13406-2 Třída I

  Světlé nebo tmavé body představují vadu LCD panelu. Na rozdíl od společnosti Philips je někteří výrobci stále považují za nevyhnutelnou součást výrobního procesu. Monitory Philips odpovídají normě ISO 13406-2 třída I a při jejich výrobě dodržujeme zásadu nulové tolerance vůči vadám LCD panelu. Jsou kryty celosvětově platnou zárukou Philips PerfectPanel™ garantující opravu nebo výměnu LCD monitorů, na kterých se vyskytne i jen jediný vadný tmavý nebo světlý bod.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Ochrana širokopásmového digitálního obsahu (HDCP) je systém ochrany autorských práv, který je zabudován do konektoru DVI. Pomáhá zamezit neoprávněnému kopírování obsahu chráněného autorskými právy. Ochrana HDCP umožňuje přehrávat média s chráněným obsahem, jako jsou filmy a koncerty. Za účelem prevence pirátství kontroluje signál a umožňuje přehrávání pouze legálních kopií.

 • Vysoce moderní ovládací prvky SmartTouch

  Ovládací prvky SmartTouch jsou inteligentní, vysoce responzivní ikony citlivé na dotek nahrazující výčnělková tlačítka. Ovládací prvky SmartTouch reagují na nejjemnější dotek a zapínají například monitor nebo pomocí funkce SmartImage Lite zesvětlují a zaostřují displej. Po spuštění ikony SmartTouch září a naznačují, že vaše příkazy byly provedeny.

 • Novátorský a působivý design vyjadřuje váš životní styl!

  Exkluzivní design kombinuje hladké, plynulé linie připomínající moderní sochařské umění s vysoce moderními materiály a nádechem techno, a výsledkem je monitor vyjadřující váš životní styl.

 • Užijte si multimediální obsah díky zabudovaným reproduktorům

  Reproduktory zabudované do displeje.

 • S integrovaným napájením nepotřebujete vnější adaptéry napájení

  Integrované napájení pomocí adaptéru vestavěného do obrazového zařízení nahrazuje neskladný vnější adaptér.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat