1
Výrobky

Kávovary Philips

Kávovary Philips na filtrovanou kávu

 

Připravte si filtrovanou kávu tradičním způsobem tak, že naplníte papírový filtr mletou kávou a uvaříte celý džbánek voňavé kávy, o který se bez starostí podělíte s přáteli nebo rodinou.

 

Zjistěte více

Automatické espresovače Philips

 

Naše kávovary s technologií zrno–šálek připraví jedním dotykem espresso nebo filtrovanou kávu, zatímco integrovaný napěňovač mléka je perfektní na přípravu cappuccina, kávy latte nebo macchiato – ve dne i v noci.

 

Zjistěte více

Jedinečnost Philips

Philips je jednička mezi značkami kávovarů v západní Evropě

Jednička mezi značkami kávovarů v západní Evropě

 

V roce 2015 byla společnost Philips vyhlášena společností Euromonitor International západoevropskou jedničkou mezi značkami kávovarů. Perfektní start do významného roku, ve kterém slavíme 50 let tradice přípravy kávy.

Kontrola kvality Philips

Kontrola kvality

 

Společnost Philips provádí na kávovarech na překapávanou kávu během vývoje tisíce testů. A ještě více poté, co kávovary na filtrovanou kávu přejdou do výroby. Každoročně se otestuje 30 000 šálků filtrované kávy na jeden přístroj, čímž je zaručena vysoká kvalita kávovarů na filtrovanou kávu a bohatá, aromatická chuť v každém šálku.

50 let tradice přípravy kávy se společností Philips

50 let tradice přípravy kávy

 

Společnost Philips přináší kávu do domácností již od roku 1965. A od té doby stále patří mezi hlavní původce vývoje kávovarů s využitím průkopnických technologií, jako je například náš inovativní systém Boil & Brew. Na přelomu 21. století jsme uzavřeli partnerství se společností Sara Lee, abychom představili kávovar SENSEO®, první kávovar na kapsle na světě. A také jsme do rodiny Philips přivítali italské značky Saeco a Gaggia ze samotného rodiště espressa. Naše portfolio nyní zahrnuje kompletní škálu kávovarů rozšířenou o příslušenství. V době, kdy oslavujeme 50 let bohatých zkušeností s přípravou kávy, tu máme další trumf: první kávovar na světě, který umí na jednom přístroji připravit dokonalé espresso i filtrovanou kávu.

Filtrovaná káva a espresso Philips z jednoho přístroje

Filtrovaná káva a espresso z jednoho přístroje

 

Společnost Philips je jedinou značkou na světě, která umožňuje připravit na jednom přístroji filtrovanou kávu i espresso. Inovativní funkce CoffeeSwitch nabízí to nejlepší z obou světů jediným stlačením páčky.

Výběr kávových nápojů Philips

Něco pro každého

 

Ať už kávu rádi připravujete nebo ji jen rádi pijete, společnost Philips má kávovar pro každého. Superautomatický espresovač pro dokonalé espresso, cappuccino, latte nebo macchiato jedním stiskem tlačítka. Kávovary na překapávanou kávu, se kterými se o džbánek kávy podělíte s rodinou a přáteli. Nabízíme celou řadu modelů pro mletí a vaření. 

 

Zjistěte více

Philips

Mezníky

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).

Znáte espresovače Saeco

Klikněte na logo značky a zjistěte více
    Zaregistrovat

    Přijdejte se k Philips a získejte výhody