Bezdrátové audio

  Bezdrátové audio

  Přístup ke všem CD v každé místnosti

  Celou kolekci CD je možné uložit na 80GB pevném disku a posluchat ji ve všech místnostech domácnosti. Stačí se připojit ke stávajícímu zvukovému systému a hudba vás konečně bude provázet všude, kam půjdete. Snadná navigace s dálkovým ovladačem s LCD displejem

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přístup ke všem CD v každé místnosti

Stačí přidat k aktuálnímu audio systému

 • Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Díky bezdrátovému přenosu není třeba stahovat a ukládat velké hudební soubory na tomto audio zařízení. Místo toho můžete poslouchat své oblíbené skladby, které jsou neustále přenášeny do všech hudebních stanic – současně. Nechte hudbu, aby vás pomocí funkce Music Follows me sledovala z místnosti do místnosti – nemusíte skladby opakovaně vyhledávat a přehrávat. Funkce Vysílání hudby vysílá současně požadovanou hudbu ze základny do jednotlivých stanic. S funkcí Můj pokoj, moje hudba si může kterýkoli člen rodiny užít vybranou hudbu z uložené sbírky v jakékoli místnosti vybavené bezdrátovou hudební základnou nebo stanicí.

 • Systém je rozšiřitelný přidáním až 5 Wi-Fi stanic

  Systém je rozšiřitelný přidáním až 5 Wi-Fi stanic

  Naplňte každý pokoj ve vašem domě hudbou. Již žádné potíže s dráty a kabely a konečně žádné hádky s ostatními členy rodiny ohledně výběru hudby. Můžete nejen ukládat a přehrávat hudbu z bezdrátového hudebního centra Streamium, ale též můžete přenášet jednu stopu – nebo různé stopy – do až 5 stanic Streamium v domácnosti. Díky vestavěným inovativním funkcím, typu Můj pokoj, Moje hudba a Vysílání hudby je to snadné. Osvoboďte svou hudbu a užijte si ji kdekoli v domácnosti.

 • 80GB pevný disk pro uložení a přehrávání až 1500 CD

  80GB pevný disk pro uložení a přehrávání až 1500 CD

  80GB pevný disk poskytuje velmi velkou kapacitu pro ukládání souborů s digitální hudbou a snadno pojme až 1500 hudebních CD disků. Úspora místa, inteligentní správa hudební sbírky a snadný přístup - vše na jednom místě.

 • Vysílání hudby pro současné přehrávání na všechny stanice

  Vysílání hudby pro současné přehrávání na všechny stanice

  Buďte DJ na své domácí oslavě a vysílejte oblíbenou taneční hudbu z bezdrátové hudební základny současně do všech bezdrátových hudebních stanic v různých částech domácnosti. Skvělé pro večírky!

 • Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Funkce Music Follows Me umožňuje přenášet oblíbenou hudbu z místnosti do místnosti bez nutnosti opakované navigace a přehrávání určité skladby. Jednoduchým stisknutím tlačítka vás bude oblíbená skladba následovat všude, kam půjdete.

 • Obousměrný dálkový ovladač pro uživatelsky přívětivé ovládání

  Obousměrný dálkový ovladač pro uživatelsky přívětivé ovládání

  S obousměrným dálkovým ovladačem Philips můžete snadno procházet mezi stovkami skladeb jednoduchým stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Díky zobrazení šesti řádků informací o seznamu skladeb, albu, interpretovi, žánru a skladbě nabízí tato intuitivní navigace rychlé a snadné procházení stovkami souborů. Umožňuje ovládání jednou rukou a zaručuje jedinečný zážitek.

 • Přístup více uživatelů k datovým tokům až 5 stanic

  Jednotliví členové rodiny v pěti různých místnostech mohou mít současně přístup k poslechu vlastní hudby z bezdrátové audio základny.

 • Bezdrátový přenos z počítače přes rozhraní UPnP

  Universal Plug & Play je technologie průmyslového standardu, která umožňuje připojení k jakémukoli zařízení s podporou standardu Universal Plug & Play pro příjem a přenos hudby. Bezdrátová hudební základna používá rozhraní Universal Plug & Play pro zajištění snadného a standardního způsobu připojení k jiným zařízením s podporou standardu Universal Plug & Play. Bezdrátovou hudební základnu můžete snadno připojit k jiným mediálním zařízením pro příjem a přenos obsahu.

 • Přímý přístup k obsahu spojenému s interpretem, albem nebo seznamem skladeb

  Konec hledání oblíbené skladby podle interpreta mezi stovkami CD. S intuitivním uživatelským rozhraním vestavěným v bezdrátové audio základně Philips máte nyní téměř okamžitý a přímý přístup ke kolekci digitální hudby uložené na pevném disku (až 750 CD) a můžete přejít přímo k hudbě, kterou chcete poslouchat, seřazené podle interpreta, alba, seznamu skladeb, žánru nebo názvu skladby.

Zobrazit všechny specifikace
 • Logo Windows je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná kapacita bude menší

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat